תחושה של גועל

גיי

New member
תחושה של גועל

אחר תקופה ארוכה של התלבטות החלטתי לנסות סקס עם גבר , מצד אחד אף פעם לא הרגשתי משיכה אמיתית לגברים , מצד שני הייתי סקרן מאוד..
החלטתי שאני הולך על זה.. הכרתי מישהו , הגעתי לבית שלו, שתיתי הרבה אלכוהול כדי להתגבר על המעצורים, עשינו מה שעשינו (הלכתי עד הסוף), דיי נהנתי מהעניין תחת השפעת האלכוהול.

הבעיה התחילה כאשר התפקחתי ביום שאחרי..
אני כבר שבוע (לאחר קיום היחסים איתו) אחרי מסתובב בתחושה של גועל על עצמי... לא מדובר בעניין דתי, אלא פשוט תחושה של גועל, בא לי להקיא כל הזמן, קשה לי לאכול (ולאוכל יש פתאום טעם של מקולקל), אני מרגיש כאילו עברתי אונס (יש לציין שידעתי מה אני עושה ,ועשיתי זאת בהסכמה מלאה).
אבל עדיין, התחושה הרעה הזאת לא עוברת, ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי.

אין בעצם מישהו שאני יכול לחלוק איתו את הקושי הזה , ואין לי מושג איך להמשיך הלאה, אם הייתה בי סקרנות היא כבר נעלמה, ואני כבר יודע שאני לא אעשה זאת שוב לעולם עם גבר, אני גם יודע שהיחיד שאשם במצב שלי הוא אני והצורך המוזר שלי להתנסות בדברים חדשים.

הפעם, אני מרגיש ששילמתי מחיר כבד, אני חווה מין פלשבקים כאלה מאותו לילה , כמה פעמים ביום , וכל פעם שזה קורה עולה בי מין תחושת הקאה (שמתבטאת בעווית פיזית בפנים).
אני מרגיש ממש נורא.
לא יודע מה לעשות.

האם הזמן ירפא את זה? האם יש מישהו שעבר את אותה חוויה ?
אשמח לעצות. באמת.

aשרון

New member
שלום לך...

לפי מה שכתבת, נראה לי שיש לך בעיה של קבלה עצמית של המיניות שלך.

אתה כותב שאף פעם לא הרגשת משיכה מינית לגברים אך היית סקרן, והסקרנות היא זאת שהובילה אותך להתנסות המינית הנ"ל. אתה יכול להגיד מאיפה נבעה הסקרנות הזו אצלך? מנסיוני, אם אין משיכה מינית או לפחות פנטזיה לגבי משהו אז אני לא מעוניין בו.

מה שאני אומר כאן שיכול להיות שהרצון שלך ליחסי מין חד מיניים נבע מרצון עמוק יותר אצלך שאתה מתכחש לקיומו (להיות הומו).
ובגלל שאתה מתכחש לקיומו, אתה חווה פוסט טראומה כואבת לאחר ההתנסות המינית שהחלטת לקחת.

גיי

New member
תודה על התשובה

אני לא בטוח שזה התאים לי מלכתחילה ואני גם לא יודע למה ניסיתי. מזל ששתיתי הרבה אלכוהול.
&nbsp
אם זה ככה למה נגעלתי? אתה חושב שטיפול יעזור במקרה הזה?
אני ממש מרגיש רע

aשרון

New member
אני לא מבין..

אם אתה בכלל לא נמשך לגברים ואין לך פנטזיות מיניות לגבי סקס עם גבר, מאיפה הגיע אצלך הרצון להתנסות מינית עם גבר?

new face

New member
נראה לי הפופולריות העולה של הקהילה הגאה

בשנים האחרונות גרמה לכך. אנשים חושבים שזה קול להיות הומוסקסואל. כבר שמעתי על כמה וכמה אנשים כאלו שהתנסו רק בגלל שחשבו שזה מגניב.

aשרון

New member
יכול להיות...

אבל זה לא בהכרח המקרה של הבחור כאן, נראה לי שזה מעבר להתנסות חווייתית אצלו.

ולא נראה לי שגבר סטרייט ירצה להתנסות עם גבר רק בגלל שזה טרנד. זה לא כמו אופנת בגדים.

Acoustic 3

New member
קודם כל, הזמן ירפא הכל.

אז צא מהלחץ.
אבל לסוגיה שלנו:
אני חושב שיש פה כמה בעיות.
&nbsp
קודם כל, אתה יותר מדי מתעסק ב"גועל" הזה ובמחיר "הכבד" ששלמת על ההתנסות הזאת.
בחייך. תתבגר. אז היית עם גבר? ביג פאקינג דיל.
אני מאז ומעולם הייתי הומו אבל יצאתי עם בחורה כמה שנים והייתי מעביר את הלשון שלי על כל הגוף שלה עם אטרקציות למיניהן כמו סוכריות קופצות, קוביות קרח וכו'. אתה חושב שזה הגעיל אותי כמו שאתה נגעל מאותו גבר?
לא! בכלל לא נגעלתי.
ולמה לא? - כי בסדר. זה אולי לא כוס התה שלי, אבל חוויות מיניות יש מלא והן מגיעות במלא צורות.
&nbsp
הבעיה שאני חושב שקיימת היא שאתה מתעסק המון באם המעשה שעשית מגדיר אותך כעת, והאם עכשיו מרחפת מעליך הגדרה חדשה שאתה לא מעוניין בה.
התשובה לזה נמצאת רק אצלך.
האם יכול להיות שאתה אוהב גם גברים? כן, זה יכול להיות. אמרת שאחרי שהאלכוהול הוריד את המעצורים - דווקא נהנת.
האם זה בטוח? ברור שלא. מה שנקרא: כל חור בלילה שחור. גם אם אני אזיין אישה, כנראה שאהנה. האם אעשה את זה למחרת ואחפש נשים אחרות? בהחלט לא.
אבל כשמכניסים את הזין למקום חלק וחם.. אז פשוט נהנים. (הרבה ערבים מזיינים גם את הכבשים שלהם. הם כבר בכלל עפו על עצמם.)
&nbsp
&nbsp
מה הלאה?
מה שתרצה שיקרה הלאה. מה שאתה מרגיש.
אנחנו לא יכולים לדעת ולהגדיר אותך. אנחנו רק יכולים להגיד לך שהכל בסדר חבוב. צא מזה.
&nbsp
תחושת הגועל שאתה מדבר עליה היא חרדתיות ולא גועל. ככה זה נראה.
אל תמהר להגדרות חדשות ואל תמהר להחליט מה יהיה בעתיד.
&nbsp
ההתנסויות הראשונות שלי עם גבר היו מזעזעות. הייתי מגיע הביתה ומקרצף ומשפשף את עצמי במקלחת כדי להוריד את "הלכלוך" שחשבתי שיש עלי.
בתוך תוכי ידעתי שזה לא ישנה דבר, אני אמשיך להיות עם גברים.. אבל אהבתי להרגיש את הגועל הזה כי לא רציתי לאהוב את מה שבתכלס, פשוט אהבתי.
&nbsp
מסובך, אה?

Acoustic 3

New member
תודה רבה

ItsikH

Member
אני לא בהכרח מקבל את הפרשנות של שרון כפשוטה
אתה מתאר קושי מסוים: אין שום בעיה אם אינך חווה את הצד המיני המסוים הזה שלך כמשהו שדורש מימוש או ביטוי, אבל יש בעיה אם נילווים לתחושה הזו סימפטומים פוסט טראומטיים.
אנסה להזדהות עם תאורך ומכאן לחשוב איתך:
אתה מבטא רציונליות יתר בגישתך לתחושות, תשוקות ורגשות שלך. אני מאוד מזדהה עם התכונה הזו, אבל היא גם מכשלה מאוד גדולה, שעלולה אכן להביא לתגובות שאינך מצליח להבין ולנתח רציונלית כמו במקרה הזה. מכאן גם חוויית האונס, שמגיעה מהנתק מהרגשות - עשית משהו שאולי מושך אותך אבל מנקודה מאוד שכלתנית, תוך נסיון להתכחש לצד האמוציונלי והפיזי - הם אלו שאתה מתקשה להתמודד איתם ולקבל אותם, לחוות אותם כמות שהם, וחוויית המגע איתם עוררה בך התנגדות עזה.
נשמע לי שטיפול נפשי יכול מאוד לעזור כאן, יש מגוון רחב של אפשרויות ושיטות, אבל העיקר הוא לחוות את הרגש שלך ולהשלים איתו - זה אפשר להשיג גם בקשרים בין אישיים, וטיפול אינו תחליף לעבודה עצמית.
מה שאני מתאר אינו קשור כלל ועיקר לזהות מינית או לנטיה מינית, אלא למיניות עצמה. הייתי אומר שחשוב לעבוד על זה ללא קשר לשאלת הזהות המינית, היא משנית.

למעלה