לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
48744,874 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פוריות הגבר

x
הודעה מהנהלת הפורום
 לציבור הגולשים, שלום רב. 

שמי פשה ואני עוסק בתחום הפוריות זה מעל שני עשורים. כיום אני משמש כמנהל המעבדה להפריה חוץ-גופית בבי"ח אסותא ראשון ובמקביל מנהל את מעבדת MFC המרכז לפוריות הגבר. קבלת תפקיד מנהל הפורום היא זכות גדולה עבורי ואני מתחייב להיות קשוב לגולשי הפורום ולתת מענה הולם ומקצועי לכל שאלה שתעלה כאן. כמו כן, בנוסף לשאלות, הנכם מוזמנים להעלות לדיון נושאים שכולנו נוכל ללמוד מהם. עם זאת, על מנת לשמור על דיון ענייני, ברצוני לבקש מכם להקפיד על מספר כללים פשוטים:

- שיח מכבד בין יושבי הפורום
- המנעות מהעלאת תוכן פרסומי
- המנעות מהעלאת תוכן פוגעני.

כמו כן, אבקש להזכיר כי מטרת הפורום היא תמיכה בלבד. תוכן הפורום לא נועד בשום שלב להוות תחליף לייעוץ רפואי מותאם אישית.

המשך גלישה מהנה ו... פורה.

שלכם,

פשה

המשך >>

לצפיה ב-'בדיקת זרע לא תקינה'
בדיקת זרע לא תקינה
04/01/2018 | 14:20
7
236
שלום ד"ר בעלי ביצע בדיקת זרע שחזרה לא תקינה בלשון המעטה, מצורף. שוחחנו עם כמה רופאים שכולם כמובן הפנו להפריה חוץ גופית עם מיקרומניפולציה אך לא היו אופטימיים מהנתונים. מפחדת שהצטרך לעבור לתרומת זרע שכן זו לא אופציה מבחינתנו. אודה למעט עידוד ... תודה!!!
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'אוסיף נתונים'
אוסיף נתונים
04/01/2018 | 15:11
6
113
עבר ניתוח לאשך טמיר בגיל 11 - מאוחר מאוד. אורולוג אבחן וריקוצלה אך האולטרסאונד שלל זאת. האם יש דרך אולי לשפר את האיכות ?
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'בת 25 ובעלי בן 34. מנסים להרות מזה שנה'
בת 25 ובעלי בן 34. מנסים להרות מזה שנה
<< ההודעה הנוכחית
04/01/2018 | 15:15
5
120
לצפיה ב-'בדיקת זרע לא תקינה'
בדיקת זרע לא תקינה
04/01/2018 | 15:52
4
166
שלום, נועם.

צר לי, אך אכן, הנתונים לא מעודדים ומצביעים חד משמעית לכיוון הצורך במיקרומניפולציה. אך בטרם את שוקלת שימוש בזרע תורם, הרשי לי לשאול אותך - כשאת כותבת "זו לא אופציה", האם כוונתך ספציפית לביצוע מיקרומניפולציה או לתהליך הפריה חוץ גופית בכלל? כלומר, לו היה מדובר בהליך הפריה חוץ גופית שלא באמצעות מיקרומניפולציה, היית שוקלת זאת?
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/01/2018 | 08:42
3
127
הי ד"ר
לא כ"כ הבנתי את שאלתך. אין לנו בעיה לביצוע מיקרומניפולציה כשמדובר בזרע של בעלי. אני לא שוקלת בכלל תורם זרע. 
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'מיקרומניפולציה'
מיקרומניפולציה
07/01/2018 | 10:26
2
151
אז אני מתנצל, אי ההבנה היא שלי. מהמשפט שלך הבנתי שמיקרומניפולציה היא לא אופציה. אם כך, את יכולה להיות רגועה - זרע תורם כלל לא נמצא על הפרק במקרה שלכם. שיהיה המון בהצלחה!
פוריות הגבר >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה!!!! הרגעת אותי!'
תודה רבה רבה!!!! הרגעת אותי!
07/01/2018 | 10:47
77
לצפיה ב-'כדאי לבדוק'
כדאי לבדוק
08/01/2018 | 16:42
116
אין שום בעיה.
אגב, תבדקי מול הרופא המטפל שלך את הכדאיות שבביצוע מיון מורפולוגי של הזרע (IMSI) לפני השאיבה. זה לא בהכרח טיפול ברירת המחדל בהפריה הראשונה, אבל בהינתן מורפולוגיה ירודה בצורה קיצונית (שאני לא יודע אם זה המצב אצלכם), שווה נסיון.
בהצלחה!
פוריות הגבר >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ