ועד בית שלא תיפקד עד שאולץ להתפטר

tofi101

New member
ועד בית שלא תיפקד עד שאולץ להתפטר

מהם הנוהלים להגשת תביעה נגד ועד הבית שהיה עד לפני כשנתיים?
היה לנו ועד בית שלא תיפקד קרוב לשבע שנים
לא היתה שקיפות, לא פירוט חשבון ברור, לא תיקונים דחופים בבניין, בניין מוזנח מאוד בחוץ ובמקלט, דאג לתיקון המפגעים רק ליד דירתו ודירות חבריו בבניין. ועוד ועוד... יש לי את כל הראיות שבעולם להוכיח את התנהלותו הקלוקלת והמתעללת אני קשישה שגרה בגפי ועל רקע פנייתי לקבלת שקיפות בוועד אני נרדפת עד היום. שלחתי לו באמצעות עורכי דין מכתבי אזהרה ללא הועיל. מה שיצא מזה שהוא התפטר סוף סוף אך אין לנו ועד, הבעייה שיתר השכנים נוהים אחריו כמו עדר , רובם לא גרו בבניין אלא השכירו את דירותיהם לא איכפת להם היה, הם נותנים לו עבודות פרטיות והוא מתרפס ועוזר להם בכל מיני נושאים (הוא אדריכל) רציתי ואני חייבת לאחר התעללות של שנים בי להגיש תביעה נגדו הן בהתנהלותו הנלוזה בועד הבית , והן פגיעה בלתי פוסקת בי . למי עלי להגיש תביעה והאם מישהו התנסה עם עורך דין כלשהו מומחה בתחום שלא יוריד לי את מעט העור שנשאר עלי . תוד ה יום מקסים

תביעה נגד ועד בית

מצב קיצוני בו יש הזנחה, מפגעים, וועד לא מתפקד - חייב להדליק נורה אדומה אצל יורת מבעל דירה אחד. לכן היותך בודדה במערכה היא בעייתית. זה לא אומר בהכרח שאת טועה, אבל זה אומר שאת צריכה נטל הוכחה מאוד גבוה לטענותיך. האם יש לך קייס טוב וראוי? את זה ניתן לקבוע רק בפגישת יעוץ פרטנית.
לגבי עורכי דין - לפעמים מישהו זול הוא יקר, כי אולי יגרום לסיבוך ולפעמים עורך דין הוא חיוני וחשוב. הכל לפי המקרה.

tofi101

New member
תודה על התשובה

הראיות שיש לי הן בהתכתבות במייל, תמונות, הקלטות, מכתבים הכל בתועד לא מכירה ראיות יותר חזקות, רק לראות את הגינה והמקלט ולבכות מצבם היום בדיוק כמו שהיו בתקופת כהונתו זאת אומרת אם יש ועד או אין הבניין באותה הזנחה

למעלה