קבלת ויזה לבן זוג

אופרי3

New member
קבלת ויזה לבן זוג

שלום לכולם
רצית לדעת לגבי קבלת ויזה לבן זוגי.
אני יוצא עם בחור חודשים הכל קרה די מהר, הוא נסע לכאן פעמים אני אלו פעם אחת, בנוסף הוא נוסע שוב על מנת להביא מסמכים שמשרד הפנים מבקש ואת הכלב.
דברתי עם כמה אנשים שעברו את התהליך והם אמרו שכדי לקחת איש מקצוע מכוון שאנחנו יכולים לטעות ולהביא מסמכים לא נכונים ובנוסף לגשת למשרד הפנים לא בצורה מקצועית.
אשמח לדעתכם, אשמח להמלצות על אנשי מקצוע, או משהו שעבר את התהליך ויכול לעזור.
המקרה שלי טיפה יותר מסובך כי מדובר בבחור בן 22 שלא עובד וכרגע העול הכלכלי נופל עלי הוא מאומץ ולכן אין הורים שיעזרו ובנסוף אני יודע שזה קשה לקבל ויזה ובטח שמדובר בזוג גאה.מצרף את הקובץ של הדרישות ממשרד הפנים שגם לא כל כך הבנו מה הם רוצים.

אשמח נורא לכל עזרה ועצה.
תודה רבה אופרי

meninblack4

New member
אני לא חושב שאתה צריך עורך דין

פשוט תביאו את כל המסמכים בצורה מסודרת. לגבי המצב הכלכלי, אני מניח שיש לך יכולת כלכלית כלשהי כדי לתמוך בו ולגבי זה שאתם זוג חד מיני זה לא בעייתי.
פשוט בתור נקודת התחלה, שהמסמכים יהיו מסודרים.

אופרי3

New member
מסמכים נדרשים

תודה רבה על התשובה, אבל עדין אני לא מבין איזה מסמכים הם רוצים בדיוק אולי אני צריך רק יעוץ לגבי מה להביא.

אופרי3

New member
מסמכים המעידים על מצבו האישי של הזר

היי תודה על העזרה
כרגעו הבנו לגבי כל שאר המסמכים.
אבל לגבי מסמכים המעידים על מצבו האישי של הזר אנחנו לא יודעים מאיפה לוקחים ברומניה ואיזה מסמך זה.

נשמח לעזרה

לכל מדינה יש מסמכים שונים

שמעידים על מצב אישי.
יש מדינות שיש בהם אישור רווקות כמו בישראל ויש מדינות שיש בהם תמצית רישום של משרד הפנים שבו רשום המצב המשפחתי של כל אדם..
בעיקרון אפשר לחפש באינטרנט כדי להבין אילו מסמכים יש ברומניה.
אפשרת אחרת שהיא טובה זה לפנות לשגרירות רומניה בישראל ולשאול אותם.
אני בזמנו פניתי דווקא לשגירורת ישראל בשבדיה (אישתי שבדית) והם אמרו לי איזה מסמכים אני צריך לבקש בדיוק, וזה הוכיח את עצמו..
יש גם קבוצה בפייסבוק שנקראת זוגות מעורבים מתערבבים ויכול להיות שיש שם זוגות מעורבים עם רומני ויכלו לומר מהניסיון שלהם.
בכל מקרה בהצלחה.

אופרי3

New member
סעיפים לא מובנים

היי תודה על התשובה
סעיף 6 תועדת יושר ממי מקבלים ואיך מאמתים אותו מול השגרירות
סעיף7 צסצכים אישים שמעידים על מצבו - מה הכוונה
סעיף 11הצרת בריאות והעדר פלילי- ממי מבקשים ומה התוקף של זה לדוגמא אולי את ההצרת בריאות הם רוצים שיה בתוקף ונראה להם שההצרה נעשתה חודש לפני הראיון.

Jkamm

New member
מסמכים

תעודת יושר - מקבלים מהמשטרה המקומית בחו"ל.
מצב אישי - מסמך רשמי מרומניה שכתוב שהוא רווק/גרוש וכו', זה דומה לתמצית רישום שמוציאים בישראל (תבדקו ברומניה, כי לכל מדינה מסמכים שונים).
כיוון שרומניה חתומה על אמנת האג, מספיק לאמת את כל המסמכים עם אפוסטיל ואין צורך באישור השגרירות (ואם הם לא באנגלית, צריך גם לתרגם נוטריונית)
תצהיר בריאות והעדר פלילי - תוכל למצוא את הטופס בסוף נוהל נשואים.
אם בן הזוג הזר לא בארץ, הוא יחתום על המסמכים (תצהירים וכו') לאחר שיגיע ותגישו בפגישה הבאה.
יוני קם

למעלה