לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
48734,873 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פוריות הגבר

x
הודעה מהנהלת הפורום
 לציבור הגולשים, שלום רב. 

שמי פשה ואני עוסק בתחום הפוריות זה מעל שני עשורים. כיום אני משמש כמנהל המעבדה להפריה חוץ-גופית בבי"ח אסותא ראשון ובמקביל מנהל את מעבדת MFC המרכז לפוריות הגבר. קבלת תפקיד מנהל הפורום היא זכות גדולה עבורי ואני מתחייב להיות קשוב לגולשי הפורום ולתת מענה הולם ומקצועי לכל שאלה שתעלה כאן. כמו כן, בנוסף לשאלות, הנכם מוזמנים להעלות לדיון נושאים שכולנו נוכל ללמוד מהם. עם זאת, על מנת לשמור על דיון ענייני, ברצוני לבקש מכם להקפיד על מספר כללים פשוטים:

- שיח מכבד בין יושבי הפורום
- המנעות מהעלאת תוכן פרסומי
- המנעות מהעלאת תוכן פוגעני.

כמו כן, אבקש להזכיר כי מטרת הפורום היא תמיכה בלבד. תוכן הפורום לא נועד בשום שלב להוות תחליף לייעוץ רפואי מותאם אישית.

המשך גלישה מהנה ו... פורה.

שלכם,

פשה

המשך >>

לצפיה ב-'אשכים קטנים'
אשכים קטנים
27/09/2018 | 10:35
3
110
לפני מספר חודשים עשה בדיקת זרע ולא נמצא זרע
בחודש האחרון עשה בדיקות דם ואשכים.הרופא טוען שיש בעיה בגלל שהאשכים קטנים ההיגיוני? ועדין שלח לעוד בדיקת זרע טען שבין אם ימצאו הפעם זרע וגם אם לא,בשני המקרים זו הפריה
מה התופעות של הפריה ? אני כלכך מתוסכלת איך עוברים את זה
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'גודל אשכים וייצור זרע'
גודל אשכים וייצור זרע
<< ההודעה הנוכחית
02/10/2018 | 09:18
2
118
שלום רב.

נפח האשכים מצביע על התפתחות הרקמה שמייצרת את תאי הזרע ולכן מתחת לנפח מסוים, כנראה שמדובר בהתפתחות לא תקינה ופגיעה בייצור הזרע. עם זאת, לעתים גם באשך שלא התפתחת בצורה תקינה ישנם אזורים שמייצרים זרע שניתן להשתמש בו להפריה חוץ גופית וזאת, כנראה הסיבה שבעלך נשלח לבדיקות זרע. לגבי ההפריה והתהליכים הנלווים לה, מדובר בנושא רחב מכדי שיהיה ניתן להסביר אותו בשני משפטים ולכן אני מציע שתפני לרופא הנשים שלך או לרופא פריון יחד עם בן הזוג על מנת לקבל את כל המידע הדרוש ואת המענה לשאלות שתעלינה.

בהצלחה!

פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
05/10/2018 | 13:37
1
50
עד כמה משנה זמן ההתנזרות מהבדיקה
בבדיקה הראשונה שלא נמצא בה זרע לא נערכנו בהתאם והוא התנזר יותר משבוע(16 יומים) עד כמה זה יכול 
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'משך התנזרות'
משך התנזרות
14/10/2018 | 15:58
55
שלל האצבע הוא: יותר ימי התנזרות=יותר תאי זרע, אבל פחות תאים בתנועה. זמן ההתנזרות המומלץ למקרים מהסוג שלכם במעבדתנו הוא 7-10 ימים.
חשוב שתדעו - במידה וטרם ביצעתם, הייתי מציע לבעלך עבור חיפוש מורחב של תאי זרע, זו בדיקה רגישה הרבה יותר מבדיקת הזרע הסטנדרטית, עד לרמה של תא זרע בודד. כדאי לנסות, כמובן לאחר התייעצות עם רופא אנדרולוג.
פוריות הגבר >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ