חוות דעת והסבר - הילית ביטוח

plastikman7

New member
חוות דעת והסבר - הילית ביטוח

היי,

אני חושב לבטח את אישתי והילדה בהילית. הם מציעים ביטוח בחברת הראל כך שהן יוכלו לגשת לקופת חולים כללית.

אני בקופת חולים כללית ולכן זה נח לי.

מספר שאלות:

1. האם הן יקבלו כרטיס מגנטי כמוני ויוכלו לגשת איתו לרופא משפחה, ילדים ולרכוש תרופות מרשם בסיסיות?

2. האם אתם ממליצים על ביטוח הראל? מה היתרון והחיסרון?

כל חוות דעת נוספת תתקבל בברכה.

תודה רבה!

meninblack4

New member
תשובה

אכן מקבלים כרטיסים. לא כל שירותי הרופאה ניתנים מן הסתם.
הראל מומלץ וגם הילית.

gravitz1

New member
תשובה

אני דרך הילית עם ביטוח של מנורה( קופת חולים לאומית)
בסך הכל בסדר, אך היית ממליץ לעשות ביטוח במכבי בתכנית Well-Come(דרכונאים)
&nbsp
מהסיבה שאתה מבוטח ישירות דרכם ולא דרך חברת ביטוח בעת הצורך למשהו פה מתחילה הבעיה.

gravitz1

New member
תשובה

הוא יותר יקר טיפה הוא יותר מקיף לעומת הבסיסי ביותר דרך חברות הביטוח .
&nbsp
לדעתי הוא יותר שווה.
&nbsp
כי בעת הצורך שאתה מקבל סירוב מהקופה לגבי בדיקה מסוימת או רופא מסויים.
ישנם תרופות שיש הנחה בקופה של 50 אחוז ודרך חברת הביטוח אין הנחה כלל.
אתה צריך לפנות להילית שהם פונים לחברת הביטוח ופה מתחילים כל הבעיות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

4Tomer

New member
הילית

שלום,

אישתי מבוטחת דרך הילית מהרגע שהיא הגיעה לארץ בתור תיירת.

הביטוח של הילית, הראל עם קופת חולים כללית, הוא בסיסי אבל העלות שלו היא לא גבוהה והתמורה הבסיסית מספקת. אני מציע לך לבדוק את תנאי הפולסיה. לפי מה שאני זוכר במכבי הביטוח הוא הרבה יותר יקר אבל תנאי הפוליסה דומים להראל.

מאוחדת מציעים ביטוח הרבה יותר מקיף אבל יקר (כמו מכבי בערך). במקרה שבן\בת הזוג (אני חושב שזה תקף רק לנשואים) גם חברים במאוחדת המחיר נמוך משמעותית (100-120 ש"ח לחודש).

כמו שציינו לפני מקבלים כרטיס מגנטי וניתן לרכוש תרופות. במקרה שלי קנינו פעם אחת תרופה לא בבית מרקחת של כללית ונאלצנו לשלם מחיר מלא. הילית לא היו מוכנים להחזיר כסף.

נסיון אישי - לפני כמה חודשים אישתי לא הרגישה טוב ופנינו למרפאה של כללית. קיבלו אותנו ללא בעיות לבדיקת רופא עם הכרטיס המגנטי. בעקבות הביקור במרפאה קיבלנו הפניה למיון. פנינו למוקד הביטוח של הראל ואמרו לנו שאנחנו יכולים לפנות למיון בתל השומר. בתל השומר קיבלנו אותנו ללא בעיות עם הכרטיס המגנטי, לא שילמנו על הבדיקות, צילומים וכדומה.

החסרון העיקרי הוא שלרוב הביטוחים אין כיסוי לבדיקות הריון וכדומה (למאוחדת יש כיסוי מסוים).

אני מציע לך לוודא את התנאים של הפוליסה מול הילית וקופות החולים כי לפעמים דברים משתנים. תנאי הפוליסה מפורסמים באתרים שלהם.

בהצלחה!

למעלה