טיסות לאי לפקס/ ש"ת פרבזה ביוון

טיסות לאי לפקס/ ש"ת פרבזה ביוון

שמעתי שהקייץ יהיו טיסות ישירות לש"ת PREVEZA ליד לפקס .
יש אמת בדבר ?
מישהו יודע לעדכן ?

תודה

אורי

גלובליה

New member
שדה״ת פרבזה

אורי,
מה שידוע לי ששדה״ת בפרבזה נמכר לגוף עצמאי להפעלתו החל מהאביב.
עד היום שדה״ת שירת את הצבא ולכן היו טיסות מועטות ביום. לגבי טיסות ישירות מהארץ, לא שמעתי על התכנות כזו ואני מקווה שכן יהיו טיסות ישירות, זה יקל מאוד על ההגעה.
יניב.

doront64

New member
טיסות לפרבזה

אני לא יודע לגבי טיסות ישירות,זה יהיה מעולה, אבל באתר של אאגאן/אולימפיק כבר יש טיסות בקיץ מאתונה, במחירים של 30-60 יורו לכיוון. נראה עדיף על חמש שעות נסיעה באוטובוס מהתחנה המצ'וקמקת באתונה. סימול השדה PVK ושמו aktion.
,

יהיו טיסות ישירות לפרבזה/לפקס ! דברתי עם משרד אופק נסיעות

יהיו שתי טיסות ישירות בשבוע , כנראה בימי רביעי ושבת ( עוד לא סופי ) מחודש יוני ועד אוקטובר .
בשורות טובות למפליגים .

החסכון בזמן מאד משמעותי . חוסך נסיעה משדה התעופה לתחנה

המרכזית באתונה . המתנה לאוטובוס . נסיעה של 5 שעות . בקיצור יום שלם הלך לאיבוד .
טיסה ישירה של כשעתיים לפרבזה + 20 דקות מונית למרינה בלפקס וכנ"ל בחזור , מאפשר לך כמעט יומיים נוספים של הפלגה .

בקשר למחירים , תתקשר לאופק תיירות בחיפה .

למיטב זכרוני הטיסה מאתונה קצרה -כשעה. אבל עדיף ישירה מישראל
שחוסכת המתנות וזמן מת.

פתרון אלטרנטיבי הוא לטוס בטיסה ישירה לזקינטוס ואחכ מעבורת. אבל מחייב בדיקת לוחות הזמנים.

זכרונך תקין . הטיסה מאתונה לפרבזה אורכת שעה, אבל המתנה של 10

שעות או 20 שעות באתונה .

TIME IS MONEY

gb228

Active member
שיקולי עלות תועלת

במידה והטיסה לפרבזה תהיה באותו מחיא, או רק מעט גבוהה מהטיסה לאתונה אז באמת זו כנראה הדרך האופטימאלית.
אבל עד כה, בעיקר כשהיה מדובר ב 4-5 אנשים, מצאתי שהדרך האופטימאלית היתה לשכור רכב ולהשאיר אותו בחנייה של המרינה למשך ההפלגה (הפלגות של שבוע) - יצא במחיר נמוך או דומה לזה של תחבורה ציבורית והגעה ללפקס בתוך כ 6 שעות מנחיתה באתונה בתוספת נוחות של רכב מנהלות לשלב ההתארגנות.

למעלה