המלצות למסלול בשוויץ

hen7777

New member
המלצות למסלול בשוויץ

שלום רב,
מבקש את עזרתכם בתכנון 5 ימים נטו בשוויץ בחודש מאי לזוג.
יש רכב מיום ההגעה ועד יום העזיבה. מחפש מגוון של אטרקציות-החל מהרים מושלגים, מוזיאונים וכו...
אשמח מאוד לקבל עזרה.

שווייץ 5 ימים עדיין כדי לנסות לעזור חשוב להבין
האם 5 ימים הם כוללים את המעבר משוויץ לפריז..כי אז יש לך פחות מ 5 ימים נטו לשווייץ....או ללא קשר מרגע הנחיתה יש לכם 5 ימים נטו ואחכ עוברים לפריז לצורך החזרה לארץ או לכל צורך אחר.
דוידי

hen7777

New member
תשובות

דוידי,
קודם כל תודה על העזרה.
אני מגיע לציריך בטיסה מפריז ב1.4 בשעה 6 בערב ולאחר מכן יש לי 4 ימים נטו. הטיסה לארץ היא בבוקר של ה 6.4 כך שיום זה לא נלקח בחשבון ועדיף שאת הלילה שלפני נעשה קרוב לציריך.

שווייץ
עכשיו כבר יותר קל לנסות לעזור
ציריך נמצאת בחלק הצפוני של שווייץ ויש לנו 4 ימים בלבד לטייל כך שאנחנו נתרכז בחצי הצפוני של המדינה. אתה רק צריך לבדוק האם האטרקציות השונות פתוחות בתאריכים שאתה מטייל.
יום 1 תעלה צפונה אל מפלי הריין בעיירה Neuhausen am Rheinfall אותם רואים גם מהצד של Schloss Laufen וגם מהצד של Rheinfall Schlössli Wörthמשם עושים שייט אל האי במרכז המפל--אחרי זה סע אל העיירה המדהימה שנמצאת בשווייץ Stein am Rhein. פנינה אמיתית.
משם תסע ללוצרן ללינה. העיר לוצרן מקסימה האתרים העיקריים בה הוא גשר העץ ופסל האריה הגוסס
2- יום 2 אתה מטייל בלוצרן אח"כ יכול לעלות ברכבל להר Pilatus אחכ לעשות את Aareschlucht הוא קניון נהר הארה(שווה) אחריו יש עוד מקום משגע מפלי Trümmelbachfälle שוב אני מזכיר לבדוק תאריכי פתיחה-זה התפקיד שלך. תנסה ללון בעמק Lauterbrunnen עם מפלים כמו Staubbachfall Wasserfall
3- יום 3 אתה יכול לנסוע ברכבת הרים אל פסגת ה-Jungfrau זה סיבוב לא קצר
4- יום 4 סע אל Interlaken עיירה בין 2 אגמים יעד מבוקש על תיירים. משם סע לבקר בעיר ברן עם השעון המפורסם ומשם סע לציריך ללינה לפני חזרה לארץ.
זה המסלול וכמובן שאתה צריך לראות מה עוד יש בתוואי הזה .
כמובן שכל אשר תחליט ותעשה זה על אחריותך.
תהנו
דוידי קליר

hen7777

New member
אלוף! תודה!

האם לדעתך 4 ימים זה מעט מידי -(מזכיר לך שאנחנו זוג ללא ילדים והיכולת לנוע היא מהירה יותר)

שווייץ היי
ברור שאם היו לך עוד יומיים עד ארבעה ימים היית יכול לעשות עוד הרבה דברים במדינה היפה שווייץ.
אין כזו הגדרה מעט מדי ימים....כל אחד עושה ונהנה מהזמן שיש לו להקדיש לצורך הטיול.
דוידי

למעלה