פגישה ראשונה ברשות ההגירה והאוכלוסין

rozroz10

New member
פגישה ראשונה ברשות ההגירה והאוכלוסין

היי, נקבעה לנו פגישה לחודש הבא , לצורך פתיחת תיק והגשת מסמכים להסדרת מעמד, כרגע בן זוגי נמצא בארץ עם אשרת תייר, אשמח לקבל מידע , טיפים וכל מה שיכול להכין אותנו לקראת הפגישה הזו מאנשים שעברו את התהליך , תודה מראש

randyloo

New member
טיפים

לבוא עם תיק מסודר של הניירת
שכל המסמכים הרשמיים יהיו מוכנים, מקור + צילום
מצב רוח טוב וסבלנות

rozroz10

New member
תודה רבה

המסמכים הרשמיים הכוונה ל : תעודת לידה , אישור רווקות, ותעודת יושר מתורגמים לאנגלית וחתומים בחותמת אפוסטיל נכון ? וכמובן דרכון של בן זוגי ותעודה מזהה שלי ונוכחות של שנינו

randyloo

New member
ועוד

נכון, אם אינני טועה גם שתי תמונות, מכתב בקשה, טפסי בקשה לאשרה ומגוון ראיות לזוגיות ביניכם (תמונות, מכתבים, עדויות וכד')

rozroz10

New member
תודה

כן , ברור לי, האם ידוע לך לגבי התצהיר של בני הזוג המעיד על אמיתות החומר שהוגש במסלול של בני זוג שאינם נשואים מצריך חתימה מול עורך דין בדומה לתצהיר במסלול של זוגות נשואים ?

rozroz10

New member
תודה רבה

נקווה בסבלנות להליך חלק ומהיר ככול שניתן , חג שמח

rozroz10

New member
ועוד שאלות חשובות בנושא

האם ידוע למישהו , אולי זוגות שעברו את ההליך , איזה שאלות הולכים לשאול אותנו פחות או יותר ? אני מלאת חששות במיוחד לאור העובדה שכאשר בן זוגי נכנס לארץ הוא נכנס על ויזת תייר, ולא הייתי מודעת לנוהל שאני צריכה להזמין אותו מראש , האם יכולים בכלל לסרב לנהל את הפגישה שנקבעה ? או יכולים לסרב לפתוח לנו תיק להליך המדורג ?

Alex2017

New member
אשמח לעדכון

היי..
איך עברה הפגישה?
האם עשו בעיות במשרד הפנים בסוף נוכח הגעת בן הזוג ללא הזמנה?

נ.ב.
באיזו עיר ממתינים חודש לפגישה?
בנתניה אני כבר מחכה 4 חודשים!

תודה

rozroz10

New member
היי

הלך חלק כי השתמשנו בשרותיו של עורך דין כעת ממתינים לפגישה השנייה של הראיונות האישיים , הבנתי מהרבה אנשים שבנתניה מחכים הכי הרבה זמן, אין לך אפשרות לפתוח תיק במקום אחר ?

Alex2017

New member
אוקי

כבר מאוחר מידי..
באיזו עיר משרד הפנים שלכם?

שיהיה בהצלחה בראיונות האישיים!

mei ya

New member
האם הגשתם את הבקשה כשהוא כבר היה בארץ?

או שהתחלת את התהליך לבד?

למעלה