לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
527527 עוקבים אודות עסקים

פורום חשבון מוגבל

החשבון שלך הוגבל על ידי הבנק או הבנק מאיים להגביל את החשבון שלך?, דע כי ניתן למנוע הגבלת חשבון או לבטל הגבלה של חשבון וזאת תוך 24 שעות. הגבלת חשבון גורמת נזק רב ללקוח באותו בנק בו הוגבל החשבון וכן באפשרות לפתוח חשבון בנק בבנקים אחרים. קיימת משמעות רבה לפעולה נכונה קרוב ככל שניתן למועד שבו הבנק הודיע על הגבלת החשבון.

פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הגבלת חשבון. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין רונן מטלון יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חשבון מוגבל

החשבון שלך הוגבל על ידי הבנק או הבנק מאיים להגביל את החשבון שלך?, דע כי ניתן למנוע הגבלת חשבון או לבטל הגבלה של חשבון וזאת תוך 24 שעות. הגבלת חשבון גורמת נזק רב ללקוח באותו בנק בו הוגבל החשבון וכן באפשרות לפתוח חשבון בנק בבנקים אחרים. קיימת משמעות רבה לפעולה נכונה קרוב ככל שניתן למועד שבו הבנק הודיע על הגבלת החשבון.

פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הגבלת חשבון. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין רונן מטלון יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'הגבלת חשבון '
הגבלת חשבון
<< ההודעה הנוכחית
02/09/2019 | 18:49
1
27
לפני חודשים התגרשתי מבעלי, בהסכם נקבע כי החשבון המשותף בבנק דיסקונט נשאר בבעלותי  עם יתרת החובה בסך 8,000 שח. בעלי יצא מהחשבון לפני חודש בערך. מתברר לי עכשיו שהוא נתן לחברים שלו ולספקים שלו ( שחלק מהם גם חברים שלו) שיקים בסכומים של 1000-2000 שח וסכומים דומים. שבעה שיקים חזרו ואין לי מושג כמה שיקים עוד צריכים להיכנס לחשבון. הפקידה של הבנק הזהירה אותי שהחשבון יכול להיות מוגבל. מה אני עושה כדי שהחשבון לא יוגבל?
חשבון מוגבל >>
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
02/09/2019 | 20:53
2
איריס שלום.
הבנתי כי מסגרת האשראי שלכם עמדה על כ 8000 ש"ח.
את צריכה להבהיר לנציג הבנק שלך , כי בעלך "מוציא שקים, באופן לא חוקי, שכן הוא אינו בעלים בחשבון, וכי יחזירו את השקים כ"חתימת המושך אינה זהה" שמשמעותה - החתימה על השקים מזויפת. 
בכך החשבון לא יוגבל.
חשבון מוגבל >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד רונן מטלון הינו משרד עורכי דין בעל ניסיון של יותר מ-22 שנים, המעניק ליווי וייעוץ ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. המשרד מתמחה בבקשות לפשיטת רג
עוד...

הודעות אחרונות

18:49 | 02.09.19 אורחים בפורום
12:25 | 19.08.19 אורחים בפורום
12:21 | 18.08.19 אורחים בפורום
17:55 | 18.07.19 אורחים בפורום
16:06 | 14.07.19 אורחים בפורום
13:37 | 23.06.19 אורחים בפורום
12:18 | 19.06.19 אורחים בפורום
12:24 | 31.03.19 אורחים בפורום
11:44 | 19.03.19 אורחים בפורום
09:45 | 19.03.19 אורחים בפורום
10:10 | 14.03.19 אורחים בפורום
12:21 | 11.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ