ים של בקשות חברות בפייסבוק:

argamon

Member
ים של בקשות חברות בפייסבוק:

שלום לכם: בסמארטפון גלקסי נוט -9 שלי שהוא בחשבון חדש בפייסבוק ושם חדש ללא שום קשר עם חשבון הפייסבוק שלי עם המחשב הביתי,ואני כמעט באפס פעילות בפייסבוק עם חשבון הסמארטפון, אני מקבל בפייסבוק שבסמארטפון כמות אדירה אין סופית של בקשות חברות מגולשים שונים שאני לא מכיר כמעט אף אחד מהם:
> ניסיתי לבטל מספר בקשות חברות, ושמתי לב שיש חוץ מהן עוד ים אינסופי בכמות אדירה של בקשות.
> מעולם לא קרה לי דבר כזה בפייסבוק בגלישה במחשב הביתי , ובמחשב הביתי קיבלתי לפעמים בקשות חברות מאנשים מוכרים לי מקבוצות פייסבוק בהן אני משתתף אבל מעולם לא קרה שקיבלתי ים מטורף של בקשות חברות.
האם יש דרך להפסיק את הזוועה הזו בסמארטפון גלקסי נוט - 9 ?

shoosh2607

Member
מנהל
יכולות להיות כמה סיבות:

1. אלו אנשים שנמצאים באנשי קשר שלך (פייסבוק מחובר לאנשי קשר ולווטסאפ)
2. בגלל שיש לך מעט חברים פייסבוק מציע לך כל מיני אנשים.
השאלה היא אם אלו הצעות לחברות או בקשות לחברות. אלו שני דברים שונים.
בקשות מגיעות מאנשים עצמם והצעות מגיעות מפייסבוק.

argamon

Member
תשובה:

> אני לא זוכר אם הצעות או בקשות, אבל היה לחצן לכל אחד מהם לאישור חברות (לא אישרתי אף אחד בינתיים) אבל ההסבר הנכון שלך בעניין מעט חברים בינתיים בפייסבוק בחשבון הנוסף שלי ללא קשר למחשב הביתי, הגיוני.
> בינתיים הספקתי לדבר על כך עם חבר שמבין היטב בגלישה דרך הסמארטפון שהציע לי להכנס לפרטיות בפייסבוק בחשבון שבסמארטפון ולהגביל בקשות חברות ( משהו כזה. אני לא זוכר בדיוק) הגבלתי להצעת הגבלה שנקראה "רק חברים של חברים" ומאז אני לא מקבל יותר אפילו הצעה אחת לחברות.
בתקווה שזה לא מקרי , אבל לפני זה לא היה יום שלא קיבלתי ים של הצעות ועכשיו אפס!!
> בוואטסאפ אני נמצא בקבוצות של הרבה משתתפים וזה מחזק את דברייך.
תודה שוש.

למעלה