אישור ר.פ. מהודו

מצב
הנושא נעול.

Rapha86

New member
אישור ר.פ. מהודו

אישור ר.פ. מהודו
צהריים טובים.
בת הזוג שלי מהודו שנמצאת פה עם ויזה ב\1 לסיעוד. לאחר שהמצאנו את כל המסמכים להגשת בקשה לאיחוד משפחות הובהר לנו שצריך להחתים את חלקם באפוסטיל מהודו.
שלחנו את כל המסמכים הנדרשים להודו לחיתום וכולם נחתמו מלבד אישור ר.פ. נקי (רישום פלילי) שטענו בהודו שרק אישור ממשטרה "ראשית" יוכל לקבל חותמת אפוסטיל
לאחר הרבה בירורים וכאבי לב נראה שבשביל שהיא תקבל אישור מהגורם המוסמך על מנת שיהיה ניתן להחתים אפוסטיל היא צריכה להתייצב בתחנת המשטרה הרלוונטית בהודו.
לפי בירורים שניסינו לערוך אפילו ייפוי כוח לא תופס.
האם מישהו עבר את התהליך הזה פעם מול גורמים בהודו ויודע איך לדאוג לאישור הזה בהנחה שבת הזוג שלי לא יכולה ליסוע לשם כעת?

יהושע פקס

New member
תעודת יושר מחו"ל, הודו להליך איחוד משפחות משרד הפנים

אישור ר.פ. מהודו
צהריים טובים.
בת הזוג שלי מהודו שנמצאת פה עם ויזה ב\1 לסיעוד. לאחר שהמצאנו את כל המסמכים להגשת בקשה לאיחוד משפחות הובהר לנו שצריך להחתים את חלקם באפוסטיל מהודו.
שלחנו את כל המסמכים הנדרשים להודו לחיתום וכולם נחתמו מלבד אישור ר.פ. נקי (רישום פלילי) שטענו בהודו שרק אישור ממשטרה "ראשית" יוכל לקבל חותמת אפוסטיל
לאחר הרבה בירורים וכאבי לב נראה שבשביל שהיא תקבל אישור מהגורם המוסמך על מנת שיהיה ניתן להחתים אפוסטיל היא צריכה להתייצב בתחנת המשטרה הרלוונטית בהודו.
לפי בירורים שניסינו לערוך אפילו ייפוי כוח לא תופס.
האם מישהו עבר את התהליך הזה פעם מול גורמים בהודו ויודע איך לדאוג לאישור הזה בהנחה שבת הזוג שלי לא יכולה ליסוע לשם כעת?
תעודת יושר מחו"ל, הודו להליך איחוד משפחות משרד הפנים
שלום רב ,
אישית אין לי ניסיון ספציפי לגבי השגת תעודת יושר מהודו, אולם בדר"כ ייפוי כח חתום ע"י נוטריון ומאומת ע"י אפוסטיל אמור להספיק לצורך מתן הרשאה לנציג בחו"ל להשגת המסמכים הנדרשים למשרד הפנים בישראל. הייתי ממליץ להתייעץ עם עו"ד בהודו שיכול בוודאי לסייע. אם בכל זאת אין שום אפשרות לרשויות בהודו לתת את תעודת היושר למיופה כח של בת זוגתך, אזי אפשר לקבל אישור ממשרד הפנים עבורה לצאת מישראל על מנת לקבל המסמכים הנדרשים ולחזור לארץ לצורך הגשתם והשלמת ההליך המדורג.
בכל מקרה, המסמכים שמגיעים מחו"ל צריכים להיות חתומים ע"י אפוסטיל או מאומתים ע"י נציג בקונסוליה הישראלית, ומתורגמים בישראל ע"י נוטריון (זאת אם המסמכים אינם בשפה האנגלית).תוכל לקרוא עוד בלינק הנ"ל:
https://bit.ly/2WQXjCH

בברכה,
עו"ד יהושע פקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה