מסמכים לתחילת התהליך מארה"ב

LeeluDallas

New member
מסמכים לתחילת התהליך מארה"ב

אשמח לעזרתכם, מי שמכיר את המסמכים האמריקאיים:
בעלי נמצא בארה"ב ואני מגישה עבורו בקשה להתחלת התהליך המדורג.
א. האם כשאני מגישה את הבקשה (ובעלי עדיין בחו"ל) אני צריכה את כל המסמכים שלו עם תעודת האפוסטיל, או שמספיק צילומים?
ב. כמובן שיש לנו תעודת נישואין עם אפוסטיל. בנוסף, אשמח להבין מה המקבילה האמריקאית (ספציפית, מדינת ניו יורק) של המסמכים:
1. תעודה ציבורית עדכנית ממדינתו המעידה על מצב אישי נוכחי וקודם של המוזמן. הרי כתוב בתעודת הנישואין שהוא היה נשוי קודם אפס (0) פעמים. זה לא מספיק? אם לא, איזו תעודה הבאתם?
2. דרכון של המוזמן - הרי הדרכון שלו אצלו, ואני אביא צילום. גם הצילום צריך להיות עם אפוסטיל?
3. תעודת יושר עדכנית מקורית, מאומתת* ומתורגמת ממדינת המוצא של המוזמן. במידת הצורך תידרש גם תעודת יושר פדראלית או תעודה מן המחוז - מה הבאתם? איך קוראים לזה באנגלית? הוצאתם דרך הFBI או דרך משטרה מקומית? כמה זמן זה לקח?

IDANLEVY3

New member
סטטוס קודם

מצטרף לשאלה איזה מסמך צריך להביא על סטטוס קודם?אמרו לה שיכולים לרשום לה שזאת הפעם הראשונה שהתחתנה

LeeluDallas

New member
עדכון

אמרו לי במשרד הפנים שאם תעודת הנישואין היא מהמדינה בה הוא נולד (ארהב, לא הSTATE הספציפי), ורשום בתעודת הנישואין שהוא לא היה נשוי בעבר, אז הם מקבלים את הסעיף הזה בתור מסמך תקף שמאשר שאלו הנישואין הראשונים שלו.
אם לדוגמה היינו מתחתנים בקפריסין, או בכל מדינה שונה מהמדינה בה הוא נולד, אז ההצהרה על תעודת הנישואין לא היתה תקפה.

למעלה