לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
48734,873 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פוריות הגבר

x
הודעה מהנהלת הפורום
 לציבור הגולשים, שלום רב. 

שמי פשה ואני עוסק בתחום הפוריות זה מעל שני עשורים. כיום אני משמש כמנהל המעבדה להפריה חוץ-גופית בבי"ח אסותא ראשון ובמקביל מנהל את מעבדת MFC המרכז לפוריות הגבר. קבלת תפקיד מנהל הפורום היא זכות גדולה עבורי ואני מתחייב להיות קשוב לגולשי הפורום ולתת מענה הולם ומקצועי לכל שאלה שתעלה כאן. כמו כן, בנוסף לשאלות, הנכם מוזמנים להעלות לדיון נושאים שכולנו נוכל ללמוד מהם. עם זאת, על מנת לשמור על דיון ענייני, ברצוני לבקש מכם להקפיד על מספר כללים פשוטים:

- שיח מכבד בין יושבי הפורום
- המנעות מהעלאת תוכן פרסומי
- המנעות מהעלאת תוכן פוגעני.

כמו כן, אבקש להזכיר כי מטרת הפורום היא תמיכה בלבד. תוכן הפורום לא נועד בשום שלב להוות תחליף לייעוץ רפואי מותאם אישית.

המשך גלישה מהנה ו... פורה.

שלכם,

פשה

המשך >>

לצפיה ב-'חדשים בתחום'
חדשים בתחום
09/10/2018 | 10:05
1
112
היי,
בעלי ואני בני 35 ומנסים מזה שנה להכנס להיריון.אצלי גילו ביום ה3 למחזור FSH 11 טיפה מוגבר וכל יתר הבדיקות תקינות ,הופנתי לבדיקת AMH שטרם בצעתי.
ואצלו בדיקות הדם הציגו
8.FSH 31.  ,
 IU /L.  LH 7.0
Prolactin 137.7 mU/L
Testosterone Total 14.3 nmol/L
הוא ביצע בדיקת זרע לאחר 3 ימי התנזרות.
צבע: צהבהב
צמיגות:תקין
PH:7.8
נפח:1.3 מ"ל (מתחת לטווח )
ולא היה פירוט של נפח נוסף ,ריכוז,תנועה,סוג התנועה,לויקוציטים,אגלוטינציה כי התשובה היתה לכולם בודדים.
והתשובה בתחתית העמוד היתה:"רק לאחר סירכוז וחיפוש בנפח 0.1 מ"ל נמצאו תאי זרע בודדים בתנועה.

אשמח לדעת מה יהיה הצעד הבא?
האם בהכרח כשאלו התוצאות נידונתי לIVF , או שיש סיכוי להזרעה או תהליכים אחרים?
בנוסף, אודה להמלצה לאנדרולוג ואורולוג מאיזור המרכז (מוכנה ללכת לפרטי) ומעבדה לחזור על התוצאה(אחרי שבוע/חודש)?
תודה
החדשים 
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'תאי זרע בודדים'
תאי זרע בודדים
<< ההודעה הנוכחית
14/10/2018 | 16:06
76
שלום.

ראשית, לצערי, במקרה שלכם אין מנוס מ-IVF. לביצוע הזרעה דרושים לכל הפחות מאות אלפי תאי זרע. עם זאת, המצאות של תאי זרע בודדים בתנועה היא תוצאה מעודדת מאוד -  בערכי FSH גבוהים זה כלל לא מובן מאליו. הצעד הבא, בעיניי יהיה לקבוע תור לאורולוג, לחזור על הבדיקה ובמקביל לבצע הקפאה לגיבוי של הזרע שנמצא, למקרה של הרעת המצב בעתיד. לגבי רופאים בתחום, אשמח אם גולשי הפורום ימליצו, אך לגבי מעבדה, אני בהחלט מזמין אתכם לבקר אצלנו כחודש לאחר הבדיקה ולאחר כשבוע התנזרות. את מוזמנת ליצור אתנו קשר בטל' 03-6126120 ונשמח להסביר לך על התהליך.

בהצלחה!
פוריות הגבר >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ