הסדרת מעמד עם מסורב פעמיים

מצב
הנושא נעול.

Ellush11

New member

שלום רב לכולם. אני מבינה שהמצב שלי קשה ומורכב מאוד אך עדיין קיימת בי תקווה. מתנצלת מראש על האורך אך חשוב לי שהכל יהיה ברור.
לפני שלושה חודשים התחלתי לנהל מערכת רומנטית עם אזרח אוקראיני. בחודש מרץ טרם ההכרות שלנו הוא ניסה להגחע לישראל אך סורבה כניסתו עקב חשד לעבודה בארץ.
לפני 5 ימים כאשר הגיע לישראל כניסתו סורבה שוב עקב אותו חשד. למרות שהייתה בידיו הזמנה ממני והוא הגיע לביקור חברי. (ציינו שאני חברה טובה)
לצערי בטלפון נייד שלו מצאו צילום מסך עם מידע לגבי הסדרת ויזת עבודה B1
הוא הורחק מהארץ יום למחרת. קיימת בעיה נוספת, בעקבות תיק איחוד שלי , לי קיים צו עיכוב יציאה מהארץ, לו איסור כניסה. האם ניתן לעשות משהו בעניין? אני אובדת עצות . האם יש סיכוי כלשהו שנהיה ביחד?
תודה מראש

Ellush11

New member
ושאלה נוספת...

שלום רב לכולם. אני מבינה שהמצב שלי קשה ומורכב מאוד אך עדיין קיימת בי תקווה. מתנצלת מראש על האורך אך חשוב לי שהכל יהיה ברור.
לפני שלושה חודשים התחלתי לנהל מערכת רומנטית עם אזרח אוקראיני. בחודש מרץ טרם ההכרות שלנו הוא ניסה להגחע לישראל אך סורבה כניסתו עקב חשד לעבודה בארץ.
לפני 5 ימים כאשר הגיע לישראל כניסתו סורבה שוב עקב אותו חשד. למרות שהייתה בידיו הזמנה ממני והוא הגיע לביקור חברי. (ציינו שאני חברה טובה)
הוא הורחק מהארץ יום למחרת. קיימת בעיה נוספת, בעקבות תיק איחוד שלי , לי קיים צו עיכוב יציאה מהארץ, לו איסור כניסה. האם ניתן לעשות משהו בעניין? אני אובדת עצות . האם יש סיכוי כלשהו שנהיה ביחד?
תודה מראש
ושאלה נוספת...
אנחנו מאוד רוצים להינשא ולהקים משפחה. ידוע לי שיש לי אפשרות לקבל ביטול עיכוב יציאה מהארץ לצורך נישואין.
השאלה , האם לאחר שנתחתן ונרצה לפתוח תיק איחוד משפחה, במדץשרד הפנים לא יראו את הדבר כנדואים פיקטיביים בהתחשב בהיסטוריית סירובי כניסה שלו? ואם בכלל יקבל אישור להיכנס לארץ בתור בעלי?

יהושע פקס

New member
הסדרת מעמד בן זוג מסורב כניסה

תודה מראש
הסדרת מעמד בן זוג מסורב כניסה
שלום רב,
אכן כפי שאמרת המקרה לא פשוט. ראשית, סירוב כניסה לישראל בדרך כלל מוביל להטלת מגבלות על כניסה עתידית לארץ למשך 5 עד 10 שנים. שנית, נראה כי קיים חשש ממשי אצל משרד הפנים להשתקעות ועבודה לא חוקית בישראל. תצטרכי להגיש בקשה לכניסה לישראל מראש ולהוכיח קשר זוגי אמיתי. אתם מכירים זמן קצר יחסית לכן אני ממליץ על ביסוס הקשר.
יש סיכוי גדול כי תיק זה יגיע אל ערכאות משפטיות.

אשמח לתאם איתך פגישה.
בברכה, עו"ד יהושע פקס

Ellush11

New member
נשאלת השאלה

תודה מראש
נשאלת השאלה
תודה רבה על התשובה המפורטת. אך נשאלת השאלה, כיצד ניכל לבסס את הקשר כאשר לי יש עיכוב יציאה מהארץ ולו איסור כניסה?

יהושע פקס

New member
תיעוד הקשר

נשאלת השאלה
תודה רבה על התשובה המפורטת. אך נשאלת השאלה, כיצד ניכל לבסס את הקשר כאשר לי יש עיכוב יציאה מהארץ ולו איסור כניסה?
תיעוד הקשר
אני ממליץ לתעד את השיחות שלכם דרף סקייפ, וואטסאפ, מיילים כל דרך בה אתם מתקשרים.
בהצלחה,
עו"ד יהושע פקס

Ellush11

New member
עדכון

תיעוד הקשר
אני ממליץ לתעד את השיחות שלכם דרף סקייפ, וואטסאפ, מיילים כל דרך בה אתם מתקשרים.
בהצלחה,
עו"ד יהושע פקס
עדכון
שלום יהושע
נכון להיום אנו מנהלים קשר אינטרנטי קרוב ל9 חודשים. הלכתי למשרד הפנים ישירות למנהלת. לאחר שעיינה בהיסטוריה שלנו (סירובי כניסה שלו, עיכוב יציאה שלי מהארץ וכוי) המליצה לפתוח תיק חיים משותפים. לצורך כך נתנה רשימה של המסמכים הדרושים. קיבלתי את כל המסמכים ממנו, מכתב על הכרות שלנו, מכתב מאמא שלו , כמו כן יש לנו אלפי עמודים של התכתבויות ושעות רבות של שיחות, מכתבים מחברים ומשפחה שלי. נקבעה לי פגישה במשרד הפנים ב22.3
מה הסיכוי שנקבל תשובה חיובית? מה הסיכוי שלא נצטרך להפקיד ערבות?
תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה