הגעה לארץ - בן זוג זר

מצב
הנושא נעול.
הגעה לארץ - בן זוג זר

הגעה לארץ - בן זוג זר
שלום,
אני ובן זוגי מתחתנים בקרוב, שוחחתי עם משרד הפנים והם עדכנו אותי איזה מסמכים צריך להגיש לבקשת ההזמנה שלו לארץ. כל זה מוכן ויוגש כפי שצריך. מה שכן התור שנקבע לפתיחת הבקשה רק לנובמבר 2018.
1. האם יש דרך לזרז את התור לזמן סביר יותר ?
2. האם בן זוגי יכול להגיע לארץ כתייר בזמן שאנו ממתינים לתור ?
תודה מראש

יהושע פקס

New member
אפשר לנסות לקצר, ולא הייתי ממליץ לנסות להגיע ללא אישור מראש

הגעה לארץ - בן זוג זר
שלום,
אני ובן זוגי מתחתנים בקרוב, שוחחתי עם משרד הפנים והם עדכנו אותי איזה מסמכים צריך להגיש לבקשת ההזמנה שלו לארץ. כל זה מוכן ויוגש כפי שצריך. מה שכן התור שנקבע לפתיחת הבקשה רק לנובמבר 2018.
1. האם יש דרך לזרז את התור לזמן סביר יותר ?
2. האם בן זוגי יכול להגיע לארץ כתייר בזמן שאנו ממתינים לתור ?
תודה מראש
בוקר טוב,
קשה לקצר את מועד קביעת התור במשרד הפנים כי יש עומס - אם יש סיבה מיוחדת יוצאת דופן אפשר להגיש בקשה ולפרט בה את הסיבה, אבל זה נתון לשיקול דעת של פקידי משרד הפנים.
לא כדאי לבן הזוג להגיע לארץ על ויזת תייר מבלי שכניסתו אושרה טרם ההגעה כי יש סכנה ממשית לסירוב כניסה לישראל אשר עלול להקשות על ההליך בהמשך.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס

סיבה

בוקר טוב,
קשה לקצר את מועד קביעת התור במשרד הפנים כי יש עומס - אם יש סיבה מיוחדת יוצאת דופן אפשר להגיש בקשה ולפרט בה את הסיבה, אבל זה נתון לשיקול דעת של פקידי משרד הפנים.
לא כדאי לבן הזוג להגיע לארץ על ויזת תייר מבלי שכניסתו אושרה טרם ההגעה כי יש סכנה ממשית לסירוב כניסה לישראל אשר עלול להקשות על ההליך בהמשך.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס
סיבה
אני חושבת שהסיבה מובנת לגמרי, זוג נשוי שלא חי יחד.
האם הם באמת מתייחסים לנימוקים כאלה ?

יהושע פקס

New member
תלוי בנימוק

סיבה
אני חושבת שהסיבה מובנת לגמרי, זוג נשוי שלא חי יחד.
האם הם באמת מתייחסים לנימוקים כאלה ?
תלוי בנימוק
בוקר טוב,
בני זוג זרים אשר לא חיים יחד זו לא סיבה מוצדקת כי כולם נמצאים במצב דומה.
רק סיבה רפואית או סיבה הומניטארית מיוחדת מצדיקה קיצור זמן ההמתנה אשר יבוא על חשבון ממתינים אחרים.
עו"ד יהושע פקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה