יציאה מהארון במקום העבודה

mountain0goat

New member
יציאה מהארון במקום העבודה

זאת דילמה מתמדת אצלי: למי אני אומר ולמי לא. לא שיש לי בעיה לצעוק את זה מהמרפסות אבל זה לא האופי שלי בכלל.
העניין הוא שבניגוד לאנשים מן השורה, הקולגות שלי יצטרכו להמשיך לעבוד איתי יום אחרי יום גם אם הם לא מקבלים את זה.
בגדול אני לא מפרסם את זה אבל אם מישהו שואל אני עונה את האמת. ולמרות שאנשים ששואלים אמורים להיות מוכנים לקבל את התשובה זה כמעט אף פעם לא ככה (מהנסיון שלי לפחות)...

מה ההתנסויות שלכם עם יציאה מהארון במקום העבודה?

aשרון

New member
היי...

זה תלוי במקום העבודה וברמת הפתיחות של האנשים שאתה עובד איתם.
שאל את עצמך האם אתה מרגיש חופשי עם האנשים שאתה עובד איתם, אתם ביחסים טובים, אתה מרגיש שהם מחבבים אותך?

אם התשובה היא כן, אז למה שתרגיש לא בנוח לספר להם?

לדעתי, אנשים - במקרה הזה קולגות לעבודה - שלא מוכנים לקבל את היותך גיי זו בעיה שלהם, בדיוק כמו שאמרת: הם יצטרכו להמשיך לעבוד איתך יום אחרי יום גם אם הם לא מקבלים את זה. אנשים צריכים לנהוג במקצועיות במקום העבודה, המיניות שלך לא צריכה לעורר עניין. אם התגובה שלהם מפריעה לך?, אתה צריך לחשוב בצורה אסטרטיבית ולזרוק זין על כל מי שלא מתאים לו.

Uri04

New member
זה מקום עבודה, ויש מה לסכן במקרה והמקום חשוב לך

וכמובן שמשנה היכן מקום העבודה מבחינה גיאוגרפית (במרכז מקבלים יותר מאשר בפריפריה) ובאיזה תחום עבודה מדובר (בחברות מדיה ובהיי-טק הרבה יותר קל לצאת מן הארון ללא שיהיו לכך השלכות משמעותיות. בעבודות חקלאות/אבטחה/בנייה וכו' רצוי פחות). הייתי אומר שבכל הקשור למקומות עבודה, אל תהיה צודק, הייה חכם ובחן היטב את שיקולי הבעד והנגד.

* כל זה, כמובן, לא תקף למקרים בהם אתה מרגיש צורך להתלונן נגד עוולה שנגרמה לך, ואז חשוב לדבר ולהתלונן.

ItsikH

Member
ענין לשיקול דעת, לדעתי הגורם המכריע הוא הזוגיות
למי שנמצא בקשר זוגי או שואף לזוגיות, חשוב לצאת מהארון מוקדם ככל האפשר, אחרת - לגמרי כפוף למצב ולשיקול הדעת. שלוש דוגמאות ממ'קומות העבודה האחרונים שלי:
בראשון - הייתי בקשר זוגי ממושך ומשמעותי ביותר, ולכן יצאתי מהארון כבר בשלב הראיון.
בשני - כבר הייתי לבד, לכן העדפתי לדחות מעט את היציאה מהארון, עדיין - ברגע שהרגשתי בטוח מקצועית ואישית, זה בא.
בנוכחי - זו עבודה זמנית ולחלוטין לא חשובה בעיני, ומנגד אין לי מושג איך יקבלו וגם לא ממש אכפת לי. לא אשקר ולא אכחיש אם זה יעלה, אבל ביוזמתי לא אשתף בשום דבר מחיי הפרטיים.

למעלה