שאלה בנוגע להארכת אשרות

AlexShkut

New member
שאלה בנוגע להארכת אשרות

שלום לכולם,
אני ובת הזוג שלי ממתינים לתשובה ממשרד הפנים בבאר-שבע בנוגע לאישור הבקשה שלנו לויזת עבודה (ב/1).
היינו בראיון בלשכת נתיב ב-28.5 ובראיון שמתבצע בנפרד לויזה עצמה במשרד הפנים בבאר שבע ב-7.6. עליי לציין שפעם אחר כבר פניתי לקבל מידע דרך האתר של משרד הפנים ולפני שבועיים באמת צלצלו אליי ואמרו שטרם התקבלה החלטה בתיק שלנו.
העניין הוא שבעוד 3 שבועות (ב-12 לאוגוסט) תם התוקף של ויזת התייר השנייה שבת הזוג שלי קיבלה ואני קצת בלחץ, במידה ולא נקבל תשובה לפני. האם אוכל לגשת כמו שעשיתי בפעם שעבר כשבוע לפני סיום הויזה, להסביר את המצב ולבקש שיאריכו לה שוב את אשרת התייר?
מה אתם מציעים לעשות?
נ.ב. - היום שלחתי בקשה נוספת לבירור הנושא שלנו דרך האתר של משרד הפנים, בתקווה שיחזרו אליי בימים הקרובים.
תודה מראש ושבת שלום,
אלכס.

Jkamm

New member
הארכת אשרה עד למתן החלטה

עד למתן ההחלטה - מאריכים את האשרה ללא כל בעיה.
תיגשו לסניף ותשאלו את הפקידה שלכם אם יש החלטה, ואם לא אז שתיתן ארכה.
יוני קם

AlexShkut

New member
כמה זמן לפני פקיעת האשרה הנוכחית,

אתה ממליץ לגשת למשרד הפנים, שבוע? שבועיים?

Jkamm

New member
זמן

הבעיה - כל הארכת אשרה עולה כסף. ואם יאריכו עכשיו זה יהיה לתקופה קצרה בלבד.
לכן, כדאי להגיע יום-יומיים לפני פקיעת האשרה, בתקווה שבינתיים תינתן החלטה, ואז יאריכו לה את האשרה לשנה.
ממליץ לקפוץ לפקידה המטפלת אפילו שבועיים לפני, כדי לעדכן אותה שהאשרה פוקעת בקרוב, ותבקש שתיתן החלטה לפני פקיעת האשרה.
יוני

AlexShkut

New member
בשביל לתזכר את הפקידה,

אני יכול לבוא לבד, או שבת הזוג שלי חייבת להגיע איתי ביחד?
אני יודע שהארכת האשרה עולה כסף, אבל זה כרגע פחות מטריד אותי כמובן. מה שחשוב לי זה שלא יהיו שום בעיות עם הסטטוס בו בת הזוג שלי שוהה כאן.

למעלה