האם אפשר לשפר סוכרת ללא תרופות

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
האם אפשר לשפר סוכרת ללא תרופות

אני חושב שהרופא נותן לי פלסבו בתרופה לסוכר כי היו לי בעיות בתפקודי כבד. והסוכר שהיה מאוזן עלה
הסכרת נובעת מתרופה אחרת (נפשית) שאין לי בררה אלא לקחת אותה והיא גם מונעת ממני לעשות דיאטה והמשקל גבוה מאוד 105 קילו. אני עושה כבר דיאטה לסוכרת טבעונית ולפעמים דברי חלב (באירוח). תוספים שאני לוקח זה אסידופולוס אצות( יוד)
B12
מה ניתן לעשות?

רוב הזמן נח

Well-known member
רק סוכרת סוג 2 אפשר לשפר ואפילו להעלים באמצעות תזונה

סוכרת סוג 1 לא. כי זאת סוכרת של חוסר אינסולין בגלל בעיה בלבלב.
&nbsp
תרופות פסיכיאטריות אפשר לבקש שיוחלפו לאחרות, אם יש. או להקטין מינון.
&nbsp

תומר

Member
תגובה

ידידי בעיות תפקודי כבד האם מתרופה פסיכיאטרית חמור מאוד נסה הספר אנטומיה של מגיפה אולי יהיה שם פתרון בשבילך ואשמח לנסות לעזור כמיטב יכולתי במסרים לגבי הסוכרת חמור מאוד הפרעה בתפקודי כבד מתרופה פסיכיאטרית יש טיפול אלטרנטיבי

לי כתוצאה מתרופות התגלו אינזימי כבד

גבוהים ומפחידים ואז הפסיקו לי את כל התרופות , ערכי הכבד התאזנו ואז נתנו לי בחזרה את התרופות במינונים נמוכים מאוד, תרופות כגון פלווקס, וסטטינים, היום עשיתי בדיקות דם הכל הסתדר וערכי הסכרת a1c ירדו ל-5.8 כאשר בעבר היו. 6.3, אז כן עם תזונה נכונה אפשר להוריד ערכי סכרת.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני מנסה עכשיו חילבה מאכל לא כמוסות

התיעצתי כבר עם הדיאטנית.
הרופא לא מחליף עכשיו תרופה ולא משנה מינון= כל מה שהוא דאג זה לעשות בדיקת סוכר כל 3 חודשים. נסוכר לא יציב פעם 163 7.4 ופעם 159 8.3 לפי ההקפדה שלי על הדיאטה. בפרי אחד ליום זה נשתפר אבל אני מרגיש רע ולכן אוכל 3. תפןח בננה תפוז
קראתי שיש מספר צמחי מרפא שמשפיעים על הסוכר כמו קינמון וחילבה ועוד...
אני מנסה חילבה ומכין אותה לפי ההוראות של חנות התבלינים.
התגובה הראשונית שלי היא שהחולשה נעלמה והראיה השתפרה- סמטומים של סוכרת. אבל אני מחכה לבדיקת סוכר הבאה

ריפוי טבעי מסוכרת

היי קרנף,
שום תוסף תזונה לא ירפא את הסיבה לסוכרת. הסיבה היא עמידות לאינסולין. תזונה נכונה ופעילות גופנית הם הפתרון היחיד לבעיה.
תוכל לקבל עוד מידע בסרטון הזה:
lironlasser.ravpage.co.il/sukeret
בנוסף, תוכל להגיע לפגישת ייעוץ בקליניקה שלי ואני אשמח לעזור לך, יש לי ניסיון רב בריפוי סוכרת.
lironlasser.ravpage.co.il/clinic
בהצלחה
&nbsp

למעלה