לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
28872,887 עוקבים אודות עסקים

פורום מעמד זרים

פורום מעמד זרים בישראל אשר מנוהל על ידי עו"ד יהושע פקס עוסק בכל שאלה הנוגעת אל הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל. עו"ד יהושע פקס אשר מנהל את הפורום ישיב על שאלות במגוון רחב של תחומים; הסדרת מעמד והתאזרחות של בני זוג זרים בישראל, סירוב כניסה לישראל, עלייה לישראל, אשרות עבודה בישראל, ויזות ביקור עבור תיירים, ויזה לישראל עבור סטודנטים ומתנדבים, מעמד של פליטים ומבקשי מקלט, וכל שאלה בנושא הגירה לישראל מול פקידי משרד הפנים ובתי המשפט.

משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה היא הרשות המוסמכת במדינה לטיפול במעמד זרים בישראל. ההתנהלות מול משרד הפנים יכולה להיות מתסכלת ומבלבלת, עבור הציבור הרחב, לכן הפורום נותן מענה לכל שאלה בתחום מעמד זרים בישראל, על סמך הוראות החוק וניסיון מעשי בשטח.

עו"ד יהושע פקס בעל ניסיון של כ- 10 שנים בעבודה משפטית מול לשכות משרד הפנים בכל רחבי הארץ, וערכאות משפטיות מוסמכות בתחום הגירה לישראל. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מעמד זרים

פורום מעמד זרים בישראל אשר מנוהל על ידי עו"ד יהושע פקס עוסק בכל שאלה הנוגעת אל הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל. עו"ד יהושע פקס אשר מנהל את הפורום ישיב על שאלות במגוון רחב של תחומים; הסדרת מעמד והתאזרחות של בני זוג זרים בישראל, סירוב כניסה לישראל, עלייה לישראל, אשרות עבודה בישראל, ויזות ביקור עבור תיירים, ויזה לישראל עבור סטודנטים ומתנדבים, מעמד של פליטים ומבקשי מקלט, וכל שאלה בנושא הגירה לישראל מול פקידי משרד הפנים ובתי המשפט.

משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה היא הרשות המוסמכת במדינה לטיפול במעמד זרים בישראל. ההתנהלות מול משרד הפנים יכולה להיות מתסכלת ומבלבלת, עבור הציבור הרחב, לכן הפורום נותן מענה לכל שאלה בתחום מעמד זרים בישראל, על סמך הוראות החוק וניסיון מעשי בשטח.

עו"ד יהושע פקס בעל ניסיון של כ- 10 שנים בעבודה משפטית מול לשכות משרד הפנים בכל רחבי הארץ, וערכאות משפטיות מוסמכות בתחום הגירה לישראל. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים אל פורום מעמד זרים בישראל - עורך דין יהושע פקס
ברוכים הבאים אל פורום מעמד זרים בישראל בהנהלת עו"ד יהושע פקס. הפורום עוסק בשאלות בנוגע להסדרת מעמד אזרחים זרים השוהים בישראל, והתנהלות מול פקידי משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה, ורשויות החוק הרלבנטיות בתחום. יודגש כי פורום מעמד זרים בישראל לא בא במקום ייעוץ משפטי אישי. שימו לב כי התשובות בפורום אינם תחליף לקבלת ייעוץ משפטי ספציפי, על בסיס פרטי המקרה הפרטני. החוקים והנהלים בנושא הגירה לישראל משתנים תדיר, וכל מקרה נבחן לגופו ע"י רשויות החוק, לכן על מנת לקבל ייעוץ משפטי אישי חובה ליצור קשר עם עו"ד העוסק בתחום הגירה לישראל והסדרת מעמד זרים בארץ, ולא להסתמך על התשובות בפורום בלבד. כמו כן, יש להימנע מכל פרסום בפורום, או העלאת תוכן מסחרי אל הפורום. בבקשה שימרו על כללי שיח נאות ומכבד. שיח פוגעני ולא ראוי יימחק, על מנת לשמור על פורום מעמד זרים בישראל מרחב בטוח לשאלת שאלות, וקבלת תשובות בנושא הסדרת השהייה החוקית בישראל של אזרחים זרים. אשמח להשיב על כל שאלה! 
המשך >>

לצפיה ב-'נישואין שניים'
נישואין שניים
<< ההודעה הנוכחית
27/08/2019 | 16:25
1
35
שלום. אם קיבלתי מעמד בגלל נישואין ליהודייה ועלינו יחד לארץ. 
עברו 3 שנים מאז עלייה. ועכשיו אני רוצה להתגרש ממנה כי היא בגדה בי.
מה יקרה לי?
עוד שאלה - אם אני מתגרש ממנה אני יכול להתחתן ולהביא בת זוג מבלרוס והיא תקבל מעמד בארץ? או בגלל שאני קיבלתי אזרחות בגלל אישה שלי אני לא יכול לעשות ככה?
תודה רבה על תשובה.
מעמד זרים >>
לצפיה ב-'הזמנת בת זוג זרה על ידי ישראלי שרכש אזרחות דרך אשתו היהודייה'
הזמנת בת זוג זרה על ידי ישראלי שרכש אזרחות דרך אשתו היהודייה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/09/2019 | 12:15
6
שלום פאשה,
אם אני מבין נכון, אתה עצמך אזרח ישראלי כרגע, לכן אין כל בעיה להתגרש ולהזמין בת זוג זרה לחיות איתך בישראל. הבעיה היחידה שיכולה להתעורר זה שמשרד הפנים עלול לחשוד כי נישואייך הראשונים היו פיקטיביים במטרה לקבל אזרחות ישראלית. במקרים כאלה שר הפנים רשאי לפעול לביטול האזרחות הישראלית בהתאם לתנאים הקבועים בחוק. תוכל לקרוא עוד על התנאים לביטול אזרחות ישראלית בקישור הבא:
בכל אופן, כפי שאולי קראת במאמר, אם עברו למעלה משלוש שנים מאז שקיבלת את האזרחות, ביטול האזרחות ע"י משרד הפנים דורש את אישור בית המשפט.

בברכה,
עו"ד יהושע פקס
מעמד זרים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עורך דין יהושע פקס חבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2009, שותף במשרד עורכי דין כהן, דקר, פקס, ברוש – עורכי דין להגירה. עו"ד יהושע פקס מתמחה בהגירה לישראל,
עוד...

הודעות אחרונות

11:26 | 08.09.19 אורחים בפורום
16:25 | 27.08.19 אורחים בפורום
08:56 | 27.08.19 moshe2363
19:20 | 26.08.19 אורחים בפורום
14:51 | 25.08.19 אורחים בפורום
21:38 | 06.08.19 אורחים בפורום
18:21 | 30.07.19 אורחים בפורום
11:05 | 01.07.19 אורחים בפורום
08:14 | 01.07.19 אורחים בפורום
18:34 | 14.06.19 אורחים בפורום
08:00 | 11.06.19 moshe2363

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ