ברוכים הבאים לפורום ״גולד סיטי״ (2025)

Yalush2

New member
ברוכים הבאים לפורום ״גולד סיטי״ (2025)

כל דבר שיש לכם להביע בנושא ״גולד סיטי״ יש להעלות לפורום הזה

אתם מוזמנים לשתף בתקוות כיצד התוכנית תתנהל

כל עדכון שיש לכם אתם מוזמנים לשתף

מאחלים לכולנו בהצלחה ושלא נתאכזב

יאלוש ומרי :)

רינה 157

Active member
כל הכבוד מרי ויאלוש!!! וואללה אתן הולכות לעבוד קשה.... איך

זה יפעל טכנית ? תקבלו תיגבורת?

פלג ק

New member
ברכות חמות לכן מרי ויאלוש, ישר כח

אשתדל לא לכתוב כדי לא להאריך ת'שרשורים
(סתאאאאאם
)
העיקר שיהיו
לשבת.
&nbsp
נ.ב.
סחטיין, שיחקתן אותה

Yalush2

New member
קשת מפרסמת רמזים לריאליטי החדש

בינתיים הם מחקו את כל עמוד האינסטגרם שלהם ושמו תמונות של חנות בגדים, בתי מלון ומסעדה.

Yalush2

New member
סוף סוף הודעה רשמית ראשונה ממאקו על הריאליטי החדש

חוץ מהשם הרשמי של הריאליטי החדש שייקרא ״2025״ בלבד בלי גולד סיטי, הם לא חידשו לנו כלום.
תוכנית הריאליטי החדשה של קשת שתעלה בקרוב תיקרא באופן רשמי 2025, ואותה ינחו ביחד מי שהנחו בעבר את האח הגדול: קורין גדעון וארז טל. לתוכנית יהיה ערוץ לייב שישדר 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה באפיק 22.
לכתבה:https://www.mako.co.il/tv/Article-6bacf0ed3922861006.htm

tg151

Well-known member
מבאס אותי שכתוב בכתבה שהתכנית תימשך "מספר שבועות"

"עכשיו כבר אפשר לספר שמדובר בריאליטי חדש שיצולם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ויימשך מספר שבועות."

למה רק מספר שבועות? הסיבה היחידה שעולה לי בראש זה שהם רוצים לראות איך זה עובד קודם כל זה. אז עושים מין פיילוט כזה לראות שהכל הולך כמו שצריך. כי ריאליטי כזה של כמה שבועות זה מבאס.

Yalush2

New member
אולי בהמשך הם יחשפו יותר

חצי שנה זה באמת הרבה זמן, אז אולי הם רוצים קודם באמת לבדוק את השטח והרייטינג ואז להתחייב על משך התקופה שהתוכנית תימשך.

tg151

Well-known member
יכול להיות

מצד אחד לא נראה לי סביר שבארץ יכולים לעשות פיילוט לתכנית כזאת יקרה. הם לא יכולים להרשות לעצמם "לבדוק" איך התכנית תתקבל. אולי כן. אבל אומרים שזאת ההפקה הכי יקרה בטלוויזיה הישראלית. אז רמת הסיכונים שהם ייקחו נראה לי קטנה. הם ירצו למקסם את כל מה שהם יכולים להוציא מהתכנית הזאת. אלא אם כן זה יהיה כשלון ענק ואז הם הם יבטלו אותה כי עולה הרבה כסף להפיק אותה.

יכול להיות גם שזה סתם משפט לא מפורט ורוצים להשאיר את נצופים לוט בערפל. מה שבטוח זה שהתאריך 31 בינואר לעליית התכנית כמעט בטוח. אם מאקו התחילו לפמפם יח"צ לתכנית כבר. וגם ערוץ 22 עלה.

קשת כאלה חכמים כשזה מגיע להפקת דברים. לרכוש את אפיק 22 כדי לשדר את השידור החי זה גאוני! ערוץ 22 עדיין בעיני רוב העם (נראה לי) זה משהו מוכר שיודעים מה זה. לא צריך להסביר להם לאן ללכת כדי לצפות. אומרים "השידור החי ממשיך בערוץ 2" וכולם יידעו מה זה אומר.

חשבתי שהשם של התכנית הוא "2025" כלומר כמו השנה. אבל הם אומרים שמבטאים את זה "עשרים, עשרים וחמש" ולא 2025. בטח זה מגלם בתוכו משהו שקשור למשחק. אולי 20 מתמודדים והאורך של התכנית תהיה 25 ימים?

רינתי77

Active member
התכנית לא תימשך רק מספר שבועות

והיא גם לא תתחיל ב- 31 לינואר. זוהי ההפקה היקרה ביותר בטלוויזיה אי פעם ולכן, לו רק משיקולים כלכליים, אין הגיון לשדר אותה רק מספר שבועות. זק הולך פה על כל הקופה. באשר למועד השידור, ה-31 בינואר יוצא ביום חמישי. האח הגדול עולה במוצאי שבת. סביר להניח שזק יעלה לשידור גם במוצאי שבת כדי לתת פייט מוחץ לאח הגדול.

tg151

Well-known member
זה גם מה שנראה לי אבל

ההפקה הזאת יקרה מדי כדי שתימשך רק כמה שבועות.
&nbsp
ביום שבת משודרץ מול האח הגדול התכנית "המתחזים" של חיים אתגר. אז כבר לא יעלה בשבת 2025.

למעלה