לימוד עצמי

Exempli

New member
לימוד עצמי

שלום חברים
הגעתי למסקנה שחלומות צריך להגשים כל עוד צעירים והחלטתי ללמוד לקורס סקיפרים.
הבעיה היא שאני סטודנט בירושלים ואין לי בכלל זמן פנוי לעשות את הקורסים בכיתות. הבנתי שחלק ממועדוני השייט מציעים שיעורים דרך האינטרנט, האם מישהו מכיר/ התנסה בזה? והאם יש עוד שיטות (ספרים/אתרי אינטרנט) שבהם אפשר להכין את עצמי בצורה טובה לבחינות?
ועוד שאלה, יש איזשהו דד ליין להרשמה למבחנים או משהו כזה בירוקרטי שאני אמור להכיר?

תודה רבה ומקווה להצטרף אליכם בקרוב!

hemip

New member
קורס סקיפרים לימוד עצמי

שלום לך,אני למדתי דרך שיא גל אבל אתה יכול להתעניין גם בסיילור ובלו-וויב מאמין שיש גם להם.בהצלחה

אבי 2203

New member
בדרך הים יש אפשרות ללימוד עצמי..

אתה מקבל טאבלט עם כל החומר.. מגיע לשיעור סיכום(אם רוצה) ונרשם למבחנים
(גם בזה יכול להעזר בדרך הים)

oferw1807

New member
סיילור - המקום הנכון

מצטרף להמלצה על סיילור (ועמית הרי)!

השאלה מה אתה מחפש, לעבור מבחן או מעבר לכך

כמובן שיש אפשרות ללמוד את החומר לבד, במיוחד בעידן האינטרנט שכל המידע נימצא שם, כולל יכולת לתרגל עיונית.
אין תחליף ללמידה פרונטלית, לשאול שאלות ולקבל תשובות. בכיתה אתה גם מקבל ההזדמנות להיחשף לנושאים מעבר למה שרספ״ן שואל במבחנים ומניסיון המדריכים.
בבתי ספר טובים גם תוכל להפליג כתלמיד כבר במהלך השיעורים העיוניים וכבר לראות ולפעול ע״פ מה שלמדת בכיתה.
יש בתי ספר שמגיעים ללמד גם בערים שמחוץ לערי המרינות, כולל ירושלים.

romiz

New member
לימוד עצמי

לימוד עצמי מומלץ למי שיש יכולת למידה עצמית. את החומר ניתן להשיג באינטרנט כולל מצגות ושיעורים מוקלטים בחינם.
באם תרצה מידע וסיוע פנה אלי בפרטי.
לגבי זמן צריך לסיים את כלל התהליך תוך שנתיים .
הרשמה למבחנים באופן עצמאי מבוצעת כמו בימי הביניים (תשלום בבנק הדואר, המתנה של שבוע, נסיון נואש להשיג אותם בטלפון בימי ובשעות הקבלה , רישום למבחן ובסוף ביצועו הכל כפול 4 פעמים) לחלים העיוניים
אפשר להסתייע במועדון בו אתה מתכוון לבצע את החלק המעשי ואפשר גם לבד.

למעלה