המלצות לברוקרים ביוון או קרואטיה

nicklessious

New member
המלצות לברוקרים ביוון או קרואטיה

היי,

אני מחפש המלצות על בסיס ניסיון אישי לברוקרים ביוון או קרואטיה לצורך איתור ורכישה של סירה.

תודה מראש לעונים

gb228

Active member
לא ברוקר, אבל שמאי שאולי יוכל לעזור

בחור אנגלי בלפקדה - KEVAN WHITTLE
שמאי טוב ומאוד מקושר בסביבה. אולי יוכל להמליץ על ברוקר ואולי יוכל להמליץ על סירה, ובכל מקרה ממולץ להשתמש בשירותיו לבדיקת סירה לפני רכישה במידה וזה יהיה באזור לפקדה (האמת שהוא בודק בכל רחבי יוון אבל אז עלות הבדיקה עלולה להיות יקרה).
אימייל שלו: [email protected]

בנוסף, למיטב ידיעתי, Williams & Smithells Ltd זה משרד של ברוקר מוכר בסביבה של לפקדה. אין לי נסיון אישי אבל נדמה לי שהמשפחה הישראלית שהקיפה את העולם בסירה SHUTI מכרו אותה דרכו, נסה אולי להשיג אותם דרך האתר של הבלוג שלהם.

nicklessious

New member
תודה רבה אבל אני לא כל כך בטוח שסוקר שממליץ על ברוקר זה

רעיון כל כך טוב (אולי חשדנות יתר ובכל זאת...). במיוחד אם אני מישתמש בשיורותיו של הסוקר לבדיקה. בכל מיקרה תודה על המידע.

benamir1

New member
בדיקה יקרה ...

כשכתבת :..עלות הבדיקה עלולה להיות יקרה ..." אפשר לדעת באיזה סכומים מדובר ?

gb228

Active member
התכוונתי "יקרה" בגלל עלויות הנסיעה

זה משהו אחד כשהשמאי פועל בסביבה הקרובה ומשהו אחר כשאתה מבקש ממנו להגיע מלפקדה לבדוק סירה באתונה (זמן + עלות נסיעה).
לגבי עלות הבדיקה עצמה, היא מאוד תלויה בגודל הכלי והמערכות המותקנות בו. אם אני זוכר נכון, במקרה שלי (מפרשית באורך 36 רגל) זה היה כמה מאות יורו לבדיקה, שהיתה במרינה בה השמאי גר ולקחה יום עבודה, אבל זה היה לפני 10 שנים.
כמובן, שללא קשר לשמאי עצמו, צריך לקחת עלויות העלאה והורדה של הסירה למים.

doront64

New member
אמנם לא ברוקר אבל..

אם אתה שוקל לקנות סירה מהשכרה, (כמו בכל דבר, יש טיעונים בעד ונגד, לשיקולך...הנסיון האישי שלי, אחרי שבע שנים שהסירה אצלי, מוצלח מאד) תנסה לקנות במישרין מחברה מוכרת. אני קניתי סירה ביוון מ sunsail, חברה גדולה ומוכרת, והתהליך היה מאד נוח ואמין. יש להם אתר עם רשימת סירות למכירה בכל מקום בו הם פעילים כולל כמובן יוון וקרואטיה.
בהצלחה!

nicklessious

New member
כן אני ראיתי את האתר שלהם וזה ניראה טוב אבל העיניין הוא שאני

רוצה מישהו שירכז לי מיספר סירות שאפשר ליראות באיזור קרוב כך שאם אני טס לשם לצורך חיפוש סירה אני רואה כמה סירות בבת אחת (נניח בסופ"ש אחד). באתר של סאן סייל ראיתי סירה אחת עד שלושה (מבסוג שאני מחפש) בכל מיקום גיאוגרפי.
בכל אופן תודה על המידע.

tillerman

New member
Seahorse yacht brokerage

קניתי בעבר סירה דרכם.המייסד הוא הולנדי ועכשיו הבן מנהל את העסק
הרבה אירופאים קונים דרכם.

למעלה