מספר שאלות

dordor1818

New member
מספר שאלות

שלום לחברי הפורום הנכבד :)
אשמח לתשובה על 3 שאלות שברשותי:
1.לגבי נישואים בחו"ל - מהם המדינות שמדינת ישראל מכירה בתעודת נישואין שלהם? (כמובן מלווה בחותמת אפוסטיל).
ספציפית לגבי, כרגע אני מתכנן להינשא בדנמרק. האם תעודת נישואין מדנמרק קבילה בישראל?

2.האם תעודת הנישואין קבילה כאשר היא מקורית בשפה האנגלית? או שמא האם היא מחויבת לעבור תרגום נוטריוני לעברית?

3.שפת תעודות של בת זוגתי - תעודת יושר, רווקות, וכו' - האם הם קבילות כאשר הם בשפה האנגלית? (כמובן עם חותמת אפוסטיל), או שעליהם לעבור תרגום נוטריוני לעברית?

תודה רבה פורום יקר

haley

New member
תשובות

1. למיטב ידיעתי כל תעודת נישואין החתומה באפוסטיל תוכר ע״י משרד הפנים כתעודה קבילה.

2. קבילה באנגלית, אין צורך לתרגם.

3. גם כל שאר התעודות שציינת (וכאלה שלא ציינת) קבילות באנגלית (עם אפוסטיל) , אין צורך לתרגם.

כל התשובות מניסיוני האישי, נשואה לאמריקאי ולא היינו צריכים לתרגם דבר.

dordor1818

New member
תודה על המענה + שאלה נוספת

בת זוגתי לא בארץ (נגמרה לה הוויזה), ואני מחכה כעת לחודש יולי, בו אני יגיש את הטפסים ואפתח תיק הזמנה לארץ עבורה.

מישהו יודע להגיד, מניסיון, כמה זמן לוקח למשרד הפנים לעבד את הבקשה ולהחזיר תשובה? (אם זה רלוונטי, אני פותח בקשה בסניף תל אביב)
בנוסף, מרגע והם מאשרים, בת זוגתי יכולה לחזור מיידית?

תודה רבה לעוזרים!

AlexShkut

New member
דנמרק,

היא אופציה מעולה משום שאפשר להתחתן שם רק עם דרכון בלי כל המסמכים האחרים כמו תעודת לידה, תמצית רישום ושאר הירקות. אופציה נוספת היא גאורגיה (חתונה עם דרכון), אני התחתנתי שם. ישראל מקבל את התעודה שלהם והכל מעולה.

La Milagrosa

New member
אולי חלאס לחפור עם זה?

הבנו, בסדר, התחתנת בקומבינה בגאורגיה.
נושא הדיון הזה הוא לא איך להתחתן בקומבינה ואיפה.
הבן אדם התחתן בדנמרק ויש לו שאלות בירוקרטיות.
אתה מאה אחוז מנסה לפרסם פה מישהו או משהו. חפרת.

AlexShkut

New member
תרגעי,

לא התחתנתי בקומבינה. לא מבין מה הבעיה שלך איתי או עם גאורגיה, אבל את ממש מוזמנת לדפדף הלאה ולא להגיב. אכלת את הראש.

La Milagrosa

New member
התבלבלת

מי שאוכל את הראש (ורק אלוהים יודע איזה אינטרס עומד מאחורי זה) זה אתה.
הבנו, התחתנת בגרוזיה.
עכשיו אפשר שקט עם זה?

AlexShkut

New member
אפשר :)

אני רק באמת לא מבין למה זה כל-כך מפריע לך ומוציא אותך מדעתך?

למעלה