שייט בין גנואה לרומא בסתו

אודילב

New member
שייט בין גנואה לרומא בסתיו

אשמח לשמוע למי יש נסיון בשייט בים הליגורי בסתו. מז״א? העגינה המאוד יקרה? תודה מראש

אודילב

New member
שייט בין גנואה לרומא בסתו

אשמח לשמוע עצות והצעות לשייט בחוף הליגורי של איטליה. יוצא מגנואה לרומא. בעיקר בעניין מרינות לא מאוד יקרות וענייני מז"א. תודה מראש

מאקו

New member
אודי, אתה מצטרף ללג 2?

לא מאוד יקרות? למדתי מזמן שאין יקר\לא יקר, יש שווה\לא שווה.

הכל יחסי למה שאת רוצה לראות, ולגודל הסירה. טיול? דליברי?
במסלול שלך, ממליץ על מרינה באי אלבה, בעיר portoferraio, יש שם נמל עתיק מהמאה ה 16-17 שהפך למעגן יאכטות. מקום עתיק ומדהים, עם מצודות ומבצרים מסביב לטייל. שרותים ציבוריים בעיריה, מתקלחים בסירה. סביבות 90 יורו ללילה, לא בעונה.אחר כך דרומה, חצי האי ארג'נטריו, מרינה עירונית ב port stefano, סביבות 40-50 יורו ללילה, די סתמי, שרותים ציבוריים, מתקלחים במשרדי המרינה כשפתוח. יש שתי מרינות בדרום האי, ב porto ercole, יותר מסודרות ויפות, 30-40 יורו.יותר דרומה- בעיירה אוסטיה, שעה ברכבת מרומא, מרינה גדולה ומסודרת porto di roma, עם תחנת תדלוק גם. טיול נעים

gerson1

New member
אפשר לשוט דרך צ'ינקה טרה ללא עגינה ובמזג אויר סביר

הים הטירני הצפוני אינו סלחן
בחוך של טוסקנה ישנו מספר רב של מעגנות ומרינות, אך אפשר לעצור בסן סטפנו על עוגן, בפונטה אלה(אמור להיות יקר), באלבה במפרץ הצפוני לפורטו פריו ובמידה ויש אישור להיכנס לאיים בסביבה שהינן שמורות טבע
אחכ לעגון במעגנות ציבוריות ו/או מפרצים
https://www.mypremiumeurope.com/marina-guide/italy/tuscany-sailing-holidays.htm

Efraim

New member
באיטליה לרוב המרינות העירוניות יש מזח חינמי ליומיים או שלושה

פשוט תשאל שייטים מקומיים שיראו ויסבירו לך איכן הם.

בשייט האחרון שלי במסלול הזה עצרתי ליומיים בסנטה מרגריטה (ראה קובץ מצורף) וביקרתי בפורטופינו (לקחנו מעבורת מקומית, זה זול ונוח מאוד)

שלום אפרים, אשמח מאוד לדעת איפה המזח החינמי במרינה שציינת.

האם במקרה עמדת על עוגן אולי במפרץ? בדקתי במרינה הזו עגינה של סירה 10 מטר ברוחב 3.5 מטר, ליומיים, ואני מצרף תמונה של התעריף שקבלתי.

Efraim

New member
אני עמדתי על עוגן באמצע המפרץ

המזח החינמי אמור להיות במרינות עירוניות ולא מרינות פרטיות.
&nbsp
אני הייתי באחת בעיר סן רמו (צפון מערב לגנואה) ואחת בעיר אגרופולי ( דרומית לנאפולי במפרץ אמלפי).

Efraim

New member
עליזה בניו ג׳רסי מחוץ למים

זה במרחק נסיעה מהבית ובמטרה להכין אותה למספר שנים של הפלגה באוקיינוס השקט.

למעלה