למה הודעות שלי מסתתרות לפעמים?

argamon

Member
למה הודעות שלי מסתתרות לפעמים?

בוקר טוב לכם: קורה לי לא פעם המצב בדוגמא הבאה:
> אני כותב פוסט בקבוצה סגורה שאני משתתף בה.
> למחרת אני נכנס לקבוצה ורוצה לראות את הפוסט שלי בגלל סיבות שונות.
> אני לא מצליח למצוא את הפוסט גם בגלילה ארוכה מאד למטה, ממש כאילו הפוסט נמחק, אבל הסיכוי שהוא נמחק שואף לאפס!!
> יש תיבת חיפוש בקבוצה, אבל גם זה לא עוזר לי אולי בגלל שאני לא מקליד כותרת נכונה ואגב אשמח להסבר איך מחפשים נכון בתיבה.
עובר יום נוסף או אפילו מספר שעות, ואני מקבל איתות על תגובה לפוסט שלי הנ"ל. אני לוחץ על זה ופייסבוק מעביר אותי מיד להודעה שלפני כן "עשיתי שמיניות באוויר" כדי למצוא אותה ולא הצלחתי.
השאלות שלי: איך פייסבוק מזהה מיד את הפוסט שלי בלחיצה שלי על האיתות , והאם יש דרך שאני לא מכיר, למצוא הודעה בקבוצה שאני לא מצליח למצוא ביוזמה שלי?.

argamon

Member
ניסיתי:

חשבתי כבר על זה עוד לפני ששאלתי כאן. קיבלתי תוצאות לא מסודרות לפי תאריכי כתיבה וזה לא הלך טוב.
בכל אופן כיוון שאת מחזקת את הרעיון לחפש בהקלדת השם, אנסה שוב ואתרכז יותר. אולי זה הופיע בניסיון שעשיתי אז וקפצתי על זה בלי לשים לב.
תודה שוש.

argamon

Member
שוש
יש פתרון בזכותך:

בפעם שעברה הקלדתי בחיפוש את השם שלי ידנית וכאמור התוצאות לא הביאו מה שחיפשתי, אם כי ההודעות האחרות היו שלי.
> הפעם הפעלתי שיטה שעזרה לי פעם בתקלה של חידוש סיסמה שקיבלתי במייל ובהקלדה ידנית היא לא התקבלה במערכת:
העתקתי את שמי בשיטת העתקה רגילה בהכחלה, והדבקתי בחיפוש, וקיבלתי תוצאות מצוינות של ההודעות שלי , מסודרות לפי תאריכים מהחדש לישן.
>> אין לי מושג למה המערכת מעדיפה הקלדה לפי השיטה הנ"ל כאשר ידנית אני כותב הכל במדוייק במיליון אחוז, אבל עובדה שהשיטה הזו עבדה לי בבעיית חידוש סיסמה חדשה מהמייל ועכשיו בחיפוש בקבוצה.
תודה שוש, ורק ההצעה שלך נתנה לי את הבסיס לפתור את הבעיה בשינוי שיטת הקלדת השם שלי.

למעלה