מהפכים לא מבוקרים. במבחן המעשי בהרצליה עם הבוחן "המבולבל"

טל פש

New member
לא ברור אם הוא אכן טעה

נראה לפי הטקסט שאתה מהטיפוסים שמעדיפים להיות צודק מאשר חכם.
בים (וגם ביבשה) זה הפוך ...
יכול להיות שהבוחן הפעיל את האינטואיציה שלו במקרה זה,
אני נותן לו קרדיט.
חוץ מזה, מה הטענה שלך? שהוא העביר את הבחורה כי היא יפה ואותך כי לא הסתרקת בבוקר?

מטש2

New member
לי זה נראה כהשמצה. יש סיבה שהנהלת הפורום לא מורידה את זה ?

zina71955

New member
מטש, אינני יודע אם כל הבירבור הזה נמצא תחת הקטגוריה של השמצה

או שזו סתם רכילות צהובה. והיבעתי לעיל את דעתי בעניין. אבל, תראה את מספר הנכנסים לרשומה המקורית. למעלה מ 900 . היכן ראיתה מספר כזה בנושאים חשובים באמת? אומר דרשני. ובהזדמנות זו לכל אלה שמטביעים יכטות בהבל פיהם. על מנת שיכטה תטבע כתוצאה מהתנגשות צריך שיגרם נזק מתחת לקו המים שגורם לכניסת מי ים בקיבולת שמעבר לקיבולת השאיבה המקסימלי של הסירה. המהירות והמסה של היכטות שאנו מפליגים בהן היא נמוכה מאוד וכדי שמצב כזה ייוצר המקרה אמור להיות חריג מאוד. גם באוניות, בהן האימפקט/מסה של התנגשות נמדדים בעשרות אלפי טונות לא כל התנגשות היא טביעה. וכאן אוסיף משהוא. אם בבתי הספר/מבחנים מעשיים קיימת פסאודו תאוריה שהתנגשות היא טביעה ורספ"ן מודע לכך, צריך להפסיק עם ההבל הזה מייד.

zina71955

New member
מטש, אינני יודע אם זה נכנס לקטגוריה של השמצה, או שזו סתם

רכילות צהובה. את דעתי היבעתי מקודם. ובהזדמנות זו לכל אלה שמטביעים יכטות בהבל פיהם. יכטה תטבע כתוצאה מהתנגשות במידה וייגרם נזק מתחת לקו המים שיגרום לכניסת מי ים בקיבולת שמעבר לקיבולת השאיבה האקטואלית של הסירה. וגם אז יש אפשרויות שונות של מנע (החפה למשל, יש עוד, אבל זה לא הנושא) המהירות והמסה של היכטות בהן אנו מפליגים היא נמוכה, וכדי שייוצר מצב כזה המקרה צריך להיות חריג מאוד. גם באוניות, מצב של התנגשות שבו האימפקט/מסה נמדדים בעשרות אלפי טונות (ויותר) לא כל התנגשות היא טביעה.
ועוד משהוא קטן שמבצבץ מהשירשור הזה. אם קיימת פסאודו תאוריה בין בתי הספר/מבחנים מעשיים/רספ"ן שהתנגשות היא טביעה. צריך להפסיק את ההבל הזה מייד. תודה על ההאזנה.

אכן כותרות האשכול הראשונות פיקנטיות.נושא מרתק

אפילו אשתי התפוצצה צחוק שקראה אותו.
אפשר לשים לב להודעת הפתיחה של (כנראה) התלמיד שנכשל, פותח האשכול.
ניתן לשים לב לנימוס של פותח האשכול.
בו בסך הכל הוא כותב " שיהיה לכולנו בהצלחה,
אין לחשוש ממהפכים לא מבוקרים במבחן".
"אין סיבה לחשוש מטעויות בשאלות התנגשות".
בניגוד למה שאומרים המדריכים". תראו איך הוא מעלה לכם ולתלמידים את הביטחון. ואת האופטימיות למרות הכישלון .
אין כאן שימוש במילות גנאי. הוא אף ידע לציין שהבוחן היה מנהל בכיר במקום חשוב במרינה -המספנה.
זה דבר שמצא חן בעיניי -האיפוק הזה .
ניתן לראות שאף שהוא רותח מעצבים ,הוא שומר על קור רוח .
לכן אני לא מטיל שום ספק בלהיות לטובתו!!!
ואתה טל פש הגזמת קצת...
כשאני עושה ראיון עבודה למישהו והוא מדבר בגנאי על הבוס הקודם שלו -אני לא מקבל אותו אפילו שהוא צודק. גם אם היה סמנכ"ל כספים באיזה חברה גדולה ככל שתיהיה.
בהחלט צריך ליהיות צודק ולא חכם וזה מה שהוא הראה פה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

טל פש

New member
כוונתי היא שככל הנראה הבחור הצודק כבר לא יקבל רשיון בישראל

ודי לחכימא ברמיזא
ולשטיא בגרמיזא

yosigol11

New member
״אין מה לחשוש ממהפך?אבל יש חשש מלשבור תורן ������