לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
43494,349 עוקבים אודות עסקים

פורום ועד בית- בתים משותפים

החיים בבית משותף מעוררים אינספור שאלות וגם חיכוכים לא מעטים כמעט בכל נושא: הרחבות; שיפוצים; השתלטויות; מטרדים; תשלומים; החלטות רוב וזכויות מיעוט - בקיצור אין רגע דל. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לבית המשותף. הפורום מיועד לבעלי דירות, וועדי בתים, שוכרים, מתחזקים וכל מי שמתעניין ומחפש כלים ופתרונות למצבים השכיחים בכל בית. עו"ד עפר שחל עוסק בתחום הבתים המשותפים כבר למעלה מעשרים שנה וישמח להשיב על שאלותיכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ועד בית- בתים משותפים

החיים בבית משותף מעוררים אינספור שאלות וגם חיכוכים לא מעטים כמעט בכל נושא: הרחבות; שיפוצים; השתלטויות; מטרדים; תשלומים; החלטות רוב וזכויות מיעוט - בקיצור אין רגע דל. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לבית המשותף. הפורום מיועד לבעלי דירות, וועדי בתים, שוכרים, מתחזקים וכל מי שמתעניין ומחפש כלים ופתרונות למצבים השכיחים בכל בית. עו"ד עפר שחל עוסק בתחום הבתים המשותפים כבר למעלה מעשרים שנה וישמח להשיב על שאלותיכם.
x
הודעה מהנהלת הפורום
התשובות אינן תחליף ליעוץ משפטי. אין לראות בתשובות בפורום תחליף ליעוץ משפטי והן נועדו לתת כיוון ראשוני ותמציתי בלבד, בהסתמך על דרך הצגת השאלה ועל ידע כללי.
המשך >>

לצפיה ב-'בקומה מתחתי עברו לגור שכנים חדשים'
בקומה מתחתי עברו לגור שכנים חדשים
11/05/2018 | 22:17
5
87
הם עושים לנו את המוות, כל עלה שנופל מהמרפסת שלי למרפסת שלהם זוכה לדפיקות בדלת, הערב ניקיתי את המרפסת שלי עם מים ואת הזכוכיות מסביב בטח נפלו להם כמה טיפות מים ומיד צעקות בשמי מהמרפסת שלהם אלי, לא עניתי אז עלו הביתה ודפקו לי בדלת, לא פתחתי, השכן מתחתי הוא שכן חדש ונראה לי  השכן חולה נקיון בבית שלו ולי אסור לנקות בבית שלי היתכן? מה עושים עם שכן שכזה אנחנו גרים בדירה 35 שנים עם שקט סביבתי ופתאום הם הגיעו ועושים מהומות.

איך נפטרים מהבעיה הזאת הרי לא אפסיק לנקות את המרפסת שלי ולא מייבש את הצמחים מכיוון שכל עלה שנופל להם מפריע.

אשמח לתובנות.
ועד בית- בתים משותפים >>
לצפיה ב-'מטרד'
מטרד
12/05/2018 | 08:46
2
61
שלום מירקי
כפי שאני רואה את הדברים, ניתן לפנות למפקח/ת על בתים משותפים בתביעה על מטרד מצד השכנים, לבטח עו"ד שחל, יוסיף בתשובתו פרטים נוספים, על מה עוד ניתן לתבוע את הדיירים החדשים. גם אם באים הרבה פעמים לפתח הבית ודופקים בדלת, זה גם מטרד וניתן לפנות בתלונה נגדם למשטרה.
מקווה שבסופו של דבר הכל יפתר בדרכי שלום.
ועד בית- בתים משותפים >>
לצפיה ב-'מטרדים'
מטרדים
( לעמוד שלי בתפוז )
12/05/2018 | 09:43
1
56
מסכים.
בספר שלי "המדריך השלם לבית המשותף" התייחסתי באופן מיוחד למטרדים בבתים משותפים, תופעה מאוד שכיחה ומאוד כואבת. בספר הצעתי את "תורת השלבים" כלומר ללכת תמיד בהדרגה מהקל לכבד. התגובה למטרד מתחילה בדרכי שלום, בפנייה אישית מנומסת, אח"כ נסיון לערב את ועד הבית, אחכ אם זה לא עוזר אולי לערב עו"ד ומכתבים ולבסוף בלית ברירה הליך משפטי.
ועד בית- בתים משותפים >>
לצפיה ב-'תודה לכם.'
תודה לכם.
12/05/2018 | 14:31
11
לצפיה ב-'שוטר קהילתי'
שוטר קהילתי
<< ההודעה הנוכחית
13/05/2018 | 13:10
1
42
הטרדה ומטרד, שני דברים שונים.
הטרדה, זו עבירה פלילית.
אסור לאף אחד להטריד.
ועד בית- בתים משותפים >>
לצפיה ב-'השכנים לא נותנים לנו מנוח, על כל עלה שנושר'
השכנים לא נותנים לנו מנוח, על כל עלה שנושר
19/05/2018 | 15:48
19
או טיפת מים הם מיד מתלוננים, לכולם יש צמחים במרפסת שישימו פרגולה למה הם ממשיכים להתלונן בטח יש להם מחלת הנקיון OCD, מה אנחנו אמורים לעשות?

הרי בחורף גם נרטב  להם והסופות גם מכניסות להם עלים וחול למרפסת אז מה אנחנו אמורים לעשות לדעתכם, אשמח לשיתוף בהצעות.
ועד בית- בתים משותפים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד עפר שחל הוא בעל ותק של 25 שנה בעריכת דין. בעל תואר LLB‏ במשפטים; בעל תואר ראשון בספרות כללית והשוואתית ותואר שני בפילוסופיה (שניהם בהצטיינות). כל
עוד...

הודעות אחרונות

23:35 | 20.10.18 tito1337
08:01 | 19.10.18 אורחים בפורום
09:22 | 15.10.18 אורחים בפורום
08:22 | 15.10.18 yaely2
22:43 | 14.10.18 אורחים בפורום
17:26 | 14.10.18 אורחים בפורום
06:54 | 12.10.18 אורחים בפורום
10:35 | 11.10.18 גקסון6
07:27 | 11.10.18 רחליקו5
21:56 | 09.10.18 אורחים בפורום
21:26 | 09.10.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ