מסמכים דרושים להוצאת Social Security Card

limors2

Active member
מסמכים דרושים להוצאת Social Security Card

שוב שלום,

בהמשך להמלצות הקונסוליה ואלה שקיבלתי פה, קבעתי תור להוצאת המספר והכרטיס הנ"ל בקונסוליה בי-ם.
הבנתי שאני צריכה להציג הוכחות להעדרות ארוכה מארה"ב שבגללה לא הוצאתי מספר, אבל איזה מסמכים בדיוק יש להביא? תעודת לידה (הוצאתי בעבר אחת רשמית מתורגמת) ודרכון אמריקאי כמובן, אבל מגיל הילדות-בגרות יש לי רק תעודות סיום בי"ס בעברית שלא נראות בכלל כמו מסמכים רשמיים. מגיל 18 ואילך יש לי אישור על שירות לאומי ותלושי משכורת, אבל גם הם כולם בעברית. האם משהו כזה יתאים, והאם עלי למצוא נוטריון שיתרגם לי את המסמכים? כמו כן, מה טווח ההיעדרות שעלי להציג? כל שנה, או רק כמה דוגמאות פה ושם?

תודה מראש!

הצעות

לא מכיר את התהליך האמריקאי אבל מציע:
1. לנסות לברר עם הקונסוליה את השאלות שלך. אין אתר, מסמכים שמפרטים או מדריכים מה להביא?
2. משרד הפנים הישראלי יכול לספק תמצית רישום של כניסות ויציאות מהארץ ודרך זה את יכולה להוכיח לדעתי שחיית בארץ במשך תקופה ארוכה
https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=[email protected]

limors2

Active member
יש אתר,

אבל הם כתבו לי את הדוגמאות שהבאתי- תעודות ב"יס ואישורי עבודה. אך אנסה לשלוח להם מייל. בנוסף אנסה להוציא את האישור הנ"ל, נשמע שהוא יעזור לי.
&nbsp
תודה רבה!
&nbsp

Hadara111

New member
כל המסמכים הרשמיים צריכים לעבור תרגום נוטריוני לאנגלית (תרגום על ידי עורך דין נוטריון) לפני ההגשה.
במקום תרגום תעודת לידה את יכולה לבקש תעודת לידה דו לשונית ממשרד הפנים וזה חוסך לך את עלות התרגום הנוטריוני.
אם את מאיזור רעננה כפר סבא יש נוטריון מהיר ונוח בשם גבריאל, טלפון 077-5600237
נוטריון ברעננה

למעלה