רישום סירה בדגל זר

רישום סירה בדגל זר

שלום חברים יש לי כמה שאלות לגבי רישום סירה בדלאוור,
אז סופסוף הגיע הרגע לחבר מפרשים לחלומות וקניתי לי סירה , הסירה 40 פיט שנת 85 רשומה בדגל ספרדי, והתחלתי כבר את התהליך של הסרת הדגל שיקח לדברי הברוקר בערך שבועיים (בספרד זה אומר חודש), ועכשיו נשאר לרשום את הסירה מחדש ולבטח, אני מבין שרישום בדגל ישראלי אינו אפשרי מכיוון שהסירה בת יותר מעשר,ממה שקראתי כאן ובכמה פורומים בחול אני מבין שרישום בדלאוור הוא פשוט ולגיטימי ונראה שגם העלויות לא מוגזמות,
אבל הבנתי שבתור אזרח לא אמריקאי גם עם רישום בדלאוור אני לא רשאי להניף דגל אמריקאי, אז מה בעצם האפשרויות ואיזה דגל אני אמור להניף בפועל?
מודה מראש לכל המשיבים:)

גל קדר

New member
רישום

בעניני רישום כלי שיט מציע לך לפנות ישירות למשרד הרישום בדלוואר או לחברות ועורכי דין שעוסקים בתחום.
עדיף לשאול אותם את כל השאלות ולקבל תשובות מוסמכות. מהנסיון של הפורום תקבל הרבה תשובות שכולן נכונות אבל לא מוסמכות ולעיתים סותרות.
רישום כלי שיט זה לא דבר שיש להקל בו וצריך להבין בדיוק מה הדרישות והחובות שלך.

abhakim2

New member
כישראלי אתה לא יכול לרשום סירה בדלור אתה צריך להקים חברה LLC

ולרשום את הסירה על החברהת ניתן לעשות הכל באינטרנט דרך משרדים שעוסקים בזה. אם תהיה מעוניין אתן לך כתובת

gb228

Active member
נדמה לי שההבדל העיקרי הוא בנושא מיסוי

לא בטוח שזה רלוונטי למקרה של רישום יאכטה (אולי יותר ברישום של כלי שייט מסחרי) אבל למיטב ידיעתי ב LLC המיסוי על בסיס אישי ו LTD המסוי הוא של החברה (מס חברות).
מתקופת שהותי בארה"ב הרושם שלי הוא ש LLC משמש בעיקר עסקים בבעלות יחיד או עסקים קטנים. הסיומת LTD פחות נפוצה בארה"ב (נראה לי שהסיומת המקובלת לכך היא INC) ומשמשת חברות יותר גדולות עם הרבה בעלי מניות.
בטוח שיש עוד הבדלים ובטוח שהחברות העוסקות ברישום כלי שייט יכולות להמליץ לכאן או לכאן.

alex49

New member
רישום בדלוור

הי ערב טוב,
הספינה שלי רשומה בדלוור ואני בקיא היטב בהליך.
אנא צור קשר בנייד 0548060622 ואדריך אותך ברצון.
אלכס דנציגר
הרצליה

yanivfain

New member
ממליץ לך לבדוק אופציה של רישום בדגל הולנד

גם אני רכשתי בחודש האחרון סירה ועשיתי מחקר מעמיק.
מציע לך לבדוק אופציה של רישום בדגל הולנד, שבעיני זו הגרסה האירופאית לרישום בדלאוור.
התהליך פשוט ומהיר יחסית
1. אם אינך אזרח של האיחוד האירופי, מקימים חברה באנגליה. תהליך מפתיע בפשטותו. אני השתמשתי בחברה שנקראת 1st Formations. זה עולה פחות ממאה פאונד לשנה. מאוד מהיר, תוך 24 שעות קיבלתי המסמכים הנדרשים במייל ומספר ימים אחכ את התעודות מקור.
2. רושמים את הסירה בהולנד, כאשר החברה האנגלית שהקמת היא הבעלים של הסירה. עלות הקמה כ350 יורו, בהמשך 100 יורו לשנתיים. גם מהיר יחסית - הרישום הושלם תוך 5 ימים, ו24 שעות אחכ הרשיון הגיע אלי באמצעות שליח.
אני נעזרתי בחברה https://www.yachtregistration.company/
החברה הנל גם מציעה שירות רישום החברה באנגליה אבל זה יקר משמעותית מאשר להקים החברה בעצמך, וכל שנה אתה צריך לשלם להם עמלה.
החברה הנל גם יכולה להוציא לך רשיון MMSI, (רשיון רדיו).

מצטרף להמלצה של קדר, וודא היטב אם זה מתאים לך. במידה וכן, כאמור התהליך פשוט ומהיר יחסית.

ומתוך סקרנות....אם אתה כן אזרח של האיחוד האירופי -

החיים יותר קלים בכיוון הזה?
&nbsp

תודה לכל המשיבים,

כשהתחלתי את התהליך הגעתי גם אל החברה הזו שרושמת בהולנד והם הציעו לי לפתוח חברה באנגליה כדי לרשום על שמה את הסירה, ואכן המחיר שלהם הוא מה שהוריד אותי מהרעיון אז אשמח לדעת מה התהליך הנחוץ כדי לפתוח חברה באנגליה.

yanivfain

New member
אזרח של האיחוד האירופי לא צריך חברה באנגליה

אבל יש יתרונות בהקמת חברה, מבחינת אחריות (Liability) במקרה של תביעה.
חברה שמה 'חוצץ' בינך ובין הבעלות - גם הפרטים שלך אינם חשופים לכל חיפוש בגוגל, וגם בגלל שזו חברה בערבון מוגבל, יש לך עוד שכבת הגנה במקרה ביטוח שמעל לתקרת הכיסוי הביטוחי שלך.

shapirn1

New member
רישום בהולנד תחת חברה בריטית

האם יעבוד גם עכשיו אחרי הברקזית?

shapirn1

New member
רישום בהולנד תחת חברה בריטית

כיצד מתחמקים במקרה הזה מתשלום המע"מ על הספינה באירופה.
&nbsp
הספינה שאני מתעתד לרכוש רשומה ב-Jersey, חשבתי לנהוג כמוך, לפתוח חברה אנגלית אך לשמור את הספינה ב- Jersey. מ-Jersey הבטיחו לי שהם אינם מדווחים על רישומים ועסקאות בספינות הרשומות אצלם לשום רשויות בריטיות.
מה דעתך?
תודה
נמרוד

למעלה