שאלה

מצב
הנושא נעול.
שאלה

שאלה

שלום, יש לי בן זוג אנגלי (לא יהודי)שחי באנגליה ואנו מנהלים קשר זוגי מרחוק מעל לשנתיים (כל אחד גר במדינתו ונפגשים פעם בחודש). אנחנו רוצים להתקדם בקשר שלנו לפני שאנחנו מתחתנים ולנסות לגור ביחד. רציתי לדעת האם ישנה אפשרות עבורו לקבל אשרת עבודה כאן בישראל ללא נישואין וכמה זמן בממוצע התהליך לוקח. אציין שאנחנו לא ידועים בציבור כי משוטטות באינטרנט לא מצאתי מענה לבני זוג לא נשואים ולא ידועים בציבור. אני די אובדת עצות. אשמח אם תוכל להסביר לי על האפשרויות העומדות בפניי. תודה מראש.

יהושע פקס

New member
קשר עם בן זוג מחו"ל

שאלה

שלום, יש לי בן זוג אנגלי (לא יהודי)שחי באנגליה ואנו מנהלים קשר זוגי מרחוק מעל לשנתיים (כל אחד גר במדינתו ונפגשים פעם בחודש). אנחנו רוצים להתקדם בקשר שלנו לפני שאנחנו מתחתנים ולנסות לגור ביחד. רציתי לדעת האם ישנה אפשרות עבורו לקבל אשרת עבודה כאן בישראל ללא נישואין וכמה זמן בממוצע התהליך לוקח. אציין שאנחנו לא ידועים בציבור כי משוטטות באינטרנט לא מצאתי מענה לבני זוג לא נשואים ולא ידועים בציבור. אני די אובדת עצות. אשמח אם תוכל להסביר לי על האפשרויות העומדות בפניי. תודה מראש.
קשר עם בן זוג מחו"ל
שלום לידור,
כון שאתם לא נשואים ולא נחשבים ככל הנראה ידועים בציבור אבל גם לך כישראלית מגיעה הזכות להזמין את בן זוגך מזה שנתיים לגור איתך בארץ, כפי שכתבת על מנת לדעת האם להתקדם הלאה בקשר.
בכל אופן מומלץ לבצע את ההזמנה מראש דרך משרד הפנים הקרוב למקום המגורים שלך. התהליך אורך מספר חודשים.
לאחר אישור הכניסה כחלק מהתהליך הוא יקבל אשרת עבודה למשך שנה ויוכל לעבוד בארץ באופן חוקי.
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה