שיוט הערים 2018

GuyRom

New member
בהחלט היה שיוט מצויין

תודה לצוות עמותת שייטי כרמל על הארגון
וגם מזג האוויר היה מצויין אם כי מעט נטול רוח....

אשמח לראות את השיוט מדרים עד אשקלון / מתחיל באשקלון בשנים הבאות
בלטו בהיעדרם מובילי השייט במרכז (איתן, איזי, קידר) וחבל !

גל קדר

New member
כל הכבוד למועדון

שייטים כרמל על הארגון. שמענו עד יוון הרחוקה את החוויות והכיף שהיה. ההוריקאן העביר מהר את המידע :)
אמנם לא היינו, אבל שמרנו עליכם מהשמש...

CYC10

New member
שיוט הערים

תודה לקדר ביטוח על תרומת הכובעים לשיוט.

lunatick

New member
עיצסגיבר

היה שיוט נהדר ולמי שיש ספינקר לא חסרה רוח, ובפעם הבאה שהכיוון יהיה מצפון לדרום אני אנסה להגדיל את שלי בעוד כמה מטר.
אני לא יודע מה היו השיקולים שהביאו לשינוי המסלול הדו שלבי, יש לי הערכה רבה לצוות המארגן אבל אם יורשה לי אצטרף לבקשתך להחזיר עטרה ליושנה.
בשיוט האחרון הקטע הקשה והמאתגר ביותר היה להדחף למרינה תל אביב ואחרי שהתגברנו בחירוף נפש ובלי נזק על הענין הקטן הזה נשאר לנו רק ל"דלג" על 7 סירות כדי להגיע לחוף. לא פלא שאחרנו למסיבה.
ושוב ושוב תודה רבה למארגנים.

CYC10

New member
שיוט הערים

אנחנו כבר בבדיקה עם מרינה אשדוד להתחיל משם. לצערנו לא הצלחנו להגיע לתיאום טוב עם אשקלון, בעיקר עקב חוה"מ ומקום לאירוח השייטים.
&nbsp

ניקוד

אמנם מדובר על שיוט עממי וכיפי אולם אם יש ניקוד גביעים ומנצחים כדאי שמישהו יסביר את שיטת חישוב הנקודות שלהבנתי הפעם התעלמה מהדלקת מנוע של חלק מהמשתתפים

גם אני השתתפתי בעברי הרחוק במשט ערים....

לא לצורך התחרות אלא להפלגת כיף בלבד, ויהיה מה שיהיה. וכמובן, הקשבתי לתדרוך לשוט לפי החוק. ופה שמתי לב, שבעודי עושה הקפה של אזורי הבטחון שאסור לחתוך, כמה סירות חתכו בלי בושה את האזורים, ושטו קרוב לחוף, שזהו המסלול הקצר ביותר, וכמובן שהגיעו ראשונות == גביע. לא היו לי יותר מידי יומרות בכיוון הזה, אבל שאלתי את המארגנים - מה עם משהו צנוע יותר שמקובל לתת, כמו תעודת השתתפות, לשאר הלא מנצחים הצנועים, והתשובה היתה - במשטים קודמים ראינו אנשים שזורקים את התעודות האלה לפח, והחלטנו שיותר לא נותנים. נשמור את הכסף לגביעים למקומות הראשונים. שלום לשיוט ערים, שלום ולא להתראות.

CYC10

New member
תנסה אותנו בשנה הבאה, לא תתאכזב.

yona391

New member
פרסים בשיוט

מוזמן להשתתף בתחרות קפריסין I.C.C. יוני 2019 שבה כל המשתתפים זוכים בגביע. פרטים טל: 04-6292277.

זו ממש אותה שיטת ניקוד שמתעלמת משיוט ש"חותך" פינות

ושיטחי אש ושטחים אסורים לשייט בדרך.....אתה ואני נמשיך כנראה להיות שייטים בודדים, שרחוקים מהצלחת....

CYC10

New member
ניקוד

כל החומר בנושא ששאלתם נמצא באתר שלנו כולל הסברים כמו כאן על הנדיקפ:
http://shayateihacarmel.wixsite.com/cyc/handicap
עולם השייט העממי בנוי גם על אמון, אם מישהו רוצה לשקר , לזייף או לתכמן, אנחנו לא מנסים אפילו לעסוק בכך, כל אחד חי עם מצפונו לבד בסופו של יום.
השיוט נועד להתחרות ולעממי.
באתר שלנו בפיסקה על השיוט ובהוראות השייט כולל בתידרוך הסברנו במפורט את כל נושא הפעלת המנוע בעממי, ואם מישהו לא פעל כך, שיבושם לו, אנחנו לא מאמינים שיש שייטים כאלו בארץ!!!
ותחי התמימות.

הדלקת מנועים

לא מדובר על עיגול פינות של הסירות המשתתפות
ניתן לראות בקבוצה שסירות מסויימות דיווחו על הדלקת וכיבוי מנועים
לא ראיתי בניקוד התייחסות לכך שאותה סירה דיחווחה על הפעלת מנוע , אלא רק לזמן ההגעה שלה לת"א

CYC10

New member
הפעלת מנוע

אנא קרא שוב את הוראות השייט לעממי.
אין קשר להפעלות או כיבוי מנוע על הנתיב, שעה לאחר הזינוק ועד הגעה לקו רוחב הרצליה ניתן להפעיל מנוע ולכבות ככל העולה על רוחך. הספינות בד"כ הודיעו שהגיעו לקו רוחב הרצליה וכיבו מנוע, דיווח שאינו מחייב ורק כתוספת, אין משמעות למיקום בשיוט לדיווח הזה.
חשוב לקרא היטב את הוראות השייט הכל מפורט שם בפירוט רב.

למעלה