יש לי שאלה שאינני יודעת למי להפנות אותה.

מצב
הנושא נעול.

אנני ני

New member

יש לנו דירה בבניין של רבעיות; אחד השכנים השתלט על חלק מהשטח המשותף ובנה מחסן בגודל של חדר, נשאלת השאלה מה אנחנו יכולים לעשות? לנו זה מפריע הכי הרבה מכיוון שאנחנו גרים מעליו כאשר הוא אימץ לעצמו ובנה גדר מקדימה ואת המחסן מאחורה ולא הותיר לנו כלום מהשטח המשותף,. אשמח מעודדים תוכלו להפנות אותי למי אפשר לפנות בעניין
.חג שמח.

שכן שהשתלט על רכוש משותף

יש לנו דירה בבניין של רבעיות; אחד השכנים השתלט על חלק מהשטח המשותף ובנה מחסן בגודל של חדר, נשאלת השאלה מה אנחנו יכולים לעשות? לנו זה מפריע הכי הרבה מכיוון שאנחנו גרים מעליו כאשר הוא אימץ לעצמו ובנה גדר מקדימה ואת המחסן מאחורה ולא הותיר לנו כלום מהשטח המשותף,. אשמח מעודדים תוכלו להפנות אותי למי אפשר לפנות בעניין
.חג שמח.
שכן שהשתלט על רכוש משותף
שלום, במקרה כזה כדאי לפנות לעו"ד שיבהיר לשכן שהוא פןעל באופן בלתי חוקי. ככול שהתראה לא תעזור ניתן (עדיף באמצעות עוה"ד) לפנות למפקי על בתים משותפים ו/או לביהמ"ש

כפי שאני יודעת במקרה שכזה עו"ד מבקש 45 אלף ש"ח

שכן שהשתלט על רכוש משותף
שלום, במקרה כזה כדאי לפנות לעו"ד שיבהיר לשכן שהוא פןעל באופן בלתי חוקי. ככול שהתראה לא תעזור ניתן (עדיף באמצעות עוה"ד) לפנות למפקי על בתים משותפים ו/או לביהמ"ש
נשאלת השאלה אם לתטבעת בעתיד כדאי כי לא בוטוח שתזכה, לי יש מקרה דומה ונשלחו מכתבים דרך עו"ד ולא יצא מסה כלום וזה הסכום שביקש עו"ד על מנת לגשת למשפט.

דרושים לעבודה מהבית מהמחשב

נשאלת השאלה אם לתטבעת בעתיד כדאי כי לא בוטוח שתזכה, לי יש מקרה דומה ונשלחו מכתבים דרך עו"ד ולא יצא מסה כלום וזה הסכום שביקש עו"ד על מנת לגשת למשפט.
דרושים לעבודה מהבית מהמחשב
עבודות מהבית בעזרת המחשב
[URL]http://www.aptilworksfromhome.com/[/URL]

תפיסת שטחים משותפים

.חג שמח.
תפיסת שטחים משותפים
תתעדו בצילום ברור את המצב הקיים -
תפיסת החצרות חזית ועורף ע"י השכן ובניית המחסן.
תפנו לבד לפיקוח על הבניה להריסת המחסן ולמפקח על רישום מקרקעין למתן צו דומה.
בינתיים תנתקו מיידית את דוד השמש של השכן באם הותקן על הגג מעליכם.
מרגע זה ואילך תחליטו כי הגג כולו שלכם. למה לא ? רק לשכן מותר ?
ברגע שהענין עובר למפקח על רישום מקרקעין - המשטרה אינה מתערבת ומסווגת את זה כסכסוך שכנים.

אנחנו אנשים מבוגרים ואין לנו כוחות למלחמות שכאלה.

תפיסת שטחים משותפים
תתעדו בצילום ברור את המצב הקיים -
תפיסת החצרות חזית ועורף ע"י השכן ובניית המחסן.
תפנו לבד לפיקוח על הבניה להריסת המחסן ולמפקח על רישום מקרקעין למתן צו דומה.
בינתיים תנתקו מיידית את דוד השמש של השכן באם הותקן על הגג מעליכם.
מרגע זה ואילך תחליטו כי הגג כולו שלכם. למה לא ? רק לשכן מותר ?
ברגע שהענין עובר למפקח על רישום מקרקעין - המשטרה אינה מתערבת ומסווגת את זה כסכסוך שכנים.
אנחנו אנשים מבוגרים ואין לנו כוחות למלחמות שכאלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה