או סי די מלווה בדכאון בהריון

מריו30

New member
אני ינסה את זה

זה דווקא בחליטות נכון?
ולא קמומיל רגיל שמוכרים בסופרים

bkl12

New member
היי

אז זהו שלא .
קמומיל רגיל מהסופר .
בהצלחה

Gameboy4

New member
לגבי התרופות שאתה נוטל-

באיזה מינונים אתה נוטל?
אתה לוקח סרוקוול רגיל או סרוקוול XR והאם אתה מרגיש שהסרוקוול הוסיף לך משהו מעבר לסרוקסט?

bkl12

New member
היי gameboy

אוקיי אז ככה :
אני על סרוקסט 60 מג
סרוקואל XR 200 מ"ג

לצערי אני לא יכול להגיד שהסרוקואל עזר במשהו.
ניסיתי להיגמל ממנו אך עלה הקושי אז חזרתי .

jacolevi

New member
היום אני אנסה את זה

אבל מעניין אותי לדעת כמה זמן אתה לוקח את הקמומיל , ואיך בכלל נפלת על זה , מעניין.

bkl12

New member
היי

1.נפלתי על זה ממש במקרה .
אחרי כמה רגעים ששתיתי חליטת קמומיל פתאום שמתי לב להקלה במחשבות ובתפקוד .
אחר כך חזרתי ושתיתי שוב מזה ושוב זה עזר ...
2.יש אצלי השפעה מיידית אחרי שתיית החליטה אבל כמובן שההשפעה המלאה תיקח עוד זמן .
3. אני לוקח לא הרבה זמן , משהו כמו שבוע .
עכשיו עליתי ל 8 חליטות ביום . 4 בבוקר 4 בערב .
זה צמח קסם זה :)

Gameboy4

New member
יש דיווחים על כך שהצמח יכול לעזור לחרדות

באוסידי אין עדיין מחקר. האם זה לא מרדים אותך?
דרך אגב, לגבי צמחים, ראיתי שיש צמח שנקרא אשווגנדה שעשו עליו מחקר באיראן אם אינני טועה, בתור תוספת ל-SSRI וזה הראה יעילות באוסידי לאחר מס' שבועות אל מול פלסבו. המחקר היה קטן יחסית, כלומר זה מחקר ראשוני. היה גם מחקר אחר על צמח בשם בוראג' (borage oil) שגם כן נוסה בתור תוספת ל-SSRI עם תוצאה חיובית לאחר 4 ו-6 שבועות אל מול פלסבו, אבל גם כאן המחקר היה קטן...

Niv s

New member
מגניב!
אז תמשיך איתו

אני גם מאוד אוהב.
וכל הכבוד על הגישה.

jacolevi

New member
ניסיתי במשך יומיים ,עלי לפחות לא השפיע בכלל.

זה לא אומר כלום כמובן כי זהרק אני , יכול להיות שאחרים יושפעו לטובה.

1111lili

New member
קודם כל ממש תודה!

ממש הרגעת אותי. טוב שיש פה עם מי לדבר ולקבל תמיכה. חג שמח

Gameboy4

New member
לא ממש כדאי להפסיק עם תרופות

לא ממש כדאי להפסיק עם התרופות, בייחוד אם הן נתנו שיפור במצבך. השאלה היא גם עד כמה חמורה העייפות שנגרמת לך מהתרופות? האם העייפות הזאת לא קיימת ללא התרופה? מה המינון שאת נוטלת כעת? כמה זמן את נוטלת את התרופה והמינון הזה?
כעיקרון, אם העייפות היא מהתרופה, ואת נוטלת את התרופה כבר זמן רב אז שווה אולי לבדוק החלפה של התרופה. לעתים לאחר התחלת תרופה חדשה או עליה במינון יכולה להופיע עייפות שחולפת לאחר זמן מה כשהגוף מסתגל אבל אם זה לא המצב אצלך ואת לוקחת אותה תרופה או אותו מינון כבר זמן רב, אז ניתן להחליף. תרופות שנחשבות כפחות מעייפות הן ציפרלקס (שהוא יחסית דומה לרסיטל אבל אמור להיות פחות מעייף כי לא עובד על קולטן H1 שרסיטל עובד עליו וזהו קולטן שיכול לגרום לעייפות), לוסטרל ופרוזק. לפעמים אפשר להוסיף תרופה שיכולה לנגוד עייפות כמו וולבוטרין או פרוביג'יל

1111lili

New member
היי

קודם כל תודה.
אני לא נוטלת רסיטל זמן רב , אך כשלקתי לפני חודשיים בערך זה ממש ממש עזר לי. ואז הפסקתי כי נכנסתי להריון אבל הייתה לי הפלה טבעית אז חזרתי לכדורים . כרגע אני לוקחת את הרסיטל כקצת פחות מחודש, התחלתי היום לקחת את הכדור בערב במקום בבוקר אולי זה יעזור עם העייפות. אכן הכדורים מטיבים במצב אך אני מאד רוצה להכנס להריון.

Gameboy4

New member
לגבי הריון תתייעצי עם המרכז הטרטולוגי

יש למשרד הבריאות מכון שמתמחה בכך ושמו המרכז הטרטולוגי. אפשר לחפש עליהם בגוגל ולהתייעץ איתם בטלפון. אם אינני טועה יש כדורים שפחות מתאימים לקחת בהריון כמו סרוקסט וכדורים יותר בטוחים כמו פרוזק, אבל להם המידע המדוייק בנושא.

Gameboy4

New member
השאלה היא מה החומרה

בהרבה מצבים הרמת חומרה היא גדולה ופוגעת בתפקוד וגורמת סבל אז אנשים מעדיפים לשלב עם טיפול תרופתי. אם המצב הוא קל אז אולי טיפול התנהגותי יכול להספיק

למעלה