רגע, לא הבנתי לאן ה"רויאל איריס" נעלמה?

dosfer

New member
רגע, לא הבנתי לאן ה"רויאל איריס" נעלמה?

הרי למנו ספנות היו 2 ספינות עד סוף 2014 ואז הם הפסיקו לשווק את הרויאל, שמעתי שמועות שמנו רוצים למכור אותה, השאלה אם עכשיו תיהיה למנו ספנות רק ספינה אחת ה"גולדן איריס"? הם לא יביאו ספינה חדשה או משהו? הם תמיד ישארו עם הספינה הישנה הזאת? אני לא אומר שהיא לא יפה, היא מאוד יפה אבל היא נתקעה בעיצוב של שנות ה80, הגיע הזמן להביא ספינה של שנות ה2000 לא? יש ספינות שנבנו בתחילת שנות ה2000 שהם יחסית נראות נורא מודרניות ויש בהם הרבה דברים שאין בספינות הישנות.. אני לא מבין למה מנו מבזבזים כסף על ספינה שכבר מזמן הייתה צריכה להגיע לגריטה? למה פשוט לא להזמין ספינה אחת גדולה, מודרנית, חדשה ויפה יותר שלא דורשת תיקונים כל כמה חודשים כמו הגולדן וזהו? אז שיעלו קצת את המחיר, אין מה לעשות בשביל איכות צריך לשלם, מי שרוצה שייט "כשר" בחדר זוגי מעוצב שכולל מרפסת בספינה יוקרתית ואיכותית ולא גיגית צריך להשקיע! ובטח שכרגע אין ממש ביקוש להפלגות אצל מנו, ראיתם את כל הטוקבקים?? כל טוקבק שני מזכיר עד כמה הספינות שלהם ישנות ושהם גיגיות מול השאר.. אז שלא תחשבו שאין ביקוש להפלגות פשוט אנשים מעדיפים להשקיע ולהוציא קצת יותר כסף אבל להנות באמת על אונייה יוקרתית אמיתית אירופאית.. הישראלים מאוד מחושבים, הם לא אוהבים זלזול.. וגם אם יעלו את המחירים אבל יעלו לספינה חדישה, איכותית ומעניינת שלא נופלת בהרמה שבאירופה אז אנשים יותר יעריכו את החברה ואת הספינה, אנשים ייתייחסו ויתנהגו גם יותר יפה כי הם יבינו שהם נמצאים באונייה יוקרתית וחדישה ולא באונייה מסוף שנות ה70 לאחר שעברה 5 ידיים וכל שנייה יש לה תקלות!

bagogo1

New member
גם אני לא מבין , איפה איריס

איפה איריס ? תגידו לה שגם אני חיפשתי את איריס

GuyRom

New member
רגע, מה זה קשור אלינו ? תפנה לפורום הימורים ומיזרחית

למעלה