שאלה על הטוויטר:

argamon

Member
שאלה על הטוויטר:

למה הדברים הכי מעניינים נמצאים דווקא באתרים שלדעתי רחוקים מלהיות ידידותיים לגולש?
> הנה שאלה בתקווה שתהיה לכם תשובה על כך: אנסה לצרף קישור לדף של יעקב אייכלר אני לא מבין כך:
1. רואים הודעות. אני רוצה להגיב להודעה מסויימת. איפה לוחצים לפתיחת תגובה?
אני לחצתי על אחת ההודעות אבל אני לא ממש מבין איפה להגיב.
2. אם אני רוצה לפתוח פוסט חדש אצל אייכלר. האם זה אפשרי?
לשמחתי גיליתי משהו לפחות: בהודעות לא רואים תאריך כתיבה (אני בכל אופן לא רואה תאריך להודעה) אבל בלחיצה על פתיחת ההודעה, מופיע התאריך.
מזל טוב argamon הצלחת לגלות משהו בטוויטר.
סקופ קטן מצחיק: בתכנית "האשטאג כאן אייכלר" בתאגיד השידור "כאן" אני חשבתי שהמילה "האשטאג" ,,,,,, זו מילה ציורית ביידיש שאייכלר הדתי המציא ורק היום הסבירו לי במסרים של "כאן" שמדובר בסימן #
>> הנה הקישור. אני מקווה שיעלה כראוי:
https://twitter.com/search?q=#כאןאייכלר&src=tyah

shoosh2607

Member
מנהל
זה לא קישור לדף

זה קישור לכל המקומות שהופיע ההאשטאג כאן אייכלר.
זה הדף - https://twitter.com/yaakove17
עכשיו לשאלות:
1. הציור של הבועה זה המקום לכתוב תגובות
2. בוודאי - מתחת לתמונה יש tweet to או צייץ אל. זה שם.
ודבר אחרון - זה לא פוסט. זה ציוץ

argamon

Member
חלק הבנתי חלק לא

תודה להסבר שוש וכך:
> בענין ההסבר שלך והקישור לדף המקורי של אייכלר, אני חושב שהבנתי אותך.
ולשאר התשובות שלך:
1. לא הבנתי איזו בועה. האם ללחוץ על הבועה בתמונתו של אייכלר?
ניסיתי ללחוץ, המסך הפך לכהה והתמונה של אייכלר הופיע. הנה צילום מסך:
http://bit.ly/2uNNAiD  ; האם כוונתך אולי ללחוץ על message מימין ללחצן tweet to ?
את צודקת שזה נקרא "ציוץ" ולטעמי השם הזה "ציוץ" הוא בלבול מוח וזה פוסט קצר, ובעברית נורמלית הודעה קצרה . אגב, בגלל שהנשיא טראמפ מרבה "לצייץ" , אני הצעתי לקרוא לו הציפור טראמפ.

shoosh2607

Member
מנהל
אז ככה

לגבי שאלתך השניה - tweet to זה לפרסם אצלו ציוץ (זו היתה שאלתך השניה מהבוקר).
message זו הודעה פרטית.
אני לא יודעת על מה לחצת כדי לקבל את הגדלת התמונה אבל העל מנת לכתוב תגובה יש ללחוץ על הבועה מצד שמאל מתחת לציוץ

argamon

Member
שוש, תוכלי בבקשה להעלות צילום מסך? ועוד הערה:

אני מצרף צילום מסך לדף שאני מקבל בקישור שלך.
יש בו בצד שמאל בועה עם תמונת אייכלר. אני לא רואה בועה אחרת. בלחיצה על הבועה עם תמונת אייכלר אני מקבל מסך חשוך. שום אפשרות לפתיחת "ציוץ":
http://bit.ly/2uNITVT

shoosh2607

Member
מנהל
זו לא בועה - זו תמונה בעיגול

מתחת לציוץ יש מקום לתגובה (סימנתי באדום)

argamon

Member
יש ,שוש הגדולה:

ידעתי שלא תוותרי עד שאבין. אז כך:
> אכן לחצתי במקום אחר לגמרי וזה על תמונת אייכלר וטוויטר הראה לי את תמונתו היפהפיה של אייכלר

> אני מצרף צילום מסך למה שמופיע אחרי הלחיצה על הבועה. מה שלא ברור לי הוא שכתוב בו reply . הרי תרגום המילה הוא "השב" אם אני מבין נכון. זה עדיין לא פתיחת הודעה אלא תגובה לטעמי, או שבראש שלי שיטת הפוסט של פייסבוק.
> אני מחפש מצב בו אני נכנס לדף של אייכלר וכותב פתיחת הודעה שלי בלי קשר להודעות של אייכלר. ממש כמו שאני יכול להכנס לדף של חבר פייסבוק ולפתוח הודעה.
>> לסיכום אם כך אני לא מוצא הרבה הבדל בין תגובה רגילה להודעה אצל אייכלר ובין הודעה בבועה שמבחינתי זו תגובה ולא "פתיחת פוסט".
> הנה מה שאני מקבל בלחיצה על הבועה: http://bit.ly/2sPEIHM
תודה לאל על שני דברים: האחד שיש אפשרות צילום מסך שעוזרת להבין כמו שהבנתי מה זו בועה לפי הצילום שלך והחשוב יותר שיש לנו את שוש התותחית.
תודה שוש על מאמצייך הקבועים לעזור ואשמח אם תשיבי לי אם זה מה שאני צריך לקבל בלחיצה על הבועה (הצילום למעלה בהודעה זו) ואם אפשר התייחסות לדבריםן שאני כותב בהודעה הזו.

shoosh2607

Member
מנהל
אני עניתי על זה

אתה שאלת שני דברים -
1. "אני רוצה להגיב להודעה" - זו הבועה ששלחתי ומה שהראית בצילום הנוכחי
2. "אני רוצה לפתוח פוסט חדש" - זה בלחיצה על tweet to בצד שמאל מתחת לתמונתו של אייכלר

argamon

Member
אז כך:

או קיי תודה על ההבהרה וכך:
1. לאחר שקראתי את התשובה הזו שלך לחצתי על tweet to ובתיבה שקפצה כתבתי את המילה , ניסיון ושלחתי בלחיצה על tweet וקיבלתי הודעה שהמסר נשלח
ממש נפלא. הוא נשלח כל כך בהצלחה שאני לא רואה אותו.
ניסיתי שוב וקיבלתי שוב הודעה שהמסר נשלח. לא דובים ולא יער! אין סימן וזכר לדברים אשר שלחתי. נכנסתי מחדש לדף ואין כלום.
הללויה טוויטר אתם מתחרים רציניים לחוסר הידידות של פייסבוק
עוד שאלה שוש. אם כך מה הלחצן הכחול הזה message ?

argamon

Member
שוש הפעם לא הבנתי כלום:

הבאת למרבה הפלא קישור לדף שאני רואה בו הודעה אחת שלי .
> יש גם הודעה של אייכלר בשם תודה על הפירגון ואין לי מושג האם זה בשבילי כיוון שכתבתי לו בעבר שבחים קטנים על תוכניתו בניסיון משלוח.
> שוש את כבר מכירה אותי . אני לא אבין אם לא תסבירי בצעדים איך להגיע להודעה שלי, בצורה של 1. הכנס לטוויטר. 2. לחץ על זה וזה. 3. פתח את זה וזה.
מה המילים שכתבת לי " Message - הודעה פרטית "? לצערי לא הבנתי כלום.
>> שוש , הסבר שלך בהדגמה לפי צעדים יסביר לי את העניין כמעט בטוח.
?? אגב, איך זה שאני רואה תגובות של אחרים ואת שלי לא?
>> אין לי מושג מה זה לחפש לפי שם. איפה לחפש? האם בתיבת החיפוש? מה לכתוב?

shoosh2607

Member
מנהל
קצת מסובך להסביר אבל אנסה

ראשית - הכי חשוב לזכור שטוויטר ופייסבוק הם שני דברים שונים. טוויטר לא פועל כמו פייסבוק.
ולשאלות -
1. ההודעה של אייכלר "תודה על הפרגון" מתייחסת להודעה של רפי הנמצאת בריבוע מתחתיה (מצ"ב צילום מסך)
2. לגבי הציוצים שלך (או של אחרים) - יש להכניס את השם של אייכלר עם ה - @ בתיבת החיפוש למעלה מימין - מצ"ב צילום מסך
3. שאלת "מה הלחצן הכחול הזה message" - לזה עניתי שזו הודעה פרטית
&nbsp

argamon

Member
לשוש תודה וכך:

> ראשית דווקא קל היה לי להבין את ההסבר שלך בעניין הכנסת השם של אייכלר עם @ וקיבלתי דף דומה לדף הקודם בקישור שלך בו אייכלר מודה למישהו ואני מבין לאחר ההסבר שלך שהוא השיב למישהו אחר, אבל אני לא מצליח למצוא מה שאני כתבתי בשתי הודעות דומות בכותרת "ניסיון משלוח" ניסיתי לחפש גם בשיטת מובנת המחשב בהדגשת צבע אחרי הלחיצה על F3 והקלדת מילה ( אני מאמין שאת מכירה את שיטת הדגשות הצבע) ובדף יש הכל חוץ,,,,, מההודעות שלי.
> בעניין mesage אכן ענית לי. סליחה לא שמתי לב. כאשר אני כבר ב"ג'ננה" של כעס על משהו שלא הולך לי , אני לא מספיק מרוכז.

argamon

Member
שוש, לא התכוונתי חלילה אלייך בתשובה:

וואוו, שוש ,חס וחלילה, לא התכוותי לרגע עלייך בעניין הכעס. הייתי המום מתשובתך שאולי חשבת כך. שאני חלילה אכעס עלייך? מה פתאום? ,את עוזרת להפיג כעסים. התכוונתי שאני כועס על המצב שזה לא מסתדר לי . ממש סליחה אם הבנת בטעות שהתכוונתי במשהו עלייך.
>> ובקשר לקישור שלך הנוכחי:
כלום!! אני לא רואה פירור הודעה שלי. באיזה שם את מזהה הודעה שלי? ממש יעזור צילום מסך שלך, אם אפשר בהדגשת F3
תודה לך

argamon

Member
כלום !!!

> אני מצרף צילום מסך לקטע דף בקישור שלך, אליו נכנסתי
למטה לגמרי, תוכלי לראות בצד ימין מעל הסרגל את השם argamon בחיפוש של F3 שהופך לי בסיום הקלדת השם לאדום וזה אומר שהשם שהקלדתי לא קיים בדף שאני מחפש. גוללתי הרבה למטה וכלום!!
> ניסיתי בדפדפנים פיירפוקס ואקספלורר. התוצאות, כלום!! לא סימן ולא זכר לדברים שאצלך כן מצליחים:
http://bit.ly/2uCKe2w

shoosh2607

Member
מנהל
בדקתי בשבילך

גם בפיירפוקס, אקספלורר וספארי - זה מופיע בכולם.
מיד מתחת לפוסט "מה העונש על נהיגה ללא רשיון בתוקף???"
אני באמת לא יודעת למה זה לא מופיע אצלך....

argamon

Member
זהו שלרוב אני לא טועה בעניין בעיות

הנה גם עכשיו מתברר לי לצערי שהבעיות שאני כותב עליהן הן אמיתיות באתר ולא טעויות שלי בחיפוש, למרות שיש לי לא מעט טעויות כמו החפוש שהיה עם הבועה.
>> רק לא מזמן הייתה לי בעיית האזנה להקלטות בתחנת רדיו גדולה כשהיה נדמה שהבעיה בטעויות הפעלה שלי או תקלה במחשב וגם שם התברר שהתלונות שלי היו נכונות ולא טעויות הפעלה והם תיקנו את הבעיה
> אולי ההגדרות בטוויטר שלי אחרות. אני נרשמתי בטוויטר שנקרא משום מה טוויטר בעברית למרות ש-90 אחוז בו זה באנגלית וסתם אני מנסה לנחש שאולי ההגדרות שלו שונות מהטוויטר באנגלית . אנסה לצרף קישור לדף.
שוש האם יתכן שיש משהו במה שאני מנחש? ואם את חושבת שיש אז אולי תתני לי קישור לטוויטר בו את משתמשת, ואנסה להכנס דרכו ולבדוק.
>> אנסה עכשיו להעלות את הטוויטר בו אני רשום ( כוונתי לגירסה. אני יודע שיש טוויטר אחד )
הרבה תודה על המאמצים שלך שוש
https://twitter.com/twiterisrael

למעלה