יבוא סירת גומי מסין

יבוא סירת גומי מסין

כדי להדגים את ההמצאה שלי, אני חושב לייבא סירת גומי עם גוף-קשיח באורך של 3 מטר שעליה אוסיף את המוצר ״סנפירי-ים״ שלי - אבל מעל סידורי ועליות הקניה וההובלה, האם עלי לברר על מיסוי, מכס, רשות/רישיון ועל הכרוך בהוצאה מהנמל, ומי יודע מה באמת אני צריך להסדיר, בקשר להסדיר שימוש פרטי שכזה

כמובן, אני גם פתוח לרכוש סירת מנוע קטנה משומשת, שאפשר להעמיס על הג׳יפון שלי, וגם לדבר עם מי שבאמת מעוניין בסירות-מעופפות וספינות-מהירות וגם אניות שיכולות לגלוש קדימה ולתמרן על המים עם יכולות מתקדמות ביותר.

כן, אני קצת חדש בארץ, ולא יודע מה שרוב העם יודע

skipperrider

New member
עצות...

שכח כ ל מה שאתה זוכר מקנדה!
בדוק הכ ל עם כ ל הגורמים הרשמיים לפחות פעמיים! בקש מהם בכתב כ ל סיכום-תמחור ומידע!
לדעתי-עדיף קנייה בארץ לחיסכון בכאבי ראש התרוצצויות והוצאות היבוא והרישוי.
במדינת היהודים שלנו שום דבר אינו פשוט ו/או ידידותי למשתמש!

תודה, ונכון

קשה לשכוח את קנדה בארץ, ואני יודע שאתה צודק, ועדיין מקווה שנצליח לגדול בישראל לאותה דרך ארץ, שם. שם, יש המון מים, אגמים ונהרות ומקומות לשוט ולהנות מהטבע, ופה אין איפה להוריד סירה למים ולמצוא חוף פרטי ליום מנוחה, לא הרבה אפשרויות לעגינה, או איכסון הסירות - אבל חסר לי לעוף על המים כאשר ואיפה שאפשר.
אני מעדיף סירות במצב חדיש, ומסכים עם כל שכתבת, ונשאר לצפות שאולי המזל הטוב ישא פניו אלי - אולי יש מישהוא שכבר לא צריך את הסירה הטובה שלו, או מישהוא שרוצא ממש לעוּף על המים.

seagopro

New member
יבוא הסירה ידרוש ממך אישור דגם (900שח ).

נוסף, מס קניה ןהובלה,
דרך אגב, ההמצאה שלך כבר הופיעה בתערוכה האחרונה בשנחאי,כבר בשנה שעברה.

לא מצאתי באתר האוצר את הדרישות האלו

עדיין לא ענו לי ממשרד האוצר, על שאלותי, אבל להבנתי, אין יצרן בארץ שצריך להגן עליו, ולכן אין מיסוי ברשימה הארוכה שלהם.
אז מי דורש אישור דגם, מיסוי ואולי הוצאה מהנמל (מכס) אי אפשר לדעת במדינה שלא מסודרת. האם עלי לוותר או למצוא יבואן שמבין בכל הבעיות הסמויות בהזמנה כזו?

על איזו המצאה אתה חושב שכנראה דומה לשלי? כי שלי לא ידועה עדיין בעולם.
אשמח אם תכוון אותי למה שידוע ונראה דומה למה שפיתחתי.
אמנון 054-311-0990

למעלה