הפלגה לתורכיה בפסח - יש סיבה לחשוש? תודה.

oferw1807

New member
אני לא חושש - הייתי מפליג בכיף

אבל אני הפעם אפליג ביוון ביאכטה שלי
. בטח יהיו משיבים שיאמרו כן, וכאלה שיאמרו לא... לדעתי אין מקום לחשש (ותמיד יש מקום לזהירות). אני למשל נתקלתי באלימות מילולית ואנטישמיות מצד "שכן לרציף" ביוון (VLIHO) בהפלגה הקודמת, ומצד שני יש לי חבר בתורכיה שלדבריו אין כלל ממה לחשוש (הוא הבעלים של חברת גולטים גדולה ומעולה).

zina71955

New member
החשש היחידי הוא מזג האוויר ההפכפך לעונה זו

עוד לא נולד המודל/חזאי שיודע לחזות באופן אמין את מזג האוויר לעונת שנה זו בים התיכון. אתה יכול לקבל מז"א נהדר או היפוכו של דבר ללא כל התראה, למעט מראה עיניים on line . הרווח כו לך במקרה הראשון וההפסד כולו שלך במקרה השני.

pema17

New member
הפלגה לטורקיה

הפלגתי הקיץ מבודרום ולאורך החוף עד פיניקה. קיבלו אותנו בברכה וללא כל הערות שליליות, במרינות ובחנויות.

sheyd

New member
אין לי מושג כמה בילי הייס עשה

ממכירת הזכויות של הסיפור שלו שהפך לסרט בשם "אקספרס של חצות"
לא הייתי ממליץ לך על אפשרות די מפוקפקת זו כמקור הכנסה או פרסום.

ביוון תפגוש הרבה יותר אנטישמיות קלאסית בסגנון אירופאי נאצי כשגרה, התורכים יהיו אנטישמים בסגנון של מוחמד ושות ותפגוש אותו הרבה פחות מיוון, אבל השלטון הוא הקובע וסביר יותר שאם תהיה בצרה בתורכיה היא תהיה צרה צרורה בהחלט.השלטון היווני לא ממש מחפש אותך.

קח בחשבון ש-דה פקטו תורכיה היא במצב מלחמה, אין לך ממש מה לחפש באזור ההוא אלא אם כם זה מהיום למחר והעתיד הוא בחזקת נראה פחות או יותר לעין.

וכמובן כמו שכבר נכתב מז"א.

zina71955

New member
הי משה. גם אני איני יודע כמה בילי הייס עשה. אבל ב"סרט" הזה

הייתי ממקור ראשון ב 1955 וה "תענוג" היה קטן מאוד. כולל 10 פאלאקות. אני לא סבור שיש לשייט ישראלי חשש כל עוד לא יעבור על החוק (לטעמם) או שיקלע לאירוע חריג. אבל אין ספק שבתורכיה אם יש בעיה היא צרה צרורה יותר מאשר ביוון.

עפר ג

New member
הפלגה בטורקיה

הייתי בקיץ האחרון שבועיים (קמר-מרמריס). לא נתקלנו ביחס מיוחד כשהזדהינו כישראלים. רוב האנשים שמתפרנסים מתיירות די מקטרים על ארדואן ובאופן די מפתיע עושים זאת די בגלוי.

עפר

zina71955

New member
הי משה. את השעה אחת קודם כבר פספסנו. יש לי עוד 10 סיפורים

להשלים, כולל אקספרס של חצות. אולי השנה.

sheyd

New member
אכן הגיע הזמן

קח בחשבון שאני כבר מקיש על דלתי מרום פעמיים ולא פתחו לא בטוח שיתמידו גם בפעם השלישית, להלן שעה אחת קודם.

מאיר ריבא

New member
טורקיה

הייתי בדרום טורקיה עם סירה שלי לפני שלוש שנים ושנתיים
השנה על סירה של חבר.
לא נתקלתי אף פעם ביחס שלילי - להפך. הם מתגעגעים לימים ששיטים ישראליים פקדו את האזור בהמוניהם.

למעלה