שאלה בטוויטר:

argamon

Member
שאלה בטוויטר:

ערב טוב: עדיין אני לא מבין בצורה ברורה את הדבר הבא בטוויטר ואסביר:
> בפייסבוק הוספת תיוג להודעה מתבצע כידוע בהקלדת @ וצמוד לו שם המטוייג.
> האם אני מבין נכון שבטוויטר עבור תיוג צריך להקליד # (האשטאג) ובצמוד לו את שם המתוייג והסימן הזה הוא תיוג בטוויטר ?
> במידה והתשובה שלילית אז האם גם בטוויטר תיוג נעשה בעזרת @ ואם כך מה תפקיד ה- # בטוויטר
*** יצא לי להתכתב עם מגיש תכנית ברדיו שיש לו דף טוויטר וכתבתי לו שאני חושש שהוא לא מבחין בדברים שאני כותב לו כיוון שהוא נוהג להשיב לכותבים ועדיין לא זכיתי לתשובה שלו והוא המליץ לי להשתמש בהוספת # ולכן אני שואל האם הסימן # הוא תיוג כמו בפייסבוק הסימון @

shoosh2607

Member
מנהל
קצת מסובך להסביר ככה

אבל מצאתי משהו בגוגל:
הסמל @ מופיע על ידי שם משתמש ומתויג משתמש ספציפי. משתמש זה יקבל הודעה על הציוץ. סמל #, או hashtag, הופך את המילה הבאה מונח לחיפוש.

argamon

Member
אני לא בטוח שהבנתי:

> לא הבנתי את כוונתך בקטע, " הסמל @ מופיע על ידי שם משתמש ומתויג משתמש ספציפי" . מה כוונתך הסמל מופיע על ידי שם משתמש? למי הוא מופיע על פי ההסבר שלך? אני רואה בפייסבוק בתיוג עם @ רק את שם המתוייג וזה הכל ובמקרה שתייגו אותי אני מקבל התראה אדומה ובהודעה של המתייג אני רואה את שמי המתוייג.
> לגבי # לא ממש הבנתי מה זה "מונח לחיפוש" . אני רואה בתשובה שלך מין תמונה. האם את הוספת את זה להמחשה או תפוז הוסיף לי פרסומת?
**** אם יש לך סבלנות וקצת זמן, אז לרוב "האסימון קופץ לי" בהבאת דוגמה.
אשמח אם יתאפשר לך להסביר לי בדוגמה.
תודה

shoosh2607

Member
מנהל
אני אנסה

האשטאג (#) משמש לסימון מונח לחיפוש.
לדוגמא - אם אני אכתוב "#חנוכה" אז בלחיצה על זה יופיעו כל הציוצים הקשורים למילה חנוכה (בהנחה שגם בציוץ המקורי הם נרשמו עם האשטאג חנוכה).
תיוג (@) הוא כמו בפייסבוק - אתה מקבל על זה התראה וזה מופיע בדף הבית של מי שעוקב אחריך ואחרי מי שתיג.
מקווה שעכשיו יותר ברור.
(נ.ב. לא העליתי תמונה - כנראה שתפוז העלו משהו)

argamon

Member
שוש, כרגיל את תותחית ענקית:

לקחה לי דקה להבין הכל הודות לדוגמאות המעולות שלך.
> אולי יש לי באג כלשהו בראש והוא שהסברים שלא מובנים לי מספיק, גורמים לי ל"קפיצת האסימון" בדרך כלל בעזרת מספר דוגמאות כמו שכתבת לי. כך זה היה אצלי תמיד שדוגמאות בדרך כלל מבהירות לי הכל.
> את צודקת בעניין התמונה וזה מתפוז שמוסיפים לאחרונה פרסומות להודעות. ראיתי את זה בפתיחת תגובות שונות.
אני אפילו אעתיק את ההסבר המצוין שלך לתוך קלסר הערות שלי כדי שאזכור תמיד.
הרבה תודה שוש התותחית.

למעלה