ייעוץ דחוף ממי שהיה בפורטוגל להוציא ת.ז. ודרכון

מצב
הנושא נעול.

חברים יקרים, אני עוד שבועיים טסה לפורטוגל להוציא ת.ז. ודרכון כי בשגרירות קבעו לי תור למאי.....בכל מקרה, אני הבנתי שאני צריכה לרשום את הנישואין שלי קודם. מה בדיוק אני אמורה להביא לקונסרבטוריה? כמה הסיפור הזה מעקב את התהליך? בניתי על 4 ימים בלסבון....ממש בלחץ, אודה לעזרה!

לא צריך

חברים יקרים, אני עוד שבועיים טסה לפורטוגל להוציא ת.ז. ודרכון כי בשגרירות קבעו לי תור למאי.....בכל מקרה, אני הבנתי שאני צריכה לרשום את הנישואין שלי קודם. מה בדיוק אני אמורה להביא לקונסרבטוריה? כמה הסיפור הזה מעקב את התהליך? בניתי על 4 ימים בלסבון....ממש בלחץ, אודה לעזרה!
לא צריך
אני הייתי שם ולא צריך לרשום נישואין לפני הוצאת ת.ז ודרכון. את יכולה לעשות זאת שם גם אבל זה יותר קשה ויותר יקר, תעשי בארץ בקונסוליה כשיתאפשר.
קחי בחשבון שתצטרכי להזמין ת.ז במסלול אקספרס בשביל לקבלה למחרת ורק אז תוכלי להנפיק דרכון. וגם אותו תצטרכי באקספרס בכדי שיהיה מוכן באותו יום.

עוד משהו

עוד משהו
וגם באקספרס לא בטוח שיהיה מוכן... אצלי זה לא היה מוכן והחזירו את הכסף. האופציה החלופית היא להוציא ת.ז זמנית שמקבלים מיידית והיא לשלושה חודשים ועולה 70 יורו, ואז ישר את יכולה להוציא דרכון

בטוח?? כי לי אמרו שצריך לרשום נישואים אחרי זה כתוב לך שאת

עוד משהו
וגם באקספרס לא בטוח שיהיה מוכן... אצלי זה לא היה מוכן והחזירו את הכסף. האופציה החלופית היא להוציא ת.ז זמנית שמקבלים מיידית והיא לשלושה חודשים ועולה 70 יורו, ואז ישר את יכולה להוציא דרכון
בטוח?? כי לי אמרו שצריך לרשום נישואים אחרי זה כתוב לך שאת
רווקה בתעודת לידה ובדרכון.
כמה מעקב זה התהליך לרשום את הנישואים?
מה עושים לגבי ילדים קטנים? אפשר לרשום אותם במקום כשאני מוציאה את הת.ז.?

מצב
הנושא נעול.
למעלה