אוסטריה- זלצבורגלנד.כמה שאלות

• פותח הנושא dovk
  • פורסם בתאריך

dovk

New member
אוסטריה- זלצבורגלנד.כמה שאלות

אנחנו זוג, טסים למינכן ומשם ברכב לזלצבורגלנד 1-7 בספטמבר.
הזמנו לילה ראשון במינכן ואח"כ בכוונתנו למצוא צימרים תוך כדי התגלגלות. מעדיפים גמישות במסלול
חברים שלנו עשו כך באוקטובר.
האם בתחילת ספטמבר אפשר לעשות כך גם או שעדיין עמוס ועדיף להזמין בכל זאת מקומות לינה?
כמו כן, האם מומלץ לקנות כרטיס זלצבורגכארט? לא מתכוונים לבקר בפארקי מים ומרחצאות, אבל כן זלצבורג, רכבלים, מכרה מלח...
תודה

אוסטריה- זלצבורגלנד
היי דוב
מכיוון שאתה מכיר את המסלול שתכננת מה שאני מציע לך לעשות הוא לבדוק את היצע המלונות במקומות שאתה מתכנן לעבור דרכם בתאריכי הטיול שלכם. זה יתן לך אינדיקציה לכמות החדרים הפנויה. להערכתי (אבל זאת הערכה) תמיד תמצא מקום לינה רק שאם לא מזמינים מראש צריך להתפשר לפעמים על מחיר יקר. אבל כך תהיה לך הגמישות שאתה רוצה.
אותו דבר אני יכול להגיד על כרטיס הזלצבורג. אתה צריך לראות איזה אתרים אתה בטוח הולך אליהם כמה עולה הכניסה והאם משתלם.
על פניו נראה שמשתלם מה גם שאתה צריך כרטיס ל-6 ימים שעלותו 66 יורו שלהערכתי כניסה לכמות אתרים ב 6 ימי טיול העלות אליהם יוצאת יותר יקרה.
כדאי לך לבדוק בלינק הבא: כרטיס זלצבורג כארד
שתף אותי במה שהחלטת לגבי המלונות והכרטיס
דוידי קליר

dovk

New member
תודה, קליר

אנחנו לא אנשי מלונות, רוצים צימרים, ואני מקווה שלא יהיו בעיות, אנחנו גם לא יותר מדי בררנים.
&nbsp
את המסלול עדיין לא ממש מכירים, גם כאן, הכל פתוח, אוהבים לשוטט באזורים כפריים.
&nbsp
לגבי הכרטיס... בגלל שאנחנו לא קנאי אטרקציות, אני חושב שנוותר עליו, אם כי עדיין לא סיימנו לבדוק את הנושא.
&nbsp

Amiram_e

New member
הי , חזרנו לפני כמה ימים מאוסטריה

אם אתם נוסעים לבד, זוג ללא ילדים, ממש אין צורך להזמין מראש צימר.
אנחנו נסענו עם שלושה ילדים והזמנו צימר באיזור פלכאו. היה מקסים.
יש המון צימרים פנויים. בכל פינה ובכל עיירה.
יש כמה עיירות נחמדות מאוד באיזור עם המון צימרים.
פלכאו
ואגריין

מה שכן, ממש הייתי ממליץ לקנות את הכרטיס הזה.
האתרים עולים לא מעט.
אנחנו שילמנו על משפחה שלמה כ 200 יורו ולדעתי ניצלנו את הכרטיס כמו שצריך.
כזוג, מספיק שתעלו לרכבל שניים, אתר של מפלים, פארק חבלים שזו חוויה מפחידה ומדהימה, אתם תחזירו את ההשקעה.
יש כל כך הרבה מה לראות. הכל בקרבת מקום.
מגלשות אלפיניות, מכרה המלח, מערת הקרח, טירת וולפרן ששם יש מופע מדהים של ציפורים דורסות, אתם תכסו בקלות את עלות הכרטיס.
כדאי שתדע. ברגע שאתם מפעילים את הכרטיס. זה לשישה ימים רצופים.
אגב לא הייתי פוסל ביקור במרחצאות. ממש כיף שם.
היינו בכמה. תרמה אמדה לדוגמה, מקסים שם. בריכות חמות במזג אוויר קריר בחוץ. ממש חוויה. לא רק לילדים.
ממליץ לבקר בקבוצת פייסבוק בשם "אוסטריה למטיילים". יש שם המון מידע ועונים און ליין גם במהלך הטיול אם תתקעו תצטרכו עזרה.

למעלה