בבקשה תעזרו לי

Vovka7

New member
בבקשה תעזרו לי

שלום חברים,
יש לי בעיה קטנה והיתי שמח לשמוע מאנשים שהיה להם מקרה דומה.
אז ככה לפני שהתחנתי עם אישתי הזמנתי אותה לארץ בתור קרובת משפחה, יותר נכון ההורים שלי עשולה הזמנה כזאת אצל נוטוריון.
עכשיו אני והיא כשנכנסו לארץ עצרו אותנו בנתב"ג והכניבו אותנו לאיזה חדר ושאלו שאלות איך אנחנו קשורים כמובן מהלחץ שהם יסרבו לה להיכנס אמרנו שאנחנו קרובי משפחה (כשלא כך הדבר) והוא כנירא רשם את זה במחשב שלו.
עכשיו השאלה שלי היא האם אני צריך לקחת עורך דין בגלל הטעות הזאת או שהם יתחסו לזה בהבנה ולא יעשו לי בעיות?
תודה רבהה

plastikman7

New member
אם לא הוכנסה לתשאול בזמן עזיבת ישראל לא תהיה בעיה...

במידה והכניסו אותה שוב לתשאול בחדר "חקירות" בזמן שעזבה את ישראל בהחלט יתכן ויהיה בעיה. אם הכניסו אותה לחדר חקירות רק בכניסה ולא ביציאה סביר להניח שהכל יהיה בסדר.

אם לא הכניסו אותה לשום חדר ורק בבידוק הבטחוני שאלו אז סביר להניח לא תהיה בעיה ואין שום רישום.

Vovka7

New member
הכניסו אותה לחקירה רק בכניסה

הגענו לארץ ביחד והיתה לי הזמנה חתומה על ידי נוטוריון שהיא קרובת משפחה ואנחנו מתחייבים לא תעבוד בישראל חתעזוב את הארץ בזמן.
הכניסו אותנו בכניסה לישראל לאיזה חדר כזה הבחור שם שאל כמה שאלות על -ירבה משפחתית אמרתי לו שאנחנו קרובי משפחה רחוקים והוא שחרר אותנו.
ביציא לא היו שום בעיות וגם כשהיא הגיעה לישראל פעם שניה לא היו שום בעיות, אבל גם בפעם השניה אמרנו שהיא קרובת משפחה.
אמרנו את זה מהפחד שלא תקבל סירוב להיכנס לישראל.

Vovka7

New member
יכולים עכשיו לא לאפשר לה היכנס כאישתי בגלל זה

אם עבשיו אני מזמין אותה כמו שצריך (כאישתי), עלי להגיד להם שהיא לא באמת קרובת משפחה אם הם ישאלו על זה?

אינני חושב ששקרים בעת הכניסה הראשונה לישראל

צריכים למנוע קבלת אשרת בן זוג. גם לשקרנים יש זכות להקים משפחה. יחד עם זאת יתכן שהשקרים יערערו את אמינות הטענה שהקשר הוא אמיתי. תצטרך להתמודד עם זה. מאוד מאוד רצוי להיות מיוצג אם הבקשה תסורב.

La Milagrosa

New member
בשביל מה שיקרתם כמו איזה מפגרים, לא הבנתי?

לדעתי יש לכם מה להסתיר.
בן אדם שאין לו מה להסתיר לא משקר לרשויות ככה.

Vovka7

New member
טטב מותק!!

מה אתה חושב שאתה כזה חכם?!? מי אתה בכלל שתגיד לי או לאישתי שאנחנו מפגרים יא אפס!! אנשים עושים טעויות מה עכשיו צריך להרוג אותם על זה???

La Milagrosa

New member
איפה כתבתי שצריך להרוג מישהו?

מה שצריך זה לסרב לבקשותיכם.
מי שמשקר בעניין כזה, כנראה שיש לו מה להסתיר.

Vovka7

New member
אין עם מי לדבר

כנירא יש לך בעיות בראש אם את לא מבינה כמה זה חשוב לנו ומאפשרת לעצמך לרשום כאלה דברים בלי טיפת הבנה!!

Vovka7

New member
מה קשור תמימים?

אמרנו שאנחנו קרובי משפחה כי פחדנו שלא יתנו לה הכינס לארץ לבקר אותי, למה שמעתי שלבחורות צעירות יכולים לא לאפשר להכנס לארץ.
וגם אפשר לחשוב כבר מה עשינו, בסך הכל שקר לבן קטן בשביל להיות שבועה ביחד בארץ!! יש פה אנשים שמגיעים לארץ באופן בלתי חוקי ושוהים פה שנים ככה, וגם אז לא שומעתי שיש אנשים שאומרים שצריך לסרב להם ולא מגיעה להם להיות ביחד!!

Jkamm

New member
ממליץ לך לקרוא מתוך הנוהל

תקרא את סעיף ד(2)(ב) לנוהל נשואים.
מערכת רותם/רשב"ג שכתוב שם - זו מערכת המחשב של ביקורת הגבולות.
לפני שמאשרים את התהליך, בודקים אם יש הערות במחשב.
יוני קם

Vovka7

New member
כן קראתי את זה כבר

בגלל זה שאלתי, אם דבר כזה יכול להפריע.
בכל מקרא תודה)

למעלה