בן זוג מגאנה

מצב
הנושא נעול.
בן זוג מגאנה

בן זוג מגאנה
שלום רב,
ניסיתי לקבל מידע מקריאה של השרשור אך נותרתי מבולבלת.
ברשותך הסבר לי עם ניקוד וקומיקס חח.. ז"א לאט וברור, את התהליך של להפוך לידועים בציבור ואולי בעתיד עם ילד.
אציין פרט חשוב, אני אם חד הורית. לא ממנו מן הסתם. ואני לא רוצה לאבד את זכויותיי, כגון קצבת ילד נכה(נושא אחר..) ביטוח לאומי שלי ודיור בעמידר
תודה

את תעבדי את כול הזכיות

בן זוג מגאנה
שלום רב,
ברשותך הסבר לי עם ניקוד וקומיקס חח.. ז"א לאט וברור, את התהליך של להפוך לידועים בציבור ואולי בעתיד עם ילד.
אציין פרט חשוב, אני אם חד הורית. לא ממנו מן הסתם. ואני לא רוצה לאבד את זכויותיי, כגון קצבת ילד נכה(נושא אחר..) ביטוח לאומי שלי ודיור בעמידר
תודה
את תעבדי את כול הזכיות
כי כול התהליך עובר דרך ביטוח לאומי גם .

יהושע פקס

New member
קיום חיים משותפים

בן זוג מגאנה
שלום רב,
תודה
קיום חיים משותפים
אם את מקיימת חיים משותפים כגון: חיה תחת קורת גג אחת וחיי זוגיות עם בן זוג מגאנה כבר תקופה מסויימת אזי אתם נחשבים ידועים בציבור ויכולים לפתוח תיק חיים משותפים במשרד הפנים ולהסדיר מעמד עבור בן הזוג האזרח הזר.
יחד עם זאת, מדובר בהליך בירוקרטי לא פשוט וצריך לעמוד בכל הקריטריונים של הנוהל.
חשוב להבהיר כי אנחנו בפורום הסדרת מעמד ולכן לא יכולים לייעץ לגבי איבוד זכויות עבור אם חד הורית בביטוח לאומי, עמידר וכדומה.
בברכת שבוע טוב,
יהושע

מצב
הנושא נעול.
למעלה