הודעות מוזרות מפייסבוק

pinkys brain1

New member
הודעות מוזרות מפייסבוק

הי.
* סוג הדפדפן - כרום
* שפת הפייסבוק - אנגלית
* מערכת ההפעלה של המחשב ושפה - זה משתנה כי יש לנו כמה מחשבים נייחים/ניידים
* האם מדובר בפרופיל פרטי, בדף אוהדים או בקבוצה - פרופיל פרטי
* אנא ציינו מה הבעיה, האם מתקבלת הודעה כלשהי ומה תוכנה, מה ניסיתם לעשות על מנת לפתור את הבעיה וכל נתון אחר שיכול לעזור לנו - "לא עובד לי" לא נותן לנו הרבה מידע.==>

אתמול קיבלתי כמה notifications על כך שהAd שלי אושר ןממתין לתחילת ריצה / רץ. לא היה לי כ"כ ברור על איזה Ad מדובר כיוון שלא עשיתי שום דבר בחשבון, אבל ההודעה הייתה על איזשהוא דף פייסבוק שאני מנהל בו (הוא לא פעיל ואף לפני כמה שנים שמתי אותו "מוסתר")

היום ההודעות הפכו להיות הרבה יותר מוזרות - קיבלתי 2 מיילים, אחד מ-FaceBook Ad Team
([email protected]">[email protected]
)
בנושא: Your ads are scheduled or running
על 7 פרסומות בדף שאין לי מושג מהו...נכנסתי לפייסבוק וראיתי שפתאום שנוסף לי דף חדש תחת your pages שאני מנהל (יחיד) בו..(אגב, נכנסתי להגדרות ועשיתי delete לדף הזה)

המייל המוזר השני היה מ: Razor:
from: Razer <[email protected]">[email protected]
> via molpay.com
reply-to: facebook <[email protected]">[email protected]
>

והמייל הזה נראה כמו קבלת תשלום און ליין על סך 1600 THB, יש בו פרטים כמו מספר עסקה, מספר הזמנה וכו' אבל לא ברור מאיזה חשבון זה ירד (אציין כי בחשבון הפייסבוק שלי אין שום מידע על אשראי או משהו כזה)
נכנסתי להגדרות של הפייסבוק ובדקתי את הטאב של payments ותחת ad manager מופיעות 2 טרנזקציות שבוצעו היום, הראשונה על סך 17 והשנייה על סך 1600 (כנראה באט)

חוץ מזה, נכנסתי להגדרות של הפייסבוק וראיתי שלאחרונה היו כניסות ש,לפי מה שהם כותבים, היו מארה"ב ורוסיה..לא הייתי באך אחד מהמקומות האלה אז עשיתי ניתוק מכל החשבונות והחלפתי סיסמא..

האם אני צריך להיות מודאג מעניין החשבונית הזאת? יש משהו לעשות בינתיים?
האם ניתן לראות מאיזה כרטיס / חשבון בוצעו העסקאות האלה?

תודה!

pinkys brain1

New member
משום מה חלק מהתוכן נמחק, אז אכתוב מחדש כאן

הי.
* סוג הדפדפן - כרום
* שפת הפייסבוק - אנגלית
* מערכת ההפעלה של המחשב ושפה - זה משתנה כי יש לנו כמה מחשבים נייחים/ניידים
* האם מדובר בפרופיל פרטי, בדף אוהדים או בקבוצה - פרופיל פרטי
* אנא ציינו מה הבעיה, האם מתקבלת הודעה כלשהי ומה תוכנה, מה ניסיתם לעשות על מנת לפתור את הבעיה וכל נתון אחר שיכול לעזור לנו - "לא עובד לי" לא נותן לנו הרבה מידע.==>
אתמול קיבלתי כמה notifications על כך שהAd שלי אושר ןממתין לתחילת ריצה / רץ. לא היה לי כ"כ ברור על איזה Ad מדובר כיוון שלא עשיתי שום דבר בחשבון, אבל ההודעה הייתה על איזשהוא דף פייסבוק שאני מנהל בו (הוא לא פעיל ואף לפני כמה שנים שמתי אותו "מוסתר")
היום ההודעות הפכו להיות הרבה יותר מוזרות - קיבלתי 2 מיילים, אחד מ-FaceBook Ad Team
([email protected])
בנושא: Your ads are scheduled or running
על 7 פרסומות בדף ש*אין לי מושג מהו*...נכנסתי לפייסבוק וראיתי שפתאום שנוסף לי דף חדש תחת your pages שאני מנהל (יחיד) בו..(אגב, נכנסתי להגדרות ועשיתי delete לדף הזה)
המייל המוזר השני היה מ: Razor:
from: Razer <[email protected]> via molpay.com
reply-to: facebook <[email protected]>
והמייל הזה נראה כמו קבלת תשלום און ליין על סך 1600 THB, יש בו פרטים כמו מספר עסקה, מספר הזמנה וכו' אבל לא ברור מאיזה חשבון זה ירד (אציין כי בחשבון הפייסבוק שלי אין שום מידע על אשראי או משהו כזה)
נכנסתי להגדרות של הפייסבוק ובדקתי את הטאב של payments ותחת ad manager מופיעות 2 טרנזקציות שבוצעו היום, הראשונה על סך 17 והשנייה על סך 1600 (כנראה באט)
חוץ מזה, נכנסתי להגדרות של הפייסבוק וראיתי שלאחרונה היו כניסות ש,לפי מה שהם כותבים, היו מארה"ב ורוסיה..לא הייתי באך אחד מהמקומות האלה אז עשיתי ניתוק מכל החשבונות והחלפתי סיסמא..
האם אני צריך להיות מודאג מעניין החשבונית הזאת? יש משהו לעשות בינתיים?
האם ניתן לראות מאיזה כרטיס / חשבון בוצעו העסקאות האלה?
תודה!
&nbsp

pinkys brain1

New member
אגב, עכשיו גם קיבלתי קבלה למייל מפייסבוק

דרך המייל של FaceBook Ad Team
([email protected]) על סך של 1617 באט

&nbsp
כתוב שם שדרך התשלום היא על חשבון הסכום הפנוי:
PAYMENT METHOD
Available Balance
&nbsp
אבל כמובן שיש לי שם 0 כי לא הטענתי שום דבר לחשבון בפייסבוק...
&nbsp

shoosh2607

Member
מנהל
נשמע כמו ספאם

הדבר הנכון היה מה שעשית - להחליף סיסמא.
שנית - אתה יכול להכנס דרך הדף ל ad ולראות אם יש כרטיס או פשוט להסתכל בפירוט האשראי שלך בבנק

pinkys brain1

New member
הי

נכנסתי לpayments-->ad billing ויש שם איזשהוא חשבון עם מספר כלשהוא, יש בו טבלה עם 3 טרנזקציות - אחת בסך 17 באט בסטטוס funded, השנייה על סך 1600 באט בסטטוס funded והשלישית בסך 1617 באט בסטטוס paid (ליד שלושתם יש סימן של "נורה ירוקה", ליד כל אחת מהן יש transaction ID ובשורה האחרונה של paid יש גם VAT invoice ID)
&nbsp
אבל בחלקו העליון של הדף יש הודעה
Ad Account Disabled for Policy Violation
&nbsp
Facebook Advertising Policies - all ads promoting products and services, as well as Page post content that is boosted, are required to comply with our Policies in order to create a safe environment for people on our platform. Please read through our Policies for more details including examples of do's and don'ts.
What You Can Do
Take our e-learning Blueprint course Ad Policies for Content, Creative, and Targeting to better understand our Advertising Policies as a whole.
Request a Review of this ad account if you believe it shouldn’t be disabled. You can request a review until October 18, 2020.
&nbsp
&nbsp
האם יש משהו שאני צריך לעשות בנידון? לפנות לפייסבוק עם הודעה על חשד לפריצה / ביטול חיוב? (עדיין לא ראיתי משהו בדפי פירוט החשבון / אשראי שלי..)

shoosh2607

Member
מנהל
אתה צריך את החשבון מודעות זה?

אני חושבת שכרגע לא צריך. תחכה ותראה מה קורה באשראי

pinkys brain1

New member
לא צריך, מעולם לא השתמשתי באפשרות של הודעות ממומנות

ועד שהתקבל המייל הזה לפני יומיים אפילו לא ידעתי שיש לי אחד כזה...
(אני אפילו לא בטוח אם בכלל היה לי אותו או שהוא אולי חדש שנוצר ע"י הבנאדם שפרץ לי לחשבון..)
&nbsp
אפשר לבטל אותו?

pinkys brain1

New member
הי

הגעתי לשלב של "לחץ על deactivate..." לינק שמתחת ל-Ad agency אבל אני לא רואה שיש דבר כזה בדף (גם עשיתי חיפוש ctrl+f) למילה "deactivte" והיא לא מופיעה בדף..
&nbsp
אגב, כל הדף נראה די מואפר ולא ניתן לשנות שם כמעט כלום
+
תחת השדה של "Ad Account Roles" יש אותי (מתחת לשם שלי יש את התיאור:
Ad account admin)
ומופיע/ה שם ברשימה עוד מישהו/י,
שלא כ"כ ברור לי אם זה משתמש או גורם של פייסבוק (השם מתואר ע"י האותיות Y N והתיאור מתחת לשם הוא:
Agency (Ad account admin, Ad account advertiser, Ad account analyst)
&nbsp
זה משהו הגיוני? לעשות שם remove user?
&nbsp
שוב, תודה

&nbsp

shoosh2607

Member
מנהל
זה נשמע כאילו מישהו אחר הגדיר את החשבון

ולכן אתה לא יכול למחוק.
אם זה לא מפריע לך אז תתעלם
אם כן, נראה לי שצריך לפנות לפייסבוק