לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
48744,874 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פוריות הגבר

x
הודעה מהנהלת הפורום
 לציבור הגולשים, שלום רב. 

שמי פשה ואני עוסק בתחום הפוריות זה מעל שני עשורים. כיום אני משמש כמנהל המעבדה להפריה חוץ-גופית בבי"ח אסותא ראשון ובמקביל מנהל את מעבדת MFC המרכז לפוריות הגבר. קבלת תפקיד מנהל הפורום היא זכות גדולה עבורי ואני מתחייב להיות קשוב לגולשי הפורום ולתת מענה הולם ומקצועי לכל שאלה שתעלה כאן. כמו כן, בנוסף לשאלות, הנכם מוזמנים להעלות לדיון נושאים שכולנו נוכל ללמוד מהם. עם זאת, על מנת לשמור על דיון ענייני, ברצוני לבקש מכם להקפיד על מספר כללים פשוטים:

- שיח מכבד בין יושבי הפורום
- המנעות מהעלאת תוכן פרסומי
- המנעות מהעלאת תוכן פוגעני.

כמו כן, אבקש להזכיר כי מטרת הפורום היא תמיכה בלבד. תוכן הפורום לא נועד בשום שלב להוות תחליף לייעוץ רפואי מותאם אישית.

המשך גלישה מהנה ו... פורה.

שלכם,

פשה

המשך >>

לצפיה ב-'זרע טרי - זרע קפוא'
זרע טרי - זרע קפוא
12/08/2018 | 00:45
2
78
שלום רב-
אנחנו אמורים לעשות טיפול בחו״ל בחודשים הקרובים. הרעיון הוא להביא עוברים מוקפאים לארץ. הריכוז של הזרע בהקפאת הזרע הוא חצי מיליון בתנועה. בעלי עבר ניתוח בבלוטת הערמונית, באמת הייתה ירידה רצינית ואף תופעה של נסיגה של זרע לאחור בזמן השפיכה. ו הרופא אמר שהמצב על הפנים. עד היום אני לא מבינה מה זה אומר. האישה בבנק הזרע אמרה שהמצב בסדר גמור! כלומר סבבא שהייתה ירידה אבל המצב עדיין טוב זה מה שהיא אומרת אבל אומרת שהרופאים רוצים לכסות את כל הצצדיים.
הרופא המליץ לבןזוגי לנסוע ולמקסם את הטיפול ולהשתמש בקפוא כאקסטרא, וזה ממש ממש בעייתי בשבילנו כעת!
על גבול הבלתי אפשרי :(
לא יודעת מה לעשות :(
האם זה באמת נכון שלזרע טרי יש צ׳אנס טוב יותר?
אנא עזרתכם מנסיונכם... האם חצי מייליון בתנועה זה משהו שאפשר לעבוד איתו?
אני יכולה לחפש את כל הדו״ח.
בתודה רבה
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'מוסיפה את תוצאות הבדיקה...'
מוסיפה את תוצאות הבדיקה...
12/08/2018 | 01:14
39
שתי בדיקות מי 2018
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'איכות זרע קפוא'
איכות זרע קפוא
<< ההודעה הנוכחית
12/08/2018 | 11:56
59
שלום.

ההקפאה פוגעת בראש ובראשונה בתנועת תאי הזרע. כיוון שנתוני התנועה אצלכם מלכתחילה נמוכים, קיים סיכון מסוים לכך שלאחר ההפשרה, מעט מאוד תאי זרע יישארו בתנועה. עם זאת, כיוון שבשימוש בביציות תורמת ההפריה מתבצעת בטכניקה של מיקרומניפולציה, בה מוזרק תא זרע בודד לביצית, סביר להניח שבכל זאת יימצאו מספיק תאים עבור ההפריה. כך שמבחינת בנק הזרע שלא נושא באחריות לתוצאות ההפריה, באמת הכל בסדר, ומבחינת הרופא - עדיף ובצדק לכסות את כל האפשרויות. אז לסיכום - שימוש בזרע קפוא הוא לגיטימי לחלוטין ואם מחצי מיליון יישארו גם 100 תאי זרע בתנועה, יש עם מה לעבוד. עם זאת, קחו בחשבון, שאם, חלילה, בהפשרה לא יימצאו מספיק תאי זרע באיכות טובה, כדאי לשקול להבא את האפשרות (בהתאם להמלצת הרופא, כמובן), לתת דגימה טרייה במקום.

בהצלחה
פוריות הגבר >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ