תהליך הוצאת ויזת עבודה ל(בן זוג) זר

eladlev212

New member
תהליך הוצאת ויזת עבודה ל(בן זוג) זר

שלום,
דיברתי לאחרונה עם עורכת דין שציינה כי קבלת הויזה בתהליך המדורג יזורז, אם ננשא או שנראה היסטוריה של מגורים משותפים בישראל.
כדי שנוכל להראות היסטוריה של מגורים משותפים, עלינו להשיג ויזת עבודה, שלפי מה שרמזה - יכולה להתקבל בקלות ובמהירות יותר מאשר התהליך המדורג שעלול לקחת חצי שנה ויותר.

מטרתי היא לקצר את הזמן שבן הזוג יישב בבית וישתגע, ולאפשר לו לצאת לעבודה פה כמה שיותר מהר. לכן אני שוקל להשהות את התהליך המדורג ולהוציא לו ויזת עבודה.

האם למישהו יש ניסיון בהוצאת ויזת עבודה? מה התהליך? האם צריך להתראין ולמצוא מעסיק ואז לבוא למשרד הפנים עם משרה מסוימת שרוצה להעסיק את בן הזוג?
אשמח לשמוע מנסיונכם.

תודה!

stkachov

New member
נראה לי שעו"ד הטעתה אותך

או שלא הבנת אותה נכון.
&nbsp
ויזת עבודה ניתנת למומחים ומאוד לא פשוט לקבל אותה.
&nbsp
אם אתם אכן זוג, הדרך המהירה והנכונה היא להתחיל בתהליך מדורג.
&nbsp
&nbsp

eladlev212

New member
תודה על התגובה

אנחנו אכן זוג, והיא אמרה שקבלת הויזה תיקח חצי שנה.
ויזת עבודה למומחים (הוא מתכנת, ראש צוות) אמורה להיות זריזה יותר. לא?

תודה.

stkachov

New member
אני בספק

צריך למצוא מעסיק ישראלי שירצה להעסיק אותו והוא יארגן לו את ויזת העבודה. לדעתי זה ייקח לפחות כמה חודשים.
&nbsp
מה שלוקח זמן בתהליך המדורג הוא הזמן לפגישה הראשונה שאכן יכול לקחת לא מעט זמן. אני ממליץ דבר ראשון להזמין תור, ולאחר מכן כבר תהיה חכמה יותר ותדעי כמה זמן יש לכם לחכות ומה ניתן לעשות במשך הזמן הזה.
&nbsp
אגב, הוא לא חייב לשבת בבית להשתגע. הוא יכול בזמן הזה להתנדב או ללכת לאולפן עברית או לעבוד עבור חברה בינלאומית או משהו כזה דרך המחשב מהבית אם זה אפשרי בתחום שלו.
&nbsp
&nbsp

eladlev212

New member
תודה על התגובה

יש לנו תור עוד שלושה שבועות לתהליך המדורג.
אני שוקל לוותר עליו כי אולי אופציות אחרות הן מהירות יותר.

למיטב ידיעתי הליך של אשרה לבן זוג

מהיר יותר מויזת עבודה. צריכה להיות לו מומחיות מיוחדת כדי שיוכל לעבוד בישראל.

Jkamm

New member
לא יעזור

גם אם בן הזוג שלך יצליח לקבל ויזת עבודה (סיכוי קלוש) - ברגע שתלך איתו להגיש את הבקשה למעמד מכוח היותו בן זוג, יבטלו את המעמד הקודם.
לא ניתן לקבל מעמד בשני מסלולים במקביל (חריג - עובד זר סיעודי).
יוני

למעלה