העונה החמה...

Acoustic 3

New member
מעניין אותי מה היו התגובות לו היה מדובר באישה

אם ג'ימי קימל היה מביא איזה חבר סלב והיו מתחילים בפעילות של להרטיב בחורה בבקיני, כולם היו צועקים "סקסיזם" או "החפצה". זה לא היה נגמר ככה.
כנ"ל לגבי זה שהיא סלקה מהבמה שלושה גברים שמנים ומבוגרים כדי להחליף אותם בצעירים וחטובים.
&nbsp
&nbsp
אני באמת שונא את אלן דג'נרס. היא פשוט זאב בעור של כבשה.

aשרון

New member
בנוגע להחפצה הגברית בתכנית שלה

כן, היא עושה את זה המון.
אך אני לא חושב שזה מגיע מ"שנאת גברים" או רצון להקטין גברים.
יש לזכור שזו תכנית בידור קלילה שמדברת לאוכלוסיית מעמד הביניים, קהל היעד של התכנית שלה הוא ברובו נשים וגייז, וזה מה ש"מדבר אליהם" כביכול.

אני לא חושב שבמקרה הזה היו קופצים אם היה מדובר באישה, כי צריך להסתכל על הסיטואציה עצמה, שהיא למעשה באה לעורר מודעות ולגייס כספים לקרן מחקר סרטן השד, ואלן גם מציינת את זה.

Acoustic 3

New member
לא התלוננתי על החפצה גברית

שאלתי מה היה קורה אם היה מדובר בג'ימי קימל שהיה מחפיץ נשים בדיוק באותו האופן.

קודם כל נשיא ארה"ב יהיה עכשיו חתיכת מחפיצן

אז זה לא שאנחנו באמת בעידן שבו אין יותר החפצת נשים.
חוץ מזה, באופן טבעי גברים הרבה יותר להוטים להחפיץ נשים מאשר ההיפך. נשים לא מתעניינות רק במראה הפיזי אלא באישיות. לכן מותר להן לעשות משהו שהוא יוצא דופן עבורן ולא ההתייחסות הרגילה שלהן לגברים.
הומואים כמובן מחפיצים גברים אחרים, אבל המגיש של התוכנית אינו הומו אלא אישה. צרם לי כשאסי עזר הזיל ריר בצורה בוטה על מועמדים חתיכים בריאליטי המוזיקלי שהנחה.

ItsikH

Member
אין רתיעה של גברים מהחפצה, גברים סטרייטים ממש רוצים
להיות אובייקט מין נחשק

ItsikH

Member
הכללות, אפילו כשנאמרות ברצינות, מטבען לא מחייבות אלא
בשאלות בפסיכומטרי

ודאי שלא כל הגברים הסטרייטים חושבים כך, ההכללה שניסחתי כוונה לדעתי - הלא אוהדת - למין הזה, שבעיני ומנסיוני שונה מהותית מגברים הומואים.

aשרון

New member
יש לציין...

שעדיין לא אכלתי סופגניה השנה, אני לא יודע למה, זה פשוט קרה.

למעלה