שאלה על הטוויטר:

argamon

Member
על הניסים ועל הנפלאות

שוש הבאת מזל בהצעה שלך, ואני חושב אבל לא בטוח שפתרתי חלקית את התעלומה:
> אני חושב שהתעלומה היא שטוויטר כמו פייסבוק מנסים תמיד לחשוב במקום הגולש ולדעת מה הוא רוצה ובמקום לעזור עם ההגדרות האלו הם מקלקלים. אז כך:
*** נכנסתי בהדבקת twitter.com בשורת הכתובת ,לפי המילים שכתבת לי וקיבלתי את הדף בלועזית וטוויטר זיהה אותי כמו בטוויטר שלי הנקרא "טוויטר בעברית" והגעתי ליעקב אייכלר כפי שהסברת לי אבל שוב לא קיבלתי את ההודעות שלי.
*** נכנסתי שוב ל- home בו הופיע שם המשתמש שלי ולחצנים שונים ביניהם כתוב tweets ותחתיו הספרה - 7 > קיבלתי שתי אפשרויות כמו הבאים:
Tweets , Tweets & replies כאשר tweets שחור לא לחיץ ואילו
tweets & replies כחול לחיץ.
קרו שני ניסים: האחד שמיד ראיתי את רשימת ההודעות שלי והשני שבכל כניסה חדשה ראיתי את כל ההודעות שלי.
>> בקיצור כנראה טוויטר הגדיר עבורי משה כשהוא חושב שהוא יודע יותר טוב ממני מה אני רוצה.
>> הבעיה נשארה שעדיין אני לא רואה את ההודעות שלי אצל אייכלר וכנראה אני מקבל רק ריכוז הודעות שלי, אבל אני מאמין שבסוף אמצא שהבעיה בהגדרה כלשהי.

shoosh2607

Member
מנהל
עכשיו אתה רואה את הציוצים שלך

בקישור שנתתי (כמו בצילום מסך שלי)?

argamon

Member
לשוש:

אני משיב קצת במאוחר כי לא הייתי כאן עד עכשיו מאז השיחה שלנו הקודמת.
אז כך : אצרף צילום מסך למה שעולה לי לאחר התהליכים שכתבתי עליהם. התמונה קטנה כי לא הצלחתי להכניס הכל ברזולוציה רגילה, אבל אצרף גם קישור, בתקווה שתיראי את הפרטים בקישור כיוון שאולי רק המשתמש יכול לראות את זה. אני לא מבין בזה כידוע לך.
1. צילום מסך. כאשר הדף יעלה, אפשר ללחוץ לקצת יותר גדול:
http://bit.ly/2tW4PBm

2. הקישור האמיתי לצילום המסך, שוב בתקווה שתוכלי לראות את זה כי זה מידע למשתמש אם הבנתי נכון.
https://twitter.com/argamon30/with_replies  ;

>> בתקווה שזה יוביל לפתרון התעלומה למה אני לא רואה הודעות שלי אצל אייכלר בדף שלו.

אני עורך את ההודעה הרגע: כנראה לא תוכלי לראות את הקישור האמיתי. אפילו לי טוויטר לא מוכן לתת את הדף מכאן וכותב משהו על שזה לא ניתן.

argamon

Member
שום כלום !

זה קישור שנתת לי כבר כפי שאת בודאי זוכרת. נכנסתי עכשיו וגללתי למטה עד 30 במאי בהודעות של אייכלר , וגללתי לאט לאט כדי לא לפספס. שום כלום! אף הודעה שלי לא מופיעה.

**** שוש אני עורך את ההודעה כי נזכרתי לשאול אותך משהו : האם תוכלי לבדוק בבקשה בהצבת הודעה אצל אייכלר , האם תיראי את ההודעה שלך בכניסה מחדש לטוויטר.

shoosh2607

Member
מנהל
הרמתי ידיים

או שתעביר לי במסר את פרטי הכניסה שלך לטוויטר על מנת שאחפור או שנשאיר את המצב על כנו

argamon

Member
אשמח להעביר לך רק לא הבנתי משהו

ראשית אם הרמת ידיים , לפעמים לפי התנ"ך זו ברכה, כיוון שמסופר על משה רבנו שהייתה מלחמה לישראל עם עמלק וכתוב כך בספר שמות פרק י"ז:
" והיה, כאשר ירים משה ידו וגבר ישראל; וכאשר יניח ידו, וגבר עמלק."
אז אם הרמת יד, אולי זה יעזור . מי יודע
>> ועכשיו ברצינות: כמובן שאשמח להעביר לך את הפרטים.
מה את צריכה במסרים? האם משתמש וסיסמה?
>>האם כאשר טוויטר יזהה שזה לא המחשב שלי , האם הוא ייאפשר לך כניסה?
>> ועוד שאלה של חוסר מושג שלי בעניין: האם במידה וזה יצליח לך, לא יקרה מצב שאחרי זה אני לא אוכל להכנס כיוון שטוויטר זיהה מחשב אחר כאילו עברתי אליו?

shoosh2607

Member
מנהל
כן, שם משתמש וסיסמא

לגבי שתי השאלות האחרות - לא נראה לי כיוון שאני כל הזמן נכנסת עם היוזר שלי ממחשבים שונים

argamon

Member
מצוין שלחתי לך , ועוד משהו:

שלחתי לך הרגע פרטים ושאלתי אותך על מה שהשבת לי כאן בעניין כניסה ממחשב לא שלי כיוון שרק קראתי את התשובה שלך בכותרת וכבר נכנסתי למסרים שלך ולא שמתי לב שהשבת לי בתוכן ההודעה על השאלה.

למעלה