אירוח חדש: איך מתכננים טיול שייט וחוסכים בעלויות

בהחלט נשמח לטיפים לחופשה במחיר אטרקטיבי (לזוג פנסיונרים)

השאלה היא מה מעניין אתכם?
טיול אורבני או נופים?
בטן גב?
אם קרוב וטיול ערים - ניתן למצוא מציאות כעת לרבעון הקרוב בים התיכון מברצלונה או רומא, למרות מזג האוויר, או אפילו תחילת מאי לאחר פסח.
כמובן שבקאריביים רב הזמן מאוד חם וגם לא יקר משום ההיצע של האניות. ניתן למצוא שם דילים כל הזמן

זמן מומלץ לקאריביים

ערב טוב אלה,
אני מת על הקאריביים ! בכל צד לא משנה ובכל עונה.
העונה המומלצת על מנת לא להקלע לסופות טרופיות הם בין נובמבר עד אוגוסט.
אני ממליץ רק על שבוע או יותר. למשל עכשיו בדיוק חזרו קבוצה שלנו שהם גם שומרי מסורת, משבועיים דרום הקאריביים, שם אין כמעט מה לחשוש מסופות, האיים הכי יפים ואקזוטיים שיש. בטן גב, ומה לא פשוט גן עדן.
באשר לאוכל כשר : ניתן לקבל או לרכוש אוכל כשר לערב בחמגשיות כמון במטוס, פחות אכיל בלשון המעטה, יש פתרון טוב של בקשות דגים בנייר כסף, ירקות אפויים בתנור וכדומה. בבוקר ניתן לאכול ביצה קשה, לחמים גבינות וירקות חופשי
בצהריים ניתן לאכול פסטה או פיצות ברטבים שונים לגיוון. או אורז ותפוחי אדמה או ציפס.

ילדים בקרוז

ילדים רוצים להבין לאן לוקחים אותם, אולם זה תלוי מה בדיוק :
אם לטיול ברביירה הצרפתית והאיטלקית צריכים לברר את הצרכים: חצי בשביל ההורים וחצי בשביל הילדים, הייתי ממליץ לעשות טיולים קלים ולא כבדים וארוכים למרות שמאוד מעניין לראות את רומא, ברצלונה , פירנצה, ועוד.
לילדים בוגרים יותר, כבר בגיל המצווה הייתי משלב טיול לאורלנדו דיסני וורלד ושייט ממיאמי לקאריביים, הם יעשו חיים ולהורים יהיה שקט ושלווה.
שאר היעדים כגון ים הבלטי או פיורדים , ושאר היעדים האקזוטיים רק עם ילדים ממש גדולים כי לא מעניין אותם כמעט כלום, אלא הם סקרנים ורוצים לטרוף כל יעד

שייט לקוטב הצפוני

וודאי !!
אני אישית מומחה לכל יעד גיאוגרפי שיש אם זה חוג ארקטי, אנטארטיקה, או אפילו אמזונס ויפן.
בשמחה אעזור לך בתכנון מסלול לפי תקציב וזמן

המדינות הבלטיות

היי יעקב,
שייט לים הבלטי עדיף מאחר והיתרון הבולט הוא שאתה מגיע מכיוון הים ולא צריך לטוס לכל אחת מהערים:
שטוקהולם, הלסינקי, ריגה, טאלין, סנט פיטרסבורג
למשל בסנט פיטרסבורג, שאתה מגיע מהים, המדריכים המנוסים שאנו עובדים איתם, יודעים לקצר לך תורים בהרמיטאג', רוכשים לך כרטיסים מוזלים ושומרים לך תור בביקור הארמון של קטרינה בפטרהוף ועוד .
אין לך צורך לחפש עכשיו מלון, ואז לתור את העיר או היעד.
נשמח לעזור לך

אני מנסה להזמין שיט לים הבלטי ורוצה רק קומה גבוהה,

שאלה מצויינת !
ברב חברות הדילרים / הסיטונאים שמומחים לשייט כמונו, אנו רוכשים חדרים שנה ולפעמים שנה וחצי מראש, לכן היתרון כאן הוא המחיר שהוא אאוטלט עבור הצרכן, אנו רוכשים חדרים ללא מיקום החדר או הסיפון.
כלקוחה שמעוניינת בחדר עם מספר וסיפון מראש ואף גבוה - אין בעיה עם זה אולם החיסרון הוא במחיר. אלא אם יש הזמנה ברגע האחרון ואז משתחררים המון חדרים למערכת ומוצאים גם חדר בסיפון גבוה - נדיר
באופן אישי אני ממליץ לרכוש את חופשת השייט שלך ממומחיי השייט בישראל ולא בארה"ב, פעמים רבות את עלולה לסכן את החופשה שלך כי קוד המחיר אותו רכשת בחו"ל אינו תואם למחירון הישראלי. אבל זו המלצה בלבד

בעקבות משהו ששמעתי הבוקר ברדיו....

היי דליה
יש אנשי ביטחון שאחראים על הסדר ועל מנהל תקין בשייט.
לא שמים בשום כלא את האנשים, פשוט מרחיקים את הנוסע שמתפרע או הפר את החוקים באניה, גם יכול להיות ששתה ושיכור ולא מעוניינים שיהרוס את החופשה לאחרים ומסלקים אותו מהאניה, מוסרים אותון לרשויות החוק המקומיות.
במידה ועשה מעשה של הרג חלילה, לוקחים אותו "למאסר" עד שמגיעים ליבשה

ואכן יש בית חולים שדה על האניות כולל אחיות ורופאים

היי... שאלה לא קונבנציונאלית

כן בהחלט
אפילו יש הפלגות מיוחדות לצעירים וסטודנטים
כגון פולמנטור קרוזס שמומחים להפלגות לצעירים
עם כל המסיבות המגניבות

אירוח חדש: איך מתכננים טיול שייט וחוסכים בעלויות

ביום חמישי, 1.2, בשעה 20:00, יתארח בפורום איתן כתרי, מנכ"ל ובעלים של חברת קרוז אאוטלט מקבוצת גו אמריקה, מדריך, מתכנן טיולים וסוכן נסיעות.

באירוח תוכלו לשאול ולתכנן את החופשה המשפחתית הבאה שלכם על קרוז.
כיצד סוגרים טיול שייט? אילו מסלולים כדאי לעשות?
וכמובן – איך משאירים את הארנק בבית?

בתחילת דצמבר חברת קרוז אאוטלט התמנתה לנציגות הבלעדית בישראל של חברת השייט פולמנטור קרוזס.
לחברה צי האניות מפוארות, שרות 5 כוכבים, קונספט של הכל כלול - בר משקאות חופשי כולל קפה/תה, מיצים, יין, בירות ואלכוהול.
לחברה מסלולי שייט מיוחדים ומעניינים שנותנים לצרכן אפשרות לשוט ברמה גבוהה וליהנות ממחרים נוחים: איי יוון מאתונה, ים התיכון מברצלונה, ים הבלטי, פיורדים הנורבגיים, איים הקנארים, איים הקאריביים ועוד.
"בשנים האחרונות אנו עדים לגידול משמעותי של קרוזים, אנו רואים יותר ויותר חברות שייט שמשקיעות מאמץ בשיווק ופיתוח השוק הישראלי"

העלו את השאלות שלכם לאיתן כתרי כבר עכשיו!

האם לגימלאים יש הנחות בשייט?

גמלאים או בשם המיקצועי זה נקרא סניור, יש הנחה בדר"כ וזה מגיל 55 ומעלה
לפחות אחד מהאורחים בחדר צריך להיות בן 55 על מנת לזכות בהנחה.
לפעמים יש קוד מחיר שהוא זהה או חברות השייט חוסמות את הרוד סניורים כי נגמר ההקצעה.

יוליקה

Member
מנהל
מחפשת שיט לפיורדים וסקנדינביה

מה התאריך הכי מוקדם מבחינת מזג האויר?
המחירים כוללים העברה?
מי מטפל בהעברה? מלונדון? מהמבורג? מקופנהגן?

מחפשת שיט לפיורדים וסקנדינביה

היי ערב טוב
לפיורדים הנורבגיים העונה מתחילה בחודש מאי לאחר הפשרת השלגים.
מחירם נעים לחבילת שייט כולל טיסה מלון והעברות מהמבורג בין 1700$ לשבוע עד 2200$ לשבועיים לערך
חברת הנסיעות / יועץ השייט יטפל בכל מה שנחוץ במידה ויש לו הסכמים לספק העברות, אני יכול לספר לך שאנו כיועציי השייט עושים זאת מספר שנים וללא תקלות , העברות פרטיות שלוקחים אותך ומחכים לך גם שאת חוזרת מהשייט ללא שום בעיות או דאגות

יוליקה

Member
מנהל
תודה רבה על התגובה המפורטת

כעת לאיזה חברה את הממליץ?
אני רוצה להזמין כבר כעת...

האם שודדי ים קיימים באיזורי הקרוזים?

לא יודע אם התכוונת באמת לשאלה או שזה הלצה ובכל זאת אני אשמח להגיד שיש שודדי ים / פיראטים :
ולכן כל חברות השייט שכרו אנשי ביטחון ישראליים כחלק מההגנה המערכתית באוניות שהם בהחלט מקור מפגע לטרור מכל סוג שהוא במיוחד שמדובר במסלולים שמגיעים למדינות עולם שלישי, הרצון של הפיראטים הוא כופר ולא יותר מכך.
מניסיוני בעשרים שנה וקצת בשייט, לא היה אפילו מקרה אחד בודד או ששמעתי, זה קורה בעיקר לאניות צי הסוחר (אניות מטען)

שיט עם ילדים. אני תמיד מחפשת בילויים לחו"ל עם ילדים אבל אני

מפחדת מרעיון של קרוז. שאולי לא ירגישו טוב מהגלים, או ישתעממו, ואז אני תקועה איתם בלי יכולת "לחתום ויתור"
לפחות עד שמגיעים לאיזה נמל.
או עוד יותר גרוע - שאני לא ארגיש טוב על הספינה ולא אוכל לטפל בהם.
יש לי כמה שאלות:
1. איך הצוות מתמודדים או עוזרים לילדים/מבוגרים שמקבלים מחלת ים משך השיט?
&nbsp
2. האם אפשר לעזוב את השייט בנמל? לדוגמה אם לא מרגישים טוב, אפשר לעזוב את הספינה כשמגיעים לנמל ולא לחזור? אני שואלת מבחינת הויזה שמקבלים בנמל, האם חייבים לעזוב את, נניח יוון, בספינה שהגעתי איתה?
&nbsp
3. מוסיפה שלא ידעתי שיש שייט מישראל לקריביים. יפה!
&nbsp

לידיעתך , כאחת שהיתה כבר 5 פעמים בקרוז,

האוניות הגדולות של חברות קרנבל, רויאל קרייביאן, נורוויג'ן לא מרגישים את השייט ואת הנדנודים של הספינות, הם מאוד גדולות ויציבות.

היכן קראת שיש הפלגות מהארץ לקאריבים? יש טיסות למיאמי ומשם ההפלגה, אני טועה?

שיט עם ילדים. אני תמיד מחפשת בילויים לחו"ל עם ילדים

שייט בפעם הראשונה נראית על פניו חוויה מפחידה !
אבל זהו כלי תחבורה מאוד יציב בעל שטח פנים על הים שמהונדס כך שלא יהיו יותר מדיי תנודות מהגלים למעט סערות קיצוניות כגון ההוריקן האחרון שהיה בספטמבר אירמה, שם זה טלטל מאוד.
יש פתרון נגד בחילות - כדורים שלוקחים אותם ללא מרשם מבית המרקחת או באניה מחלקים ערכות הקאה לעת הצורך. ויש בית חולים שדה למקרה חירום עם אחיות ורופאים
2. ילדים לא משתעממים, אל חשש !! יש להם עולמות משלהם ודמיון מפותח מאוד והם מעסיקים את עצמם יש מאין ! ברב האניות הכי חדשות יש מתקנים לילדים החל ממגלשות מים מטורפות, אבובים, מתקן גלישה על גלים, צניחה, מכוניות מתנגשות, קארטינג, מתקני חבלים מדהימים, משחקי מגרש רגל או סל, מיני גולף או סתם בריכה. כמו כן, בכל אניה יש חדר משחקי מחשב, פלייסטיישן, מועדון לילדים, דואגים להם עם צוות מיומן ומחולק לפי גילאים. לבוגרים יותר יש מועדון נוער כולל פעילויות מותאמות, דיסקו ועוד
3. שייט מחיפה לקאריביים לא בדיוק - יותר נכון מברצלונה או מאירופה באוקטובר נובמבר עד מיאמי זה כן

למעלה