ננעלתי מחוץ לחשבון הפייסבוק- כיצד אשחרר את הנעילה?

אורן 1991

New member
ננעלתי מחוץ לחשבון הפייסבוק- כיצד אשחרר את הנעילה?

הבוקר נכנסתי אל חשבון הפייסבוק שלי והופיעה הודעה כי עלי לעבור עימות של קוד אבטחה שנשלח לטלפון הנייד שלי ולהזין אותו.
עד כאן נשמע פשוט, נכון?

אז זה, שמספר הטלפון שנמצא ברשות פייסבוק לא עדכני כך שהקוד שנשלח לא הגיע אלי כלל. כך אני נמצא חסר אונים מאז איך להיכנס לחשבון שלי.
יש לציין שאת כתובת המייל של החשבון יש לי והיא זמינה כל העת, הביעה היא שאין כל אפשרות מבחינת פייסבוק לשלוח את הקוד למייל.

האם יש דרך לעקוף את המכשול המעיק הזה כדי להיכנס לחשבון?
כמו כן, האם יש איזה שהיא דרך שאוכל לפנות אל נציגים של פייסבוק על מנת להסביר להם את הבעיה?

אורן 1991

New member
מילאתי ולא חזרו אלי בכלל

ניסתי להשתמש בכל אמצעי שעומד לרשותי.

אני לא יודע כבר מה לעשות.

האם ניתן ליצור עם פייסבוק קשר איך שהו? האם הם עונים במיילים?

אתאר שוב את הבעיה:

שלשום בבוקר באתי להיכנס לפייסבוק דרך היישומון שבטלפון שלי. איך שנכנסתי לחשבון שלי (שמחובר אוטומטית לטלפון ללא צורך בכתבית הסיסמא) הועברתי מיד אל חלון שמופיע בו הכיתוב הבא: "בדיקת אבטחה" ... "קוד נשלח אל 05X-. XXX-XXXX יש להזין את הקוד כאן ברגע שהוא מגיע"

קו אישור:

הכל טוב ויפה רק שהמספר ששמור אצלם הוא כבר לא מספר הנייד שלי, כך שגם אם הקוד הזה נשלח אלפי פעמים אליו הוא אינו הגיע אליי.

מאז ניסתי כל אמצעי שיש בפייסבוק לעקוף את הבעיה הזאת ללא כל הצלחה. ניסתי לפנות אל דף העזרה, לא היה שם שום מענה לבעיה מהסוג שלי.

זה פשוט אבסורד שיש לי את כתובת המייל של החשבון אך לא ניתן להישתמש בה כידי לבצע את אותו אימות מטורלל.

יש לציין כי הבעיה הזאת חוזרת על עצמה בכל דפדפן שאני משתמש ואין כל הבל אם אני נכנס לפייסבוק דרך האפליקציה שבטלפון הנייד או דרך המחשב הנייד.

אני באמת אשמח אם כל אחד מכאן יוכל לעזור לי בבעיה.

אורן 1991

New member
אני כבר יומיים לא מצליח להיכנס לחשבון הפייסבוק

הכל בגלל שהם נעלו לי אותו בטענה שהייתה הפרת אבטחה של החשבון (לכאורה שמישהו ניסה לפרוץ לתוכו) עד כאן זה נשמע הגיוני. אבל המילכוד הוא שהם שלחו לי קוד אימות אבטחה למספר טלפון נייד שכבר לא נמצא ברשותי. ואין שום דרך אחרת שפייסבוק ישלחו לי את הקוד, לא דרך המייל ולא דרך מספר אחר. אני באמת לא מבין איך הם עושים דבר כזה?

נכנסתי לדפי העזרה של פייסבוק ובאף אחד מהם אין מענה לבעיה שלי.

אז התחלתי לחפש דרכים ליצירת קשר איתם, יש כל מני כתובות מיילים שפורסמו וגם מספר טלפון לנציגות שלהם בתל אביב. מה אומר לכם, זו פשוט מחתרת. הם כאילו שלא קיימים. זו ממש חרפה איך שהם משחקים עם אנשים פשוטים.

אז בתר צעד אחרון, אני פונה כאן אל חברות וחברי הפורום המוכשרים, אנא עזרו לי לפתור את הבעיה.

תנו לי טיפים איך ניתן להשיג את הקוד, האם ניתן ליצור קשר עם נציגי פייסבוק, מה הכי יעיל לעשות במצב הזה.

אשמח לקבל כל עצה שתוכל לעזור.

תודה רבה

למעלה